• نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • محوطه نشیمن سوئیت سوپریور
 • نمای تخت بزرگ سوئیت امبسدور
 • محوطه نشیمن سوئیت کلاب
 • سوئیت استودیو هتل کورستون مسکو
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس کلاب
 • محوطه نشیمن استودیو سوپریور
 • نمای تخت بزرگ کلاب استودیو
 • نمای تخت بزرگ اتاق سوپریور
 • سوئیت کلاب هتل کورستون مسکو
 • تخت بزرگ استودیو سوپریور
 • نمای تخت بزرگ سوئیت سوپریور
 • لوازم بهداشتی رایگان اتاق ها
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها


اتاق ها


در مجموع تعداد 42 واحد اقامتی در هتل چهار ستاره کورستون مسکو وجود دارد. واحدهای اقامتی این مجموعه با تلفیق طراحی کلاسیک و دکوراسیون مدرن و امروزی، اتاق ها و سوئیت هایی را تشکیل داده اند که پر از امکانات بوده و مناسب اقامت زوج های جوان و خانواده های نسبتاً کم جمعیت می باشند. در مورد امکانات و خدماتی که به صورت مشترک در اختیار تمامی اتاق ها و سوئیت های این مجموعه قرار داده شده می توان به سیستم تهویه مطبوع هوا، اینترنت بیسیم، اتاق های همراه با ممنوعیت استعمال دخانیات، خدمات نظافت روزانه اتاق ها، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، ساعت زنگ دار و ارائه خدمات بیدار باش، میز تحریر، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ، خدمات ارائه روزنامه در صورت درخواست میهمانان، سشوار، ملحفه و خدمات ارائه دمپایی راحتی و حوله لباسی، سیستم گرمایشی، محصولات بهداشتی و شوینده رایگان، کف تمام موکت، حوله دست و صورت، سیستم تشخیص آتش سوزی، ارائه امکانات لازم برای اتوی لباس و پرس شلوار، کمد لباس، رخت آویز، مینی بار، تلفن با خط مستقیم، امکان قرار گیری تخت خواب کودک در صورت درخواست میهمانان، سطل زباله، تلویزیون ال سی دی به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای، خدمات ارائه بطری آب معدنی، امکان قرار گیری تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ) و یا تخت خواب های یک نفره، سرویس حمام مجهز به وان و یا اتاق دوش و همچنین  دستشویی به همراه آینه اصلاح و آرایش و نیز روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته اشاره کرد. لازم به ذکر است که دسترسی به اتاق ها و سوئیت های واقع در طبقات بالایی ساختمان هتل از طریق آسانسور فراهم خواهد بود. میهمانان تمامی اتاق ها و سوئیت های این مجموعه همه روزه می توانند از بوفه وعده صبحانه هتل در میان ساعت 6:00 صبح الی 17:00 عصر و از صبحانه آلاکارت (انتخابی) که در میان ساعت های 6:00 صبح الی 12:00 ظهر ارائه می شوند بهره ببرند. رستوران ارائه کننده این وعده در طبقه بیست و یکم ساختمان قرار داشته و چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما) را از مسکو به نمایش می گذارد.

 • اتاق سوپریور

  اتاق سوپریور

  در مجموع تعداد 206 واحد اقامتی سوپریور در هتل کورستون مسکو وجود دارد. متراژ این سری از اتاق ها در حدود 20 متر مربع می باشد و با امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، فضای راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار خواهند داد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  در مجموع تعداد 46 مورد اتاق دلوکس در هتل کورستون مسکو وجود دارد. واحدهای اقامتی تازه بازسازی شده دلوکس به هدف فراهم نمودن بهترین شرایط ممکن برای میهمانان شاغل و مدیران موفق طراحی شده اند و در میان طبقات بالایی ساختمان هتل یعنی طبقات ششم و هفتم قرار دارند. متراژ این سری از اتاق ها در حدود 22 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) فضای بسیار راحتی را در اختیار تک میهمان بزرگسال خود قرار می دهند. در اختیار داشتن چشم اندازی زیبا به واسطه قرار داشتن در طبقات بالایی ساختمان از جمله ویژگی های این سری اتاق ها محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس

  اتاق دلوکس

  در مجموع تعداد 46 مورد اتاق دلوکس در هتل کورستون مسکو وجود دارد. واحدهای اقامتی تازه بازسازی شده دلوکس به هدف فراهم نمودن بهترین شرایط ممکن برای میهمانان شاغل و مدیران موفق طراحی شده اند و در میان طبقات بالایی ساختمان هتل یعنی طبقات ششم و هفتم قرار دارند. متراژ این سری از اتاق ها در حدود 22 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) فضای بسیار راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار می دهند. در اختیار داشتن چشم اندازی زیبا به واسطه قرار داشتن در طبقات بالایی ساختمان از جمله ویژگی های این سری اتاق ها محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس کلاب

  اتاق دلوکس کلاب

  تعداد 24 مورد اتاق کلاب دلوکس در این هتل چهار ستاره وجود دارد. واحدهای کلاب دلوکس با در اختیار داشتن متراژ 22 متر مربعی، یکی از واحدهای اقامتی خاص در طبقه کلاب هتل کروستون مسکو می باشند. تخت خواب این سری از اتاق ها از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد تا در کل فضای بسیار راحت و مجللی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. راهروی ورودی با طراحی منحصر به فرد که با آثار هنری ونگوک تزین شده، قسمت نشیمن به همراه کاناپه و مبلمان درجه یک و همچنین در اختیار داشتن چشم اندازی زیبا از دیگر ویژگی های اتاق های کلاب دلوکس می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • استودیو سوپریور

  استودیو سوپریور

  در مجموع تعداد 38 مورد اتاق سوپریور استودیو در این مجموعه وجود دارد. متراژ واحدهای اقامتی فوق العاده راحت و وسیع سوپریور استودیو در حدود 36 متر مربع می باشد. تخت خواب این سری از واحدهای اقامتی سوپریور می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا در مجموع فضای راحتی را در اختیار سه میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در اختیار داشتن قسمت نشیمن وسیع به همراه کاناپه تخت خواب شو از دیگر ویژگی های این نوع از اتاق ها می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت سوپریور

  سوئیت سوپریور

  در کل تعداد 16 مورد سوپریور سوئیت در این مجموعه وجود دارد. واحدهای اقامتی سوپریور سوئیت از سری واحدهایی هستند که به مانند خانه ای شخصی و راحت از میهمانان خود پذیرایی خواهند کرد. متراژ این سری از سوئیت ها در حدود 36 مترمربع می باشد و مجهز به قسمت نشیمن و فضای خواب مجزا از همدیگر هستند. تخت خواب این نوع سوئیت ها از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد و به همین علت فضای بسیار راحتی را در اختیار سه میهمان بزرگسال خود قرار خواهند داد. در اختیار داشتن قسمت نشیمن وسیع به همراه کاناپه تخت خواب شو از دیگر ویژگی های این سوئیت ها می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئيت استودیو

  سوئيت استودیو

  تعداد چهار نمونه استودیو سوئیت در این مجموعه چهار ستاره وجود دارد. واحدهای اقامتی استودیو سوئیت یکی از بزرگ ترین گزینه های اقامتی در هتل کورستون مسکو محسوب می شوند که با متراژ 44 متر مربعی، به مانند خانه ای شخصی و مجلل برای اقامت میهمانان این مجموعه طراحی و زیبا سازی شده اند. تخت خواب این سری سوئیت ها از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد تا در مجموع فضای بسیار راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در اختیار داشتن چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما)، مجزا بودن قسمت نشیمن از قسمت خواب از دیگر ویژگی های این سری سوئیت ها می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • کلاب استودیو

  کلاب استودیو

  در کل تعداد 26 مورد اتاق کلاب استودیو در هتل کروستون مسکو وجود دارد. کلاب استودیو تازه بازسازی شده با در اختیار داشتن متراژ 44 متر مربعی، یکی از واحدهای اقامتی بسیار وسیع و منحصر به فرد واقع در طبقه کلاب هتل کروستون مسکو می باشد. تخت خواب این سری از اتاق ها از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و همچنین یک عدد کاناپه تخت خواب شو می باشد تا در کل فضای فوق العاده راحت و بسیار شیکی را در اختیار سه میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. راهروی ورودی با طراحی منحصر به فرد که با آثار هنری ونگوک تزین شده، قسمت نشیمن به همراه کاناپه و مبلمان درجه یک و همچنین در اختیار داشتن چشم اندازی زیبا از دیگر ویژگی های اتاق های کلاب دلوکس می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت

  سوئیت

  در کل تعداد چهار نمونه از این نوع سوئیت ها در هتل کورستون مسکو وجود دارد که فضای بسیار وسیعی را در اختیار دارند. این سری سوئیت های کلاسیک شامل یک اتاق خواب وسیع، قسمت نشیمن مجزا و بزرگ و همچنین یک چشم انداز تماشایی می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت کلاب

  سوئیت کلاب

  در مجموع تعداد 5 واحد اقامتی کلاب سوئیت در هتل کروستون مسکو وجود دارد که یکی از خاص ترین گزینه های اقامتی این مجموعه می باشند. این سوئیت از دو اتاق خواب مجزا تشکیل شده و با آثاری از ونگوک زیبا سازی شده. در مجموع با در اختیار داشتن تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) از جمله بهترین سوئیت های طبقه کلاب می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت امبسدور

  سوئیت امبسدور

  در مجموع تعداد 5 مورد واحد اقامتی تجملی و زیبای اَمبَسِدور سوئیت در این هتل چهار ستاره وجود دارد که متراژ وسیع 54 متر مربعی دارند. این سوئیت در کنار قرار داشتن به روی چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما)، یک قسمت نشیمن وسیع به همراه مبلمان شیک و درجه یک، فضای کاری وسیع و همچنین یک اتاق خواب مجهز به تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) را در اختیار میهمانانی قرار می دهد که کیفیت بالای اقامت اولین دغدغه آنها می باشد قرار می دهند. در مورد سایر ویژگی های اَمبَسِدور سوئیت می توان به در اختیار داشتن دو سرویس بهداشتی که یکی از آنها به وان جکوزی و دوش مجهز است، یک بار اختصاصی و همچنین ترازوی وزن کشی اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پرزیدنشال

  سوئیت پرزیدنشال

  تک واحد اقامتی پرِزیدِنشال سوئیت ویژه ترین و گران قیمت ترین گزینه اقامتی در هتل کورستون مسکو می باشد. این سوئیت از دو اتاق خواب که یکی مختص قسمت نشیمن وسیع به همراه مبلمان و کاناپه های درجه یک بوده و دیگری اتاق خواب میهمانان می باشد و یک تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) را درون خود گنجانده تشکیل شده است. در مورد دیگر ویژگی های منحصر به فرد پرِزیدِنشال سوئیت ها می توان به در اختیار داشتن چشم انداز پانورامیک (سراسرنما) از بخش مرکزی شهر مسکو، امکان اتصال به اتاق های کلاب استودیو برای تبدیل شدن به یک سوئیت سه خوابه، در اختیار داشتن دو سرویس بهداشتی که یکی از آنها به وان جکوزی و دوش مجهز است، پایه اتصال آیپاد، یک بار اختصاصی و همچنین ترازوی وزن کشی اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
مقاله های گردشگری

با 10 نکته مهم برای تجربه سفر ی فوق العاده به ترکیه در زمستان آشنا شوید

وقتیکه دمای هوا پایین می آید، قیمت ها نیز در ترکیه کاهش می یابند و این زمان بهترین موقع برای ماجراجویی در هوای سرد است.

متن کامل مقاله

آیا می دانستید می توانید با تهیه بلیط در یک عروسی سنتی هندی شرکت کنید؟

عروسی های هندی سنتی در دنیا معروف می باشند و این بدان علت است که آنها یک جشن واقعی هستند و در بیشتر موارد این مراسم را با تزئینات گران قیمت، رقص، لباس های محلی و آیین مذهبی جشن می گیرند. اگر قصد دارید که به هندوستان سفر کنید و عاشق تجربه بودن در یک عروسی هندی را دارید یک شرکت تازه تاسیس استرالیایی این شانس را به گردشگران می دهد.

متن کامل مقاله

آشنایی با معبد قرن هشتمی که مردم آن را هشتمین عجایب دنیا می نامند

در این کره خاکی دیدنی های بسیاری وجود دارد و هر روز از دیدن عجایب باشکوه جدید دنیا شگفت زده می شویم. یکی از کاربران اینترنتی تصاویر خارق العاده ای از یک معبد قرن هشتمی به نام کایلاسا (Kailasa) را به اشتراک گذاشته و می گوید که باید آن را به عنوان هشتمین عجایب دنیا درنظر گرفت. این معبد به خدای هندو شیوا تعلق دارد و از یک صخره یک تکه تراشیده شده است.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

آشنایی با شهرها و کشور
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید