• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ آپارتمان دوخوابه
 • محوطه نشیمن آپارتمان تک خوابه
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • حمام ویلای یک خوابه روی آب
 • نمای تخت بزرگ ویلای تک خوابه
 • نمای اتاق پریمیر با دسترسی به مرداب
 • نمای تخت بزرگ اتاق استاندارد
 • نمایی از آپارتمان تک خوابه
 • محوطه نشیمن آپارتمان دوخوابه
 • نمای ویلای تک خوابه روی آب
 • تخت بزرگ ویلای تک خوابه
 • وان حمام اتاق پرمیر
 • اتاق استاندارد هتل آنانتارا د پالم دبی
 • محوطه نمشین ویلای تک خوابه
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

هتل آنانتارا دِ پالم ریزوت در قسمت غربی پالم جمیرا قرار گرفته و با دسترسی بسیار آسانش به جاذبه  های گردشگری و نکات کلیدی شهر، فقط 45 دقیقه با فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد. با انتخاب این هتل تصویری از زیبایی های بهشت را در ذهن خود مجسم کنید، اقامتی با شکوه را تجربه نمایید و برترین و متنوع ترین طعم های غذاهای فوق العاده از سراسر دنیا را در رستوران های لوکس و برتر این هتل امتحان کنید. اقامت در این هتل تمام رویاهای شما را به حقیقت تبدیل می کند و تمام آرزوهایتان را برآورده می کند. این هتل دارای تمام ویژگی ها و امکانات رفاهی بسیار لوکس متناسب با یک هتل با شکوه پنج ستاره مانند استخر 50 متر مربعی در فاصله چند قدمی با دریا و مرکز اسپایی بی نظیر می باشد. امکانات، خدمات و طراحی این هتل توجه تمام افراد، حتی مشکل پسندترین آنها را به خود جلب می کند و خاطره ای به یاد ماندنی از اقامت در دبی را برای همگان می سازد.


آپارتمان های آنانتارا

تمام آپارتمان های آنانتارا بسیار شیک طراحی شده اند و مجهز به امکانات و خدماتی مانند دسترسی به اینترنت بیسیم رایگان، تلویزیون 42 اینچی ال ای دی مجهز به امکانات رسانه ای، امکانات تهیه چای، گاوصندوق اختصاصی، میز کار، سیستم تنظیم درجه حرارت اتاق با کنترل اختصاصی، دستگاه تهیه قهوه نسپرسو و مینی بار می باشند. همچنین برای تمام آنها حمام مجهز به دوش باران ریز، وان مجزا و روشویی دوقلو در نظر گرفته شده است.


 • اتاق پرمیر

  اتاق پرمیر

  این اتاق های 47 متر مربعی با طراحی فوق العاده و پنجره های پهناور دارای فضایی بی نظیر می باشند و برای اقامت سه نفر مناسبند. در این اتاق ها لحظاتی بی نظیر را تجربه کند، با تماشای منظره شگفت انگیز تالاب و باغ از طریق پنجره های پهناور آن غرق در احساس نشاط شوید و بعد از گذراندن یک روز در کنار ساحل و استخر از گرفتن دوش در حمام لوکس آن لذت ببرید و در تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) یا توئین این اتاق ها به خوابی عمیق و آرامش بخش فرو روید.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس

  اتاق دلوکس

  این اتاق ها در طبقه دوم هتل قرار گرفته اند و با طراحی بسیار لوکس و امکانات مدرن از شما برای تجربه اقامتی آرامش بخش دعوت می کنند. با انتخاب این اتاق ها اقامتی به یاد ماندنی را تجربه نمایید و از تماشای منظره بی نظیر باغ و تالاب از طریق بالکن اختصاصی و پنجره های بزرگ آنها لذت ببرید. این اتاق های 52 متر مربعی دارای یک تخت خواب کینگ (دو نفره برگ) یا دو تخت خواب توئین هستند و برای اقامت سه فرد بزرگسال و یک کودک مناسبند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق پرمیر با دسترسی به مرداب

  اتاق پرمیر با دسترسی به مرداب

  در این اتاق ها روز خود را با قدم زدن در فضای اطراف استخر تالاب شروع کنید و از استراحت کردن و مطالعه در بالکن اختصاصی آن لذت ببرید و با نوشیدن طعم های منحصر به فرد کوکتل در کنار استخر لذت خود را کامل نمایید. این اتاق های 47 متر مربعی با دسترسی مستقیم به استخر تالاب از طریق تراس دارای تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) یا توئین می باشند و برای اقامت حداکثر سه فرد بزرگسال مناسبند. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس با دسترسی به مرداب

  اتاق دلوکس با دسترسی به مرداب

  این اتاق های 52 متر مربعی  دارای دسترسی مستقیم به استخر تالاب از طریق تراس اختصاصیشان هستند و برای اقامت سه فرد بزرگسال و یک کودک مناسبند. با انتخاب این اتاق ها اقامتی رویایی را تجربه نمایید و از تماشای چشم انداز بی نظیر تالاب از طریق تراس اختصاصی و پنجره تمام قدی آنها لذت ببرید. این اتاق ها به صورت دو طبقه طراحی شده اند و دارای یک تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) در طبقه همکف و یک تخت خواب توئین در طبقه دوم می باشند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس فمیلی (خانوادگی)

  اتاق دلوکس فمیلی (خانوادگی)

  این اتاق های 65 متر مربعی  دارای دسترسی مستقیم به استخر تالاب از طریق تراس اختصاصیشان هستند و برای اقامت سه فرد بزرگسال و دو کودک مناسبند. با انتخاب این اتاق ها اقامتی رویایی را تجربه نمایید و از تماشای چشم انداز بی نظیر تالاب از طریق تراس اختصاصی و پنجره تمام قدی آنها لذت ببرید. این اتاق ها به صورت دو طبقه طراحی شده اند و دارای یک تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) در طبقه همکف و یک تخت خواب توئین در طبقه دوم می باشند. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا یک خوابه روی آب

  ویلا یک خوابه روی آب

  با اقامت در این ویلاهای 106 متر مربعی تصویری جدید از زیبایی و آرامش را در ذهن خود منعکس کنید. این ویلاها اولین ویلای، ساخته شده روی آب در خاورمیانه هستند و با فضایی فوق العاده در دل آبهای خلیج فارس از شما برای تجربه اقامتی رویایی دعوت می کند. چشمان خود را روبروی آبهای نیلگون خلیج فارس باز کنید رو روز خود را با صرف صبحانه در این اقامتگاه باشکوه آغاز نمایید. برای بعضی از ویلاهای روی آب پنجره های کف برای تماشای آب در نظر گرفته شده است. این ویلاها با امکانات بی نظیر و تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) برای اقامت سه فرد بزرگسال مناسبند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا پول

  ویلا پول

  با انتخاب این ویلاها تصویری از بهشت را در ذهن خود منعکس کنید، اقامتی بی نظیر را بر روی خط ساحلی خلیج فارس تجربه نمایید، از قدم زدن بر روی ماسه های طلایی ساحل و شنا کردن در استخر اختصاصی آنها لذت ببرید و غرق در تماشای منظره بی نظیر غروب آفتاب در امتداد آب های نیلگون خلیج فارس شوید. طراحی داخلی این ویلاها بسیار با شکوه و با توجه به سبک آسیایی طراحی شده اند و با تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) برای اقامت سه فرد بزرگسال مناسبند. همچنین میزبان اختصاصی این ویلاها 24 ساعته برای برآورده کردن تمام نیازهای میهمانان آماده خدمت رسانی به آنها می باشند. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا دوخوابه

  ویلا دوخوابه

  این ویلاهای دو خوابه با استخر اختصاصی دارای دسترسی به ساحل اختصاصی می باشند و برای اقامت پنج فرد بزرگسال و یک کودک مناسبند. این ویلاهای دو خوابه یک اتاق با تخت خواب کینگ و یک اتاق با تخت خواب توئین دارند که هر کدام از آنها دارای یک حمام بسیار مجهز و دسترسی به استخر اختصاصی ویلا هستند. برای ویلاهای دو خوابه آنانتارا یک فضای استراحت بسیار جادار، اتاق مخصوص غذا خوردن و آشپزخانه بسیار مجهز در نظر گرفته شده است، همچنین میزبان اختصاصی ویلا 24 ساعته برای برآورده کردن تمام نیازهای میهمانان در دسترس می باشند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق استاندارد

  اتاق استاندارد

  این اتاق های 38 تا 42 متر مربعی بسیار لوکس و با رنگ های طبیعی طرحی شده اند و برای اقامت حداکثر سه فرد بزرگسال مناسبند. با اقامت در این اتاق ها لحظات به یاد ماندنی و آرامش بی نظیری را تجربه نمایید و از تماشای منظره اقامتگاه های خیره کننده استخرهای تالابی، خلیج فارس و پالم از طریق بالکن اختصاصی آنها لذت ببرید. برای این اتاق ها یک تخت خواب دو نفره یا دو تخت خواب توئین در نظر گرفته شده است. در ضمن فرآیند ورود برای اتاق های استاندارد از طریق پذیرش لابی آپارتمان ها به صورت اختصاصی انجام می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • آپارتمان یک خوابه

  آپارتمان یک خوابه

  این آپارتمان های 108 متر مربعی بسیار لوکس و با رنگ های طبیعی طرحی شده اند و برای اقامت سه فرد بزرگسال و یک کودک مناسبند. با اقامت در این آپارتمان ها لحظات به یاد ماندنی و آرامش بی نظیری را تجربه نمایید و از تماشای منظره فوق العاده خلیج فارس و پالم از طریق بالکن وسیع آنها لذت ببرید. برای آپارتمان ها یک خوابه تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، آشپزخانه بسیار مدرن و فضای نشیمن بسیار جادار در نظر گرفته شده است. در ضمن فرآیند ورود برای آپارتمان ها از طریق پذیرش لابی آپارتمان ها به صورت اختصاصی انجام می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • آپارتمان دو خوابه

  آپارتمان دو خوابه

  این آپارتمان های 164 متر مربعی بسیار جادار و گزینه بسیار مناسبی برای انتخاب خانواده ها و افرادی که به صورت دسته جمعی سفر می کنند، می باشند. با انتخاب این آپارتمان های به دور از هیاهو و مشغله های زندگی، آرامش فوق العاده ای را تجربه نمایید و غرق در تماشای منظره شگفت انگیز آب های پر تلاطم خلیج فارس و پالم جمیرا از طریق بالکن بسیار پهناور و پنجره های تمام قد آنها شوید. برای این آپارتمان ها دو اتاق خواب در نظر گرفته شده که اتاق اول مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار دارد) با تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، فضای رختکن همراه با حمام بسیار جادار و مجهز به دوش باران ریز و وان مجزا می باشد و اتاق خواب دوم دارای تخت خواب توئین و حمام مجهز است. در ضمن فرآیند ورود برای آپارتمان ها از طریق پذیرش لابی آپارتمان ها به صورت اختصاصی انجام می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • آپارتمان دو خوابه با بالکن

  آپارتمان دو خوابه با بالکن

  این آپارتمان های 287 متر مربعی با شکوه با تراس بی نظیر گزینه بسیار مناسبی برای انتخاب و اقامت افراد بسیار مشکل پسند و با احساس هستند. با اقامت در این آپارتمان های دو خوابه با تراس بی نظیر تمام رویاهایتان را به واقعیت تبدیل نمایید و به همه آرزوهایتان برسید. این آپارتمان ها با امکانات بسیار منحصر به فرد مانند راهروهای آینه ای، درب های شیشه ای با دسترسی به فضای روباز پشت بام، آشپزخانه کاملاً مجهز، امکانات رسانه ای و سمعی بصری و چشم انداز بی نظیر خلیج فارس و پالم جمیرا از شما برای تجربه اقامتی رویایی و بسیار آرامش بخش دعوت می کند. در تراس این آپارتمان ها منظره ای از بهشت را در ذهن خود مجسم کنید و با تماشای زیبایی های وصف ناپذیر آنها غرق در احساس طراوت و نشاط شوید. این آپارتمان ها برای اقامت پنج فرد بزرگسال مناسبند. برای این آپارتمان ها دو اتاق خواب در نظر گرفته شده که اتاق اول مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار دارد) و دارای تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، فضای رختکن همراه با حمام بسیار جادار و مجهز به دوش باران ریز و وان مجزا می باشد و اتاق خواب دوم دارای تخت خواب توئین و حمام مجهز است. در ضمن فرآیند ورود برای آپارتمان ها از طریق پذیرش لابی آپارتمان ها به صورت اختصاصی انجام می شود. 

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

با 12 مورد از قدیمی ترین شهرهای جهان آشنا شوید

اگرچه تعیین قدیمی ترین شهرهای جهان در تاریخ باستان یک کار پیچیده است، اما محققان در مورد چیزهای زیادی بحث کرده اند تا به نتیجه برسند. این بدان معناست که عنوان نهایی «قدیمی‌ ترین شهر جهان» همیشه موضوعی قابل بحث باقی می‌ ماند، اگرچه نمی‌ توانیم رقبای قدرتمند خاصی را که در این فهرست هستند نادیده بگیریم.

متن کامل مقاله

معرفی 5 مکان مقرون به صرفه برای زندگی کوچ نشینی دیجیتال در آسیا

به دنبال مکانی مقرون به صرفه برای زندگی به عنوان یک کوچ نشین دیجیتالی هستید؟ با ارزان‌ترین نقاط مهم کوچ نشینی دیجیتال در آسیا آشنا شوید! بسیاری از محبوب ترین مقاصد کوچ نشینی دیجیتالی در جهان ارزان نیستند. حتی در آسیا، جایی که می‌ توانید ارزان‌ ترین شهرها را برای کوچ نشینی دیجیتالی پیدا کنید، باید بدانید کجا را جستجو کنید.

متن کامل مقاله

معرفی 15 کشور تاریخی برای بازدید در جهان

خود را در سفری به خیابان‌ های باستانی رم تصور کنید، جایی که داستان‌ های گلادیاتورها و کولوسئوم باشکوه در انتظار شماست! حضور الهام‌ بخش اهرام مصر را احساس کنید و از شگفتی‌ های مهندسی که امتحان خود را در گذر زمان پس داده‌ اند حیرت زده شوید. در این مقاله، ما به بررسی 15 کشور تاریخی برای بازدید در جهان خواهیم پرداخت.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید