• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ اتاق استاندارد
 • نمای تخت بزرگ اتاق کانکتد
 • محوطه نشیمن سوئیت دلوکس
 • نمای تخت بزرگ اتاق فمیلی
 • تخت های توئین لیک هاوس
 • نمای تخت بزرگ سوئیت هانی مون
 • تراس روی استخر لیک هاوس
 • نمای تخت اتاق فمیلی لیک هاوس
 • محوطه نشیمن سوئیت پرمیر
 • نمای تخت بزرگ سوئیت پرستیژ
 • محوطه نشیمن سوئیت دوخوابه
 • نمای تخت بزرگ ویلا الا پلس
 • محوطه نشیمن سوئیت سوپریور
 • نمای تخت بزرگ ویلا سلطان پلس
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

ساختمان اصلی 
تمام اتاق های ساختمان اصلی هتل الا کوالتی ریزورت بلک بسیار لوکس طراحی شده اند و با ارائه امکاناتی نظیر سیستم تهویه مطبوع هوا، مینی بار، گاوصندوق دیجیتالی و تلفن از شما پذیرایی می کنند. 

لِیک هاوس (خانه های دریاچه)
این خانه های بی نظیر بسیار لوکس طراحی شده اند و با ارائه امکاناتی نظیر سیستم تهویه مطبوع هوا، مینی بار، گاوصندوق دیجیتالی و تلفن از شما پذیرایی می کنند. 

سوئیت ها
تمام سوئیت های این هتل بسیار لوکس طراحی شده اند و با ارائه امکاناتی نظیر سیستم تهویه مطبوع هوا، مینی بار، گاوصندوق دیجیتالی و تلفن از شما پذیرایی می کنند. 


 • اتاق استاندارد

  اتاق استاندارد

  این اتاق های 36 متر مربعی بسیار لوکس متناسب با اقامت سه فرد بزرگسال یا دو فرد بزرگسال و دو کودک مناسبند. از اقامت در این اتاق های بی نظیر لذت ببرید و غرق در تماشای منظره دیدنی و نفس گیر دریا و جنگل از طریق بالکن اختصاصی آن شوید. برای این اتاق ها یک تخت خواب فرانسوی یا توئین حمامی بسیار بزرگ و مجهز به وان، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی و سشوار در نظر گرفته شده است.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق استاندارد با چشم انداز دریا

  اتاق استاندارد با چشم انداز دریا

  این اتاق های 38 متر مربعی بسیار لوکس متناسب با اقامت دو فرد بزرگسال و یک کودک مناسبند. از اقامت در این اتاق های بی نظیر لذت ببرید و غرق در تماشای منظره دیدنی و نفس گیر دریا از طریق بالکن اختصاصی آن شوید. برای این اتاق ها یک تخت خواب فرانسوی و حمامی بسیار بزرگ و مجهز به جکوزی، وان، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی و سشوار در نظر گرفته شده است.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس فمیلی (خانوادگی)

  اتاق دلوکس فمیلی (خانوادگی)

  این اتاق های 65 تا 75 متر مربعی بسیار لوکس به صورت دوبلکس طراحی شده اند و با ارائه امکاناتی منحصربه فرد مانند فضای نشیمن اختصاصی از شما پذیرایی می کنند. این اتاق ها برای اقامت چهار فرد بزرگسال و یک کودک مناسبند و برای آنها یک تخت خواب توئین، سیستم تهویه مطبوع هوا، مینی بار، گاوصندوق الکترونیکی، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، خط تلفن بین المللی مستقیم و حمام مجهز به دوش، وان، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی و آینه در طبقه اول و یک تخت خواب فرانسوی، سیستم تهویه مطبوع هوا، مینی بار، گاوصندوق الکترونیکی، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، خط تلفن بین المللی مستقیم و حمام مجهز به دوش، وان، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی و آینه در طبقه دوم در نظر گرفته شده است. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق کانکتد (به هم مرتبط)

  اتاق کانکتد (به هم مرتبط)

  این اتاق ها با یک درب قابلیت اتصال به دو اتاق استاندارد را دارند. اتاق هایی متناسب با اقامت سه فرد بزرگسال یا دو فرد بزرگسال و دو کودک و ارائه امکاناتی نظیر یک تخت خواب فرانسوی یا توئین، یک بالکن اختصاصی و حمام مجهز به وان، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی، سشوار، آینه.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق معلولين

  اتاق معلولين

  در طبقه همکف ساختمان اصلی هتل 5 اتاق با امکانات لازم برای اقامت معلولین وجود دارد. اتاق هایی که برای اقامت سه فرد بزرگسال یا دو فرد بزرگسال و دو کودک مناسبند و دارای یک تخت خواب فرانسوی یا توئین، راهرو اختصاصی با امکان عبور صندلی چرخدار، بالکن با دسترسی اختصاصی و خدمات روم سرویس (سفارش غذا و نوشیدنی) از داخل اتاق برای این میهمانان می باشند. برای این اتاق ها حمام مجهز به وان، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی، سشوار و آینه در نظر گرفته شده است.

  اطلاعات بیشتر >>
 • لیک هاوس

  لیک هاوس

  این اتاق های 36 تا 38 متر مربعی بسیار لوکس طرحی شده اند و با ارائه چشم اندازی دیدنی به باغ و یا استخر از شما پذیرایی می کنند. این اتاق ها برای اقامت دو فرد بزرگسال و یک کودک مناسبند و دارای یک تخت خواب توئین و حمام مجهز به وان، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی، سشوار، آینه و بالکن می باشند. از دیگر امکانات منحصربه فرد این اتاق ها می توان به محوطه استخر آنها اشاره کرد. این اتاق ها در طبقه اول لیک هاوس (خانه دریاچه) قرار گرفته اند. برخی از این اتاق ها با یک بالکن بر روی استخر اختصاصی ارائه می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق فمیلی لیک هاوس

  اتاق فمیلی لیک هاوس

  این اتاق های 60 تا 72 متر مربعی بسیار لوکس به صورت دوخوابه طراحی شده اند، در طبقه دوم هتل قرار گرفته اند و با ارئه امکاناتی منحصربه فرد از شما پذیرایی می کنند. این اتاق ها برای اقامت چهار فرد بزرگسال و یک کودک مناسبند. برای اتاق خواب اول این سوئیت ها یک تخت خواب فرانسوی با حمامی کاملاً مجهز و برای اتاق دوم آنها یک تخت خواب توئین با حمام در نظر گرفته شده است.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت لیک هاوس

  سوئیت لیک هاوس

  این سوئیت های 96 متر مربعی بسیار لوکس طراحی شده اند در طبقه اول یا دوم قرار گرفته اند و با ارائه چشم اندازی شگفت انگیز و خیره کننده به استخر از شما پذیرایی می کنند. این اتاق ها برای اقامت حداکثر پنج فرد بزرگسال و یک کودک مناسبند و دارای دو تلویزیون، دو خط تلفن بین المللی مستقیم، دو مینی بار، یک حمام مجهز به وان، یک حمام مجهز به دوش، دو دستشویی، حوله لباسی، دمپایی، دو سشوار و دو آینه می باشند. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا الا پلس

  ویلا الا پلس

  این ویلاهای 297 متر مربعی با طراحی بسیار لوکس و ارائه خدمات میهمان نوازی بی عیب و نقصی در قلب طبیعت از شما پذیرایی می کنند. اقامت در این ویلاها تعبیری جدید از آرامش و راحتی را برایتان هدیه می آورد، اقامتی خاطره انگیز که به واسطه آن تمام رویاهای ذهنیتان به حقیقت می پیوندد. برای این ویلاها یک حمام اختصاصی ترکی، یک باغ 550 تا 570 متر مربعی، سونا، استخر، خدمات ترانسفر فرودگاهی ویژه، خدمات باتلر (پیشخدمت) اختصاصی 24 ساعته و یک سوئیت ساحلی دوست داشتنی در نظر گرفته شده است. ساکنین این ویلاها دارای دسترسی به امکانات و خدمات بسیار رایگان و لوکسی نظیر خدمات خوش آمدگویی اختصاصی در فرودگاه، خدمات ترانسفر وی آی پی از فرودگاه به هتل و بالعکس، خدمات ورود سریع در ویلا، خدمات رزرو رستوران ها با منوی الاکارت (انتخابی) به جز رستوران ژاپنی تپانیاکی هیدا، خدمات خشکشویی، خدمات ارائه بشقابی از شیرینی های تازه و منحصربه فرد در هنگام ورود برای خوش آمدگویی، ارائه گل، خدمات روزانه تعویض ملحفه، سوئیت های ساحلی اختصاصی با محوطه ساحلی، برگزاری میهمانی باربیکیو یک بار در هفته، تلفن هوشمند و ارائه موبایل با امکان برقراری ارتباط با شخصی ویژه در اتاقی خاص می باشند. از دیگر امکانات منحصربه فرد این ویلاها می توان به ارائه برنامه های سرگرم کننده اختصاصی، میهمانی های باربیکیو، جشن تولد، برگزاری مناسبت ها و ارائه منوی خاص برای میهمانان آنها اشاره کرد. این ویلاهای دوطبقه برای اقامت حداکثر 8 فرد بزرگسال مناسبند.امکانات طبقه اول:برای طبقه همکف ویلا اِلا پلس امکاناتی نظیر اتاق نشیمن، اتاق مخصوص غذاخوری، اتاق خواب، مبلمان اتاق غذاخوری و نشیمن، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، سیستم سینمای خانگی، آشپزخانه ای بسیار مجهز با یخچال، گاز و فر، مایکروفر، قهوه ساز، دستشویی، سیستم تهویه هوای مطبوع اسپلیت، کف پارکت و مرمر و تلفن همراه در نظر گرفته شده است.امکانات اتاق خواب توئین طبقه اول:برای این اتاق ها یک تخت خواب توئین، فضای نشیمن، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، سیستم تهویه مطبوع هوا، مینی بار، تلفن و حمام مجهز به وان، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی و سشوار در نظر گرفته شده است.امکانات اتاق خواب توئین طبقه دوم:برای این اتاق ها یک تخت خواب توئین، فضای نشیمن، میز مطالعه، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، سیستم تهویه مطبوع هوا، مینی بار، تلفن و حمام مجهز به وان، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی و سشوار در نظر گرفته شده است.امکانات اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته) طبقه دوم:برای این اتاق ها یک تخت خواب فرانسوی، مبلمان، اتاق رختکن، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، سیستم تهویه مطبوع هوا، مینی بار، تلفن، حمام ترکی، سونا، دوش، دستشویی، گاوصندوق الکترونیکی، حوله لباسی، دمپایی، سشوار، ترازو، حمام مجهز به جکوزی متصل به تراس، محوطه مخصوص حمام آفتاب و صندلی های مخصوص حمام آفتاب در تراس در نظر گرفته شده است.امکانات و خدمات باغبرای این ویلا یک باغ زیبا با متراژ 550 تا 750 متر مربعی در نظر گرفته شده، مکانی منحصربه فرد با ارائه امکاناتی نظیر یک استخر آبگرم 65 مترمربعی، میز غذاخوری، مبلمان، چتر و تخت های مخصوص حمام آفتاب و بانوج (ننو).

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا سلطان پلس

  ویلا سلطان پلس

  می توان از این ویلاهای شگفت انگیز به عنوان دروازه ای برای ورود به دنیایی متفاوت از آرامش و راحتی نام برد، ویلاهایی بسیار لوکس که اقامت در آنها می تواند سازنده زیباترین لحظات زندگیتان باشد. این ویلاها با متراژ کلی 1230 مترمربع و فضای داخلی 680 متر مربع پذیرای میهمانان برای ارمغان آوردن اقامتی شیرین و توام با آرامش می باشد. برای این ویلاها 4 اتاق خواب با رختکن و حمام مجهز به جکوزی و دوش، یک لابی، اتاق مخصوص غذاخوردن، اتاق نشیمن، محوطه محصوص سینمای خانگی، یک استخر روباز، حمام ترکی 18 متر مربعی، یک لانج در حمام ترکی، سونای 18 نفره، سونای تناسب اندام، یک آشپزخانه بسیار مدرن و مجهز، اتاق مخصوص خدمتکار و یک سوئیت اختصاصی بامزه در ساحل در نظر گرفته شده است. همچنین در امتداد ساحل نیز به ساکنین این ویلاها خدماتی ویژه ارائه می شود خدماتی نظیر امکان شرکت در میهمانی های بزرگ ویلاها یا استراحت در کنار سواحل. ساکنین این ویلاها دارای دسترسی به امکانات و خدمات بسیار رایگان و لوکسی نظیر خدمات خوش آمدگویی اختصاصی در فرودگاه، خدمات ترانسفر وی آی پی از فرودگاه به هتل و بالعکس، خدمات ورود سریع در ویلا، خدمات باتلر (پیشخدمت) اختصاصی 24 ساعته، خدمات رزرو رستوران ها با منوی الاکارت (انتخابی) به جز رستوران ژاپنی تپانیاکی هیدا، خمات خشکشویی، خدمات ارائه بشقابی از شیرینی های تازه و منحصربه فرد در هنگام ورود برای خوش آمدگویی، ارائه گل، خدمات روزانه تعویض ملحفه، برگزاری میهمانی باربیکیو یک بار در هفته، تلفن هوشمند و ارائه موبایل با امکان برقراری ارتباط با شخصی ویژه در اتاقی خاص می باشند. از دیگر امکانات منحصربه فرد این ویلاها می توان به ارائه برنامه های سرگرم کننده اختصاصی و منوی خاص برای میهمانان آنها اشاره کرد. این ویلاها برای اقامت حداکثر 10 فرد بزرگسال مناسبند.امکانات طبقه همکف ویلا سلطان پلسبرای طبقه همکف ویلا سلطان پلس امکاناتی نظیر اتاق نشیمن، اتاق مخصوص غذاخوری، مبلمان برند بسیار لوکس برای اتاق نشیمن و غذاخوری، لوازم تزئینی و جانبی منزل با برندهای برتر، سرویس غذاخوری، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، سیستم سینمای خانگی، آشپزخانه ای بسیار مجهز با یخچال، گاز و فر، مایکروفر، قهوه ساز، دستشویی، سیستم تهویه هوای مطبوع، اتاق باتلر (پیشخدمت)، حمام اختصاصی، حمام با لانج مخصوص استراحت، سونا اختصاصی، دوش، اتاق تناسب اندام و تلفن همراه در نظر گرفته شده است.امکانات اتاق باتلر در طبقه همکفبرای اتاق باتلر این ویلا یک تخت خواب توئین، سیستم تهویه مطبوع هوا، خط تلفن بین المللی مستقیم و حمام مجهز به دوش، حوله لباسی، دمپایی و سشوار در نظر گرفته شده است.امکانات ورودیورودی این ویلاها شامل یک راهروی خوش آمدگویی و دو اتاق خواب می باشد.امکانات اتاق خواب اِی پلاس (A+)این اتاق ها با ارائه چشم اندازی مستقیم به دریا دارای امکاناتی نظیر تخت خواب فرانسوی بسیار باکیفیت، سیستم تهویه مطبوع هوا، کاناپه، اتاق رختکن، گاوصندوق الکترونیکی، بالکن اختصاصی، وزنه و حمام مجهز به جکوزی، دوش، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی و سشوار می باشند.امکانات اتاق خواب اِی دبل پلاس (A++)این اتاق ها با ارائه چشم اندازی مستقیم به دریا و باغ دارای امکاناتی نظیر تخت خواب فرانسوی بسیار باکیفیت، سیستم تهویه مطبوع هوا، کاناپه، اتاق رختکن، گاوصندوق الکترونیکی، بالکن اختصاصی، وزنه و حمام مجهز به جکوزی، دوش، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی و سشوار می باشند.امکانات و خدمات باغ 886 متر مربعیبرای این ویلا یک باغ زیبا با متراژ 886 متر مربع در نظر گرفته، مکانی منحصربه فرد با ارائه امکاناتی نظیر یک استخر آبگرم 65 مترمربعی، جکوزی، میز غذاخوری، مبلمان، آلاچیق، چتر و تخت های مخصوص حمام آفتاب و بانوج (ننو).

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت هانی مون (ماه عسل)

  سوئیت هانی مون (ماه عسل)

  می توان از این سوئیت های 38 متر مربعی به عنوان انتخابی بسیار مناسب برای اقامت در سفر ماه عسل نام برد، سوئیت هایی بی نظیر با فضایی پرشده از عشق و احساسات زیبا که انتخاب آنها قطعاً سازنده یکی از زیباترین خاطرات زندگیتان خواهد بود. این سوئیت های بسیار لوکس متناسب با اقامت دو فرد بزرگسال طراحی شده اند و با ارائه چشم اندازی جذاب و دیدنی به شهر زیبای آنتالیا از شما پذیرایی می کنند. سوئیت هایی فوق العاده که در زیر سقف آنها تمام رویاهای ذهنیتان به واقعیت تبدیل می شود و می توانید با برنامه هایی نظیر صبحانه عشق یا شام رمانتیک معشوقتان را خوشحال کنید. برای این سوئیت ها یک تخت خواب فرانسوی و حمام مجهز به جکوزی، دوش، حوله لباسی، دمپایی، سشوار، آینه و ترازو در نظر گرفته شده است. ساکنین سوئیت های هانی مون دارای دسترسی به امکانات و مزایای رایگان و منحصربه فردی نظیر خدمات خوش آمدگویی اختصاصی با ارائه گل و نوشیدنی در فرودگاه، خدمات ترانسفر فرودگاهی وی آی پی، خدمات ورود در هتل، پکیج ماه عسل شامل میوه، نوشیدنی و تنظیم انحصاری بار، خدمات سرو صبحانه عشق در یک روز به انتخاب میهمان، خدمات رزرو منوی رستوران های الاکارت (انتخابی) به جز رستوران ژاپنی تپانیاکی هیدا و بهره مندی از تخفیف ویژه بر روی خدمات اسپا می باشند. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت دو خوابه

  سوئیت دو خوابه

  این سوئیت های 96 متر مربعی بسیار لوکس طراحی شده اند و با ارائه امکاناتی منحصربه فرد آماده پذیرایی از چهار فرد بزرگسال و یک کودک می باشند. با اقامت در این سوئیت های بی نظیر تمام رویاهای ذهنیتان را به واقعیت تبدیل نمایید و غرق در تماشای منظره سرسبز و بانشاط درختان سرو مدیترانه ای از طریق بالکن اختصاصی آن شوید. برای این سوئیت ها اتاق نشیمن مجزا، یک اتاق خواب با تخت خواب فرانسوی، دو تلویزیون، دو خط تلفن مستقیم و حمام مجهز به دوش، وان، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی، سشوار و وزنه در نظر گرفته شده است. ساکنین این سوئیت ها دارای دسترسی به امکانات و خدمات رایگان و ویژه ای نظیر خدمات خوش آمدگویی اختصاصی و ورود سریع، خدمات ارائه بشقاب میوه در هنگام ورود، ارائه روزنامه و خدمات تعویض ملحفه روزانه هستند. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت دلوکس

  سوئیت دلوکس

  این سوئیت های 105 متر مربعی بسیار لوکس طراحی شده اند و با ارائه امکاناتی منحصربه فرد آماده پذیرایی از چهار فرد بزرگسال و یک کودک می باشند. با اقامت در این سوئیت های بی نظیر تمام رویاهای ذهنیتان را به واقعیت تبدیل نمایید و غرق در تماشای منظره نفس گیر آب های زمردی و بی پایان دریای مدیترانه شوید. برای این سوئیت ها اتاق نشیمن مجزا، یک اتاق خواب با تخت خواب فرانسوی، دو تلویزیون، دو خط تلفن مستقیم و حمام مجهز به دوش، جکوزی، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی، سشوار و وزنه در نظر گرفته شده است. ساکنین این سوئیت ها دارای دسترسی به امکانات و خدمات رایگان و ویژه ای نظیر خدمات خوش آمدگویی اختصاصی و ورود سریع، خدمات ارائه بشقاب میوه در هنگام ورود، ارائه روزنامه و خدمات تعویض ملحفه روزانه هستند. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت سوپریور

  سوئیت سوپریور

  این سوئیت های 142 متر مربعی بسیار لوکس طراحی شده ند و با ارائه چشم اندای دلربا به آب های زمردی دریای مدیترانه آماده پذیرایی از چهار فرد بزرگسال و یک کودک می باشند. برای این سوئیت ها اتاق نشیمن مجزا، یک اتاق خواب با تخت خواب فرانسوی، تراس مجهز به جکوزی، تراس مخصوص حمام آفتاب، تخت های مخصوص حمام آفتاب و حمام مجهز به دوش، جکوزی، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی، سشوار و وزنه در نظر گرفته شده است. ساکنین این سوئیت ها دارای دسترسی به امکانات و خدمات رایگان و ویژه ای نظیر خدمات خوش آمدگویی اختصاصی و ورود سریع، خدمات ارائه بشقاب میوه در هنگام ورود، ارائه روزنامه و خدمات تعویض ملحفه روزانه هستند. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پرمیر

  سوئیت پرمیر

  می توان از این سوئیت های 233 مترمربعی به عنوان دروازه ای برای ورود به دنیایی متفاوت از آرامش و راحتی نام برد، سوئیت هایی بسیار لوکس که به صورت دو طبقه طراحی شده اند و با ارائه چشم اندازی خیره کننده به دریا آماده پذیرایی از چهار فرد بزرگسال و یک کودک می باشند. ساکنین سوئیت های پریمیر دارای دسترسی به امکانات و مزایای رایگان و منحصربه فردی نظیر خدمات خوش آمدگویی اختصاصی در فرودگاه، خدمات ورود سریع، خدمات روم سرویس (سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) 24 ساعته، خدمات خشکشویی، خدملت ارائه سبد میوه، شیرینی و گل، خدمت ارائه روزنامه، تعویض ملحفه روزانه، خدمات ترانسفر فرودگاهی وی آی پی، خدمات رزرو منوی رستوران های الاکارت (انتخابی) به جز رستوران ژاپنی تپانیاکی هیدا هستند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پرستیژ

  سوئیت پرستیژ

  می توان از این سوئیت های 375 مترمربعی به عنوان انتخابی بسیار مناسب برای افراد مشکل پسند نام برد، سوئیت هایی بسیار لوکس با ارائه امکانات و خدماتی منحصربه فرد نظیر خدمات باتلر (پیشخدمت) اختصاصی و مناسب با اقامت پنج فرد بزرگسال و یک کودک. ساکنین سوئیت های اِلا پرستیژ دارای دسترسی به امکانات و مزایای رایگان و منحصربه فردی نظیر خدمات خوش آمدگویی اختصاصی در فرودگاه، خدمات ورود سریع، خدمات روم سرویس (سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) 24 ساعته، خدمات خشکشویی، خدمات ارائه سبد میوه، شیرینی و گل، خدمات ارائه روزنامه، تعویض ملحفه روزانه، خدمات ترانسفر فرودگاهی وی آی پی، خدمات رزرو منوی رستوران های الاکارت (انتخابی) به جز رستوران ژاپنی تپانیاکی هیدا هستند.امکانات طبقه همکف سوئیت های اِلا پرستیژ:برای طبقه همکف سوئیت های اِلا پرستیژ امکاناتی نظیر اتاق نشیمن، اتاق مخصوص غذاخوری، مبلمان و و تزئینات جانبی لوکس، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، بالکن اختصاصی، میز اداری، آشپزخانه ای بسیار مجهز با یخچال، گاز و فر، مایکروفر، قهوه ساز، دستشویی، سیستم تهویه هوای مطبوع، پارکت و سنگ مرمر برای کف و خط تلفن بین المللی مستقیم در نظر گرفته شده است.امکانات اتاق خواب توئین طبقه دوم:برای اتاق خواب توئین طبقه دوم این سوئیت ها یک تخت خواب توئین، فضای نشیمن، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، سیستم تهویه مطبوع هوا، مینی بار، تلفن، بالکن اختصاصی و حمام مجهز به وان، دوش، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی، سشوار، آینه و ترازو در نظر گرفته شده است.امکانات اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته) طبقه دوم:برای این اتاق ها یک تخت خواب فرانسوی، کاناپه، اتاق رختکن، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، سیستم تهویه مطبوع هوا، مینی بار، حمام مجهز به جکوزی، دوش، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی، ترازو، خط تلفن بین المللی مستقیم، تراس مجهز جکوزی، تراس مخصوص حمام آفتاب با تخت در نظر گرفته شده است.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  این اتاق های 36 متر مربعی بسیار لوکس برای اقامت یک فرد بزرگسال مناسبند. از اقامت در این اتاق های بی نظیر لذت ببرید و غرق در تماشای منظره دیدنی و نفس گیر دریا و جنگل از طریق بالکن اختصاصی آن شوید. برای این اتاق ها یک تخت خواب فرانسوی یا توئین حمامی بسیار بزرگ و مجهز به وان، دستشویی، حوله لباسی، دمپایی و سشوار در نظر گرفته شده است.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

آیا می دانستید بازدید از ثروتمندترین کشور جهان به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه است؟

لوکزامبورگ نه تنها ثروتمندترین کشور اتحادیه اروپا است، بلکه ثروتمندترین کشور جهان نیز محسوب می شود. در اینجا دلیل سفر به لوکزامبورگ به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه برای مسافران را توضیح می دهیم.

متن کامل مقاله

معرفی 10 مورد از نخستین میراث جهانی یونسکو در جهان

یونسکو از اواخر دهه 1970 از این سایت‌ ها محافظت می‌ کند و هر یک ارزش بازدید دارند. با این حال، برخی از آنها زودتر از سایرین در فهرست میراث جهانی قرار گرفتند. در اینجا تعدادی از اولین مکان‌ های میراث جهانی یونسکو که ثبت شده‌ اند را معرفی می‌ کنیم.

متن کامل مقاله

با 10 فرودگاه برتر جهان تا سال 2024 آشنا شوید

فرودگاه ها همچون دروازه های مهم جهانی، ما را به نقاط دوردست دنیا متصل می کنند. این مراکز حمل و نقل هوایی، تسهیلات لازم را برای هواپیما فراهم کرده، لجستیک حمل بار را انجام می دهند. در اینجا ما سفری را آغاز می کنیم تا 10 فرودگاه بزرگ جهان در سال 2024 را بررسی کنیم. ما به طور خاص بر روی اندازه زمین آنها تمرکز کرده و از رتبه دهم تا اول شمارش معکوس می کنیم…

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید