• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ اتاق استاندارد
 • میز غذاخوری سوئیت اگزکیوتیو
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • سوئیت گاردن هتل آرارات پارک حیات
 • نمای تخت بزرگ سوئیت دیپلماتیک
 • محوطه نشیمن سوئیت گاردن با تراس
 • نمای تخت بزرگ سوئیت اگزکیوتیو
 • محوطه نشیمن سوئیت پرزیدنشال
 • نمای تخت بزرگ سوئیت پنت هاوس
 • محوطه نشیمن سوئیت هتل
 • نمای تخت بزرگ سوئیت پرزیدنشال
 • سوئیت تراس هتل آرارات پارک حیات
 • سوئیت هتل آرارات پارک حیات
 • روم سرویس اتاق های هتل
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

در مجموع تعداد 208 واحد اقامتی در هتل پنج ستاره آرارات پارک حیات مسکو وجود دارد. دکوراسیون منحصر به فرد و نیز سوئیت ها و اتاق هایی که فضای وسیع و امکانات رفاهی و نمایی تماشایی از شهر را در اختیار دارند، شرایطی بی نقص را برای اقامت زوج ها، خانواده های در حال تفریح و همینطور افراد شاغل و مدیران موفق قرار می دهند. در مورد امکانات و خدماتی که به صورت مشترک در اختیار تمامی این واحدها قرار داده شده می توان به سیستم تهویه مطبوع هوا، اینترنت بیسیم، اتاق های همراه با ممنوعیت استعمال دخانیات، خدمات نظافت روزانه اتاق ها، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه در صورت درخواست میهمانان، ساعت زنگ دار و ارائه خدمات بیدار باش، میز تحریر و فضای کاری مجزا، یخچال، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ، خدمات ارائه روزنامه در صورت درخواست میهمانان، سشوارملحفه و خدمات ارائه دمپایی راحتی و حوله لباسی، سیستم گرمایشی، محصولات بهداشتی و شوینده رایگان، کف تمام پارکت، حوله دست و صورت، سیستم تشخیص آتش سوزی، ارائه امکانات لازم برای اتوی لباس و پرس شلوار، امکان اتصال اتاق ها به همدیگر، پایه اتصال آیپاد، پریز برق 220 ولت خدمات پذیرایی با میوه های تازه، خدمات ارائه گل، در اختیار داشتن چشم اندازهایی از سالن تئاتر بولشویی یا خیابان نیگلینایا و یا فضای زیبای باغ هتل، خدمات ارائه بطری آب معدنی به صورت رایگان، کمد لباس، امکان قرار گیری تخت خواب های اضافی در صورت پرداخت هزینه به صورت جداگانه، مینی بار، تلفن با خط مستقیم، امکان قرار گیری تخت خواب کودک در صورت درخواست میهمانان، تلویزیون ال سی دی 40 اینچ به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای و همینطور دستگاه پخش بلوری در صورت درخواست میهمانان، امکان قرار گیری تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ)، سرویس حمام مجهز به وان و دستشویی همراه با آیینه اصلاح و آرایش و گرمایش از کف، و نیز روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته اشاره کرد.

 • اتاق پارک استاندارد

  اتاق پارک استاندارد

  متراژ واحدهای اقامتی پارک که به دو دسته پارک کینگ و پارک تویین تقسیم شده اند در حدود 35 متر مربع می باشد. این سری اتاق های شیک و امروزی ضمن در اختیار داشتن فضا و امکاناتی مناسب، امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره را دارا می باشند تا فضای راحتی را در اختیار حداکثر دو میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. لازم به ذکر است که این سری اتاق ها امکان قرار گیری تخت خواب اضافی را دارا نمی باشند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  متراژ واحدهای اقامتی سینگل در حدود 35 متر مربع می باشد. این سری اتاق های شیک و امروزی ضمن در اختیار داشتن فضا و امکاناتی مناسب، امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره را دارا می باشند تا فضای راحتی را در اختیار تک میهمان بزرگسال خود قرار بدهند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس

  اتاق دلوکس

  واحدهای اقامتی پارک دلوکس از جمله اتاق های بسیار برازنده ای هستند که از هر لحاظ از اتاق های پارک برتر بوده و فضای کامل تر و پر امکانات تری را در اختیار میهمانان خود قرار می دهند. متراژ این سری از اتاق ها در حدود 45 متر مربع می باشد و با امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، یکی از بهترین موقعیت های اقامتی را به منظور اقامت دو میهمان بزرگسال فراهم می کنند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت

  سوئیت

  واحدهای اقامتی مجلل و وسیع پارک سوئیت با دکوراسیونی لوکس و تلفیق عناصری همچون چوب بلوط، چرم و سنگ مرمر زیبا سازی شده اند. متراژ این سری از سوئیت ها در  65متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) فضای مجللی را برای اقامت دو میهمان بزرگسال تدارک خواهند دید. در اختیار داشتن دو دستگاه تلویزیون 40 و 46 اینچی، و همینطور ارائه محصولات بهداشتی درجه یک بلِیز مورتین از دیگر خدماتی هستند که در اختیار میهمانان این سوئیت ها قرار داده می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت تراس

  سوئیت تراس

  متراژ واحدهای اقامتی سوئیت تراس که جزو سوئیت های بسیار برازنده هتل آرارات پارک حیات مسکو محسوب می شوند در حدود 70 الی 90 متر مربع می باشد. این سری سوئیت های دو خوابه با دکوراسیونی از ترکیب عناصر طیبعی نظیر چوب بلوط، چرم و سنگ مرمر زیبا سازی شده اند و یک بالکن اختصاصی را نیز در اختیار دارند. تخت خواب این سری سوئیت ها از نوع یک عدد تخت خواب کینگ می باشد و در مجموع فضای بی نظیری را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار خواهند داد. در اختیار داشتن دو دستگاه تلویزیون 40 و 46 اینچی، و همینطور ارائه محصولات بهداشتی درجه یک بلِیز مورتین از دیگر خدماتی هستند که در اختیار میهمانان این سوئیت ها قرار داده می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت گاردن (باغ)

  سوئیت گاردن (باغ)

  وینتر گاردن سوئیت ها جزو سوئیت های منحصر به فردی هستند که به روی چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما) از ارگ کرملین، سالن تئاتر بولشویی، مجلس دومای دولتی و همینطور باغ زمستانی هتل قرار دارند. این سوئیت های مدرن و امروزی متراژ 91 متر مربعی را در اختیار دارند که در این میان، یک فضای کاری وسیع نیز وجود دارد تا محیطی راحت را برای میهمانان شاغل مهیا کند. تخت خواب این سری سوئیت ها از نوع تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد و در مجموع فضای مجللی را برای تعداد سه میهمان بزرگسال تدارک می بینند. در مورد سایر ویژگی های وینتر گاردن سوئیت ها می توان به در اختیار داشتن قسمت استراحت وسیع، یک سرویس بهداشتی مخصوص میهمانان، دو دستگاه تلویزیون 40 و 46 اینچی و همینطور ارائه محصولات بهداشتی درجه یک بلِیز مورتین، سیستم صوتی استریو و همینطور یک تراس اختصاصی اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان وینتر گاردن سوئیت ها همه روزه می توانند وعده صبحانه خود را به صورت رایگان در پارک رستوران میل کرده و در طول اقامت خود نیز یک بار به صورت رایگان از خدمات پرس شلوار هتل بهره مند بشوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت اگزکیوتیو

  سوئیت اگزکیوتیو

  واحدهای اقامتی پارک اگزکیوتیو سوئیت برای اقامت میهمانانی که مشکل پسندتر بوده و همواره به دنبال لوکس ترین و برترین شرایط ممکن هستند تدارک دیده شده اند. متراژ این سری سوئیت ها در حدود 97 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) که به زیبایی هر چه تمام تر تزیین شده، فضای مجللی را در اختیار حداکثر سه میهمان بزرگسال خود قرار خواهند داد. در اختیار داشتن قسمت استراحت وسیع، یک سرویس بهداشتی مخصوص میهمانان، دو دستگاه تلویزیون 40 و 46 اینچی و همینطور ارائه محصولات بهداشتی درجه یک بلِیز مورتین از دیگر خدماتی هستند که در اختیار میهمانان این سوئیت ها قرار داده می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت گاردن با تراس

  سوئیت گاردن با تراس

  واحدهای اقامتی باشکوه و فوق العاده برازنده وینتر گاردن سوئیت مجهز به تراس دارای فضای 91 متر مربعی بوده و یکی از امروزی ترین و خاص ترین سوئیت های هتل آرارات پارک حیات مسکو محسوب می شوند. این سری سوئیت ها دو اتاق خوابه هستند و این اتاق خواب ها تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) را در اختیار دارند تا این واحد در مجموع گزینه ای ایده آل برای اقامت سه میهمان بزرگسال باشد. در مورد سایر ویژگی های وینتر گاردن سوئیت های مجهز به تراس می توان به در اختیار داشتن قسمت استراحت وسیع، یک سرویس بهداشتی مخصوص میهمانان، دو دستگاه تلویزیون 40 و 46 اینچی و همینطور ارائه محصولات بهداشتی درجه یک بلِیز مورتین، سیستم صوتی استریو و همینطور یک تراس اختصاصی اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان وینتر گاردن سوئیت ها همه روزه می توانند وعده صبحانه خود را به صورت رایگان در پارک رستوران میل کرده و در طول اقامت خود نیز یک بار به صورت رایگان از خدمات پرس شلوار هتل بهره مند بشوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت دیپلماتیک

  سوئیت دیپلماتیک

  دیپلماتیک سوئیت یکی دیگر از گزینه های اقامتی فوق مجلل در این هتل پنج ستاره هستند که متراژ 138 متر مربعی را در اختیار دارند. این سری سوئیت ها به روی چشم اندازی پانوارمیک (سراسرنما) را از ارگ کرملین، سالن تئاتر بولشویی، مجلس دومای دولتی و همینطور باغ زمستانی هتل قرار دارند و با دکوراسیونی به سبک باروک، همراه با سقف های بلند و مبلمان و لوازمی تجملی زیبا سازی شده است. در اختیار داشتن یک بار اوپن و استفاده از سنگ های مرمر ایتالیایی در طراحی ها از جمله ویژگی های منحصر به فرد دیپلوماتیک سوئیت ها می باشند. تخت خواب این سری سوئیت ها از نوع تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ) است تا فضایی بی نقص را در اختیار سه میهمان بزرگسال قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های دیپلوماتیک سوئیت می توان به در اختیار داشتن قسمت ناهار خوری، قسمت استراحت وسیع، پنجره های بزرگ با قابلیت گشوده شدن، یک سرویس بهداشتی مخصوص میهمانان، دو دستگاه تلویزیون 40 و 46 اینچی و همینطور ارائه محصولات بهداشتی درجه یک بلِیز مورتین، سیستم صوتی استریو و نیز یک تراس اختصاصی اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان وینتر گاردن سوئیت ها همه روزه می توانند وعده صبحانه خود را به صورت رایگان در پارک رستوران میل کرده و در طول اقامت خود نیز یک بار به صورت رایگان از خدمات پرس شلوار هتل بهره مند بشوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پنت هاوس

  سوئیت پنت هاوس

  واحدهای اقامتی پنت هاوس سوئیت یکی از گزینه های تازه بازسازی شده و دوبلکس موجود در این مجموعه می باشند که ضمن در اختیار داشتن فضای خودمانی و راحت، متراژ وسیع 180 متر مربعی و لوازم و مبلمان تجملی را به همراه دارند. این سری سوئیت ها که به هدف فراهم نمودن حس اقامت در خانه ای شخصی طراحی شده اند، به مانند منزلی فوق العاده لوکس هستند که بر فراز نمایی از شهر مسکو قرار گرفته اند. در اختیار داشتن فضایی غرق در نورهای طبیعی، قسمت ناهار خوری اختصاصی، آشپزخانه ای کامل به همراه یک آشپز و نیز سرویس بهداشتی و حمامی که به یک وان جکوزی مجهز می باشد از خاص ترین ویژگی های پنت هاوس سوئیت می باشد. لازم به ذکر است که تخت خواب این سوئیت ها از نوع تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد و برای اقامت سه میهمان بزرگسال ایده آل خواهند بود. در مورد سایر ویژگی های پنت هاوس سوئیت ها می توان به در اختیار داشتن قسمت استراحت وسیع، پنجره های بزرگ با قابلیت گشوده شدن، یک سرویس بهداشتی مخصوص میهمانان، دو دستگاه تلویزیون 40 و 46 اینچی و همینطور ارائه محصولات بهداشتی درجه یک بلِیز مورتین، سیستم صوتی استریو و همینطور یک تراس اختصاصی اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان وینتر گاردن سوئیت ها همه روزه می توانند وعده صبحانه خود را به صورت رایگان در پارک رستوران میل کرده و در طول اقامت خود نیز یک بار به صورت رایگان از خدمات پرس شلوار هتل بهره مند بشوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پرزیدنشال

  سوئیت پرزیدنشال

  واحدهای اقامتی پرزیدِنشال سوئیت وسیع ترین و گران بها ترین گزینه موجود در هتل آرارات پارک حیات مسکو می باشند که متراژ وسیع 227 متر مربعی را در اختیار دارند. این سری سوئیت های با شکوه به روی منظره ای پانورامیک (سراسرنما) از ارگ کرملین، سالن تئاتر بولشویی و مجلس دومای دولتی قرار دارند و با لوازم منزل تجملی و لوسترهای کریستالی بزرگ زیبا سازی شده اند. علاوه بر زینتی های لوکس، قسمت نشیمن وسیع، قسمت ناهار خوری برای پذیرایی از تعداد هشت میهمان، اتاق مطالعه، دو سرویس بهداشتی با کف پوشی از سنگ مرمر و همینطور تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) سایبان دار از ویژگی های منحصر به فرد این سوئیت هستند. لازم به ذکر است که این سری سوئیت ها فضای فوق العاده راحتی را در اختیار سه میهمان بزرگسال خود قرار می دهند. در مورد سایر ویژگی های پرزیدِنشال سوئیت می توان به در اختیار داشتن پنجره های بزرگ با قابلیت گشوده شدن، دو دستگاه تلویزیون 40 و 46 اینچی و همینطور ارائه محصولات بهداشتی درجه یک بلِیز مورتین، سیستم صوتی استریو و نیز یک تراس اختصاصی اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان وینتر گاردن سوئیت ها همه روزه می توانند وعده صبحانه خود را به صورت رایگان در پارک رستوران میل کرده و در طول اقامت خود نیز یک بار به صورت رایگان از خدمات پرس شلوار هتل بهره مند بشوند.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

معرفی 10 مکان در آسیا برای بازدید در ماه مارچ

سفرهای جدیدی که در این ماه محبوب هستند، سفر اورینتال اکسپرس از میان آسیا است که در فوریه امسال همراه با جشنواره‌ های محلی، کنسرت تیلور سویفت و نمایشگاه‌ های فرهنگی در سراسر آسیا، از کره جنوبی تا نپال، باز می‌ گردد. در حالی که جمعیت در سریلانکا در این زمان کم شده و جای خود را به سواحل خالی می دهد، ژاپن از مسافران خود استقبال می کند.

متن کامل مقاله

با 6 مورد از بهترین سفرهای قطار کوهستانی در جهان آشنا شوید

کوه‌ های باشکوه، دره‌ های رودخانه‌ دار و دریاچه‌ های یخی در این مسیرهای راه‌ آهن مرتفع منتظر شما هستند. از یک ماجراجویی مجلل و چند روزه در پرو گرفته تا یک سفر کوتاه از مرز سوئیس به ایتالیا، همه این مسیرهای ریلی یک چیز مشترک دارند و آن مناظر کوه های سر به فلک کشیده است.

متن کامل مقاله

دیدنی ترین روستاهای جهان، بر اساس دفتر گردشگری سازمان ملل

همه مناطقی که در این لیست هستند، مقاصد جذاب و تاریخی با شگفتی های طبیعی خیره کننده مانند کوه ها، صخره های کنار دریا، پارک های ملی و غیره را شامل می شوند. در اینجا نگاهی دقیق تر به 11 مورد به تازگی اضافه شده می اندازیم که نظر ما را به خود جلب کرد.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید