• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • سراسر جهان


 • سوئیت امبسدور هتل امبسدوری تفلیس
 • نمای تخت بزرگ اتاق کلاسیک
 • تخت های توئین اتاق فمیلی
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • نمای تخت بزرگ سوئیت الگانس
 • محوطه نشیمن سوئیت رویال
 • اتاق اگزکیوتیو هتل امبسدوری تفلیس
 • محوطه نشیمن سوئیت سیگنیچر
 • نمای تخت بزرگ اتاق فمیلی
 • سوئیت رویال هتل امبسدوری تفلیس
 • نمای تخت بزرگ اتاق پرمیر
 • سوئیت سیگنیچر هتل امبسدوری تفلیس
 • محوطه نشیمن سوئیت امبسدور
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها


اتاق ها


در مجموع تعداد 121 واحد اقامتی در هتل چهار ستاره اَمبَسِدوری تفلیس وجود دارد. واحدهای اقامتی نوساز و فوق العاده خوش چهره و امروزی این مجموعه به انواع اتاق و سوئیت دسته بندی شده اند تا به تناسب تعداد میهمانان و بودجه آنها، برای هر شخص یا خانواده ای به عنوان گزینه مناسبی باشند. امکانات متنوعی در تمامی اتاق ها و سوئیت های این مجموعه وجود دارد که در مورد موارد مشترک میان آنها می توان به در اختیار داشتن سیستم تهویه مطبوع هوا، اینترنت بیسیم، اتاق های همراه با ممنوعیت استعمال دخانیات، خدمات نظافت روزانه اتاق ها، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، اتاق های مجهز به عایق صوتی، ساعت زنگ دار و ارائه خدمات بیدار باش، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ، سشوار، ملحفه و خدمات ارائه دمپایی راحتی و حوله لباسی، سیستم گرمایشی، میز تحریر، پنکه، محصولات بهداشتی و شوینده رایگان، کمد لباس، ورودی و خروجی اختصاصی، امکان استفاده از استخر شنای بام ساختمان هتل، کف تمام موکت، ارائه امکانات لازم برای اتوی لباس، حوله دست و صورت، مینی بار، خدمات ارائه روزنامه، کاناپه، تلفن با خط مستقیم، امکان قرار گیری تخت خواب اضافی، رخت آویز، امکان اتصال اتاق های هتل به همدیگر، تلویزیون ال سی دی به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای، امکان قرار گیری تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ)، امکان قرار گیری تخت خواب کودک، سرویس حمام و دستشویی مجهز به وان و نیز روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته اشاره کرد. لازم به ذکر است که اتاق ها و سوئیت های واقع در طبقات بالایی ساختمان هتل از طریق آسانسور در دسترس خواهند بود.

 • اتاق کلاسیک

  اتاق کلاسیک

  در مجموع تعداد 24 مورد اتاق کلاسیک تویین و کینگ در این مجموعه وجود دارد که در میان طبقات همکف، اول و همینطور طبقه سوم ساختمان هتل قرار دارند. متراژ اتاق های کلاسیک در حدود 17 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، فضای مناسبی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود و تک میهمان همراهشان قرار می دهند. لازم به ذکر است که اتاق های کلاسیک کینگ چشم انداز کافه موجود در فضای باغ هتل و یا دهلیز ورودی مجموعه را در اختیار دارند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس

  اتاق دلوکس

  تعداد 9 مورد از اتاق های موجود در این هتل از نوع اتاق های دلوکس می باشند که مابین طبقات اول تا سوم ساختمان این مجموعه قرار دارند. متراژ اتاق های دلوکس در حدود 25 متر مربع می باشد و تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) یا دو عدد تخت خواب دو نفره را در اختیار دارند. به همین علت این سری اتاق ها فضای مناسبی را در اختیار دو میهمان بزرگسال و تک کودک همراهشان قرار می دهند. لازم به ذکر است که اتاق های دلوکس کینگ چشم اندازی از خیابان شاوتِلی، رودخانه متکواری و یا کلیسای آنچیسخاتی را در اختیار دارند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق کینگ پرمیر

  اتاق کینگ پرمیر

  در مجموع تعداد 47 اتاق پرمییر در این هتل چهار ستاره وجود دارد که در میان طبقات یکم الی چهارم ساختمان قرار دارند. واحدهای پرمییر متراژ 25 متر مربعی را در اختیار داشته و با تک تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) خود، فضای بسیاری مناسبی را در اختیار دو میهمان بزرگسال و تک کودک همراهشان قرار خواهند داد. لازم به ذکر است که برخی از اتاق های پرمییر مجهز به بالکن می باشند و چشم اندازی از خیابان، رودخانه متکواری، کافه موجود در فضای باغ هتل و یا دهلیز ورودی مجموعه را در اختیار دارند. همچنین اتاق ها پرمییر فاقد امکان قرار گیری تخت خواب اضافی می باشند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق اگزکیوتیو

  اتاق اگزکیوتیو

  در مجموع تعداد 23 مورد اتاق اگزکیوتیو در هتل اَمبَسِدوری تفلیس وجود دارد. متراژ اتاق های اگزکیوتیو در حدود 35 متر مربع می باشد که در میان طبقات اول تا سوم ساختمان قرار دارند و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) یا دو عدد تخت خواب یک نفره و یا یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یک عدد تخت خواب یک نفره، فضای بسیار مناسبی را در اختیار دو میهمان بزرگسال و تک کودک همراه خود و یا سه میهمان بزرگسال قرار می دهند. لازم به ذکر است که اتاق های اگزکیوتیو کینگ مجهز به یک بالکن اختصاصی نیز می باشند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت لاکچری

  سوئیت لاکچری

  تعداد 4 نمونه لاکچری سوئیت در این مجموعه وجود دارد که متراژ  45 متر مربعی را در اختیار داشته و در میان طبقات یکم الی چهارم ساختمان هتل حضور دارند. تخت خوابی که برای راحتی میهمانان این سری سوئیت های در نظر گرفته شده از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد و از این رو، فضای فوق العاده راحتی را در اختیار سه میهمان بزرگسال و تک کودک همراهشان قرار می دهند. در اختیار داشتن دکوری آنتیک، بالکن و قسمت نشیمن وسیع از دیگر ویژگی های لاکچری سوئیت های محسوب می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق فمیلی (خانوادگی)

  اتاق فمیلی (خانوادگی)

  در مجموع سه نمونه اتاق فمیلی در این هتل وجود دارد که در میان طبقات اول تا سوم ساختمان قرار گرفته اند. متراژ این سری واحدها در حدود 45 متر مربع می باشد و به جهت ایجاد شرایط ایده آل برای خانواده ها، سه عدد تخت خواب یک نفره را در اختیار دارند و مناسب اقامت تعداد چهار میهمان بزرگسال می باشند. لازم به ذکر است که اتاق های فمیلی چشم انداز خیابان باراتاشویلی را در اختیار میهمانان خود قرار می دهند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت الگانس

  سوئیت الگانس

  واحدهای اِلِگانس سوئیت در مجموع سه نمونه می باشند که در میان طبقات اول الی سوم ساختمان هتل قرار گرفته اند. این واحدها دارای متراژ حدوداً 42 الی 48 متر مربعی هستند و در قسمت جدید هتل قرار دارند و از این جهت، انتخاب مناسبی برای گردشگران و مدیران شاغل در حال سفر به حساب می آیند. تخت خواب اِلِگانس سوئیت ها از نوع یک تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد و به همین دلیل، فضای راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال و تک کودک همراهشان قرار می دهند. طراحی خاص تر و همینطور در اختیار داشتن چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما) از شهر از اصلی ترین ویژگی های این سری سوئیت ها می باشند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت امبسدور

  سوئیت امبسدور

  در مجموع تعداد 4 مورد واحد اَمبَسِدور سوئیت در این هتل چهار ستاره وجود دارد که در میان طبقات اول تا سوم ساختمان قرار دارند. متراژ این سری سوئیت ها در حدود 63 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) یکی از لوکس ترین واحدهای موجود برای اقامت و پذیرایی از دو میهمان بزرگسال محسوب می شوند. لازم به ذکر است که اَمبَسِدور سوئیت ها در گوشه ای دنج از ساختمان هتل قرار دارند و مجهز به امکانات ویژه تری همچون در اختیار داشتن چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما) از شهر، سرویس حمام بزرگ، قسمت نشیمن به همراه مبلمان و کاناپه، قسمت ناهار خوری و نیز پنجره های تمام قد با چشم اندازی از خیابان باراتاشویلی می باشند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت سیگنیچر

  سوئیت سیگنیچر

  در مجموع تعداد سه نمونه واحد اقامتی سیگنِچِر سوئیت در این هتل وجود دارد که در طبقات چهارم و پنجم ساختمان مجموعه قرار دارند. متراژ این سوئیت ها 92 متر مربعی می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) انتخابی فوق العاده برازنده برای اقامت حداکثر سه میهمان بزرگسال خواهند بود. لازم به ذکر است که سیگنِچِر سوئیت ها در گوشه ای دنج از ساختمان هتل قرار دارند و مجهز به امکانات ویژه تری همچون در اختیار داشتن چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما) از شهر، سرویس حمام بزرگ، قسمت نشیمن به همراه مبلمان و کاناپه، قسمت ناهار خوری و نیز پنجره های تمام قد با چشم اندازی از رود متکواری، خیابان باراتاشویلی و یا دهلیز ورودی مجموعه می باشند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت رویال

  سوئیت رویال

  رویال سوئیت در آن واحد وسیع ترین و با ارزش ترین سوئیت اقامتی در هتل اَمبَسِدوری تفلیس می باشد که در بالاترین طبقه ساختمان یعنی طبقه پنجم قرار گرفته است. متراژ این خانه مجلل در حدود 420 متر مربع می باشد و تعداد دو عدد اتاق خواب را در اختیار میهمانان خود قرار داده است. اتاق خواب اول و دوم این واحد مجهز به یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشند و همچنین یک عدد کاناپه تخت خواب شو در قسمت نشیمن فوق العاده وسیع آن گنجانده شده تا محیط بی نقص و مجللی را در اختیار تعداد پنج میهمان بزرگسال قرار بدهد. در مورد دیگر ویژگی های منحصر به فرد رویال سوئیت می توان به در اختیار داشتن چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما) از شهر، سرویس حمام بزرگ، قسمت نشیمن به همراه مبلمان و کاناپه، قسمت ناهار خوری و نیز پنجره های تمام قد با چشم اندازی از رود متکواری، خیابان باراتاشویلی و یا خیابان شاوتِلی اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  در مجموع تعداد 24 مورد از اتاق سینگل در این مجموعه وجود دارد که در میان طبقات همکف، اول و همینطور طبقه سوم ساختمان هتل قرار دارند. متراژ اتاق های سینگل در حدود 17 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، فضای مناسبی را در اختیار تک میهمان بزرگسال خود قرار می دهند. لازم به ذکر است که اتاق های سینگل چشم انداز کافه موجود در فضای باغ هتل و یا دهلیز ورودی مجموعه را در اختیار دارند.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
مقاله های گردشگری

با شگفت انگیزترین مکان های کره زمین در سال 2019 آشنا شوید

این دنیا آفرینشی زیبا به دست خداوند است و در آن مکان های شگفت انگیز زیادی وجود دارد که می بایست به لیست سفرهای خود اضافه کنید. زمین پر از زیبایی های جذاب، شهرهای گمشده، آبشارهای شگفت انگیز و چیزهای بسیار دیگریست. به همین دلیل در ادامه به ده مکانی که یکبار هم شده در طول زندگیتان می بایست از آنها دیدن کنید اشاره کرده ایم.

متن کامل مقاله

بهترین مقاصد سفر برای جویندگان فرهنگ در سال 2019

بهترین راه برای درک یک مقصد چیست؟ جذب رنگ منحصر به فرد آن مکان، آداب و رسومش و یا غذاهای آنجا؟ با مطالعه این مقاله در این باره بیشتر بدانید.

متن کامل مقاله

آیا می دانستید که در نوک برج ایفل یک آپارتمان مخفی وجود دارد؟

طرفداران پروپا قرص دیزنی لند می دانند که در قلعه سیندرلا یک سوئیت لوکس وجود دارد اما آیا می دانستید که در نوک برج ایفل هم یک آپارتمان مخفی پنهان شده است؟ هرچند برخلاف قلعه سیندرلا، گوستاو ایفل این شاهکار را به عنوان مخفیگاهی برای خود ساخته بود و هیچ کس اجازه ورود به آن را نداشته است.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

آشنایی با شهرها و کشور
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید