• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • تخت های اتاق اوشن دلوکس
 • نمای کلی سوئیت اگزکیوتیو کلاب
 • نمای حمام سوئیت گرند آتلانتیس
 • نمای حمام اتاق دلوکس
 • وان بزرگ حمام سوئیت پرزیدنشال
 • محوطه نشیمن سوئیت گرند آتلانتیس
 • میز غذاخوری سوئیت رگال کلاب
 • میز بیلیارد سوئیت روبال بریج
 • وان جکوزی سوئیت رویال بریج
 • محوطه نشیمن سوئیت گرند آتلانتیس
 • مبل راحتی سوئیت رویال بریج
 • تخت بزرگ سوئیت آندر واتر
 • محوطه نشیمن سوئیت تراس
 • میز غذاخوری سوئیت پرزیدنشال
 • تراس کلوب سوئیت هتل آتلانتیس د پالم

اتاق ها

امکانات امپریال کلاب لانج
این کلاب هر روز از ساعت 7 صبح تا 10 شب قابل دسترس است. 
صبحانه در یکی از لانج ها یا رستوران سافرون و یا کالیدوسکوپ هر روز از ساعت 7 صبح تا 11 صبح سرو می شود.
صرف غذا در اتاق 24 ساعته امکان پذیر است و هزینه آن با توجه به نرخ های روی منو به حساب اتاقتان اضافه خواهد شد.
چای بعدازظهر در یکی از امپریال لانج کلاب ها از ساعت 2:30 بعدازظهر تا 4:30 بعدازظهر ارائه می شود.
منتخبی از نوشیدنی های رایگان و کاناپه (نوعی غذای کوچک، سبک و تزئین شده) از ساعت 5 بعدازظهر تا 7 عصر ارائه می شود.
شیرینی های سبک و میان وعده های خوشمزه در طول روز در این لانج ها موجود است که شامل آبمیوه، چای، قهوه و نوشیدنی های غیرالکلی رایگان نیز می باشد.
دسترسی رایگان به کلوب کودکان (کیدز کلاب) برای کودکان 3 تا 9 سال از ساعت 10 صبح تا 6 عصر مهیاست. لازم به ذکر است که زمان ناهار از ساعت 1 تا 2 ظهر است و در این زمان هیچ فعالیتی انجام نمی گیرد. ناهار دارای هزینه می باشد.   
دسترسی رایگان به هر دو کلوب کودکان (کیدز کلاب) و راش کلاب برای کودکان 10 تا 12 سال در ساعت های اختصاص داده شده امکان پذیر است.
دسترسی رایگان به راش کلاب برای نوجوانان 13 تا 17 سال از ساعت 2 بعدازظهر تا 6 عصر مهیاست.
دسترسی رایگان به کلاب شبانه اِن دالج به جز زمانهای مشخصی که برای آنها می بایست جداگانه بلیط تهیه شود.
اینترنت رایگان پر سرعت برای میهمانان امپریال کلاب لانج مهیاست.
استفاده رایگان میهمانان از آیپد لانج های امپریال کلاب امکان پذیر است.
دسترسی رایگان به بیش از 2000 روزنامه و 100 مجله از 100 کشور جهان به 56 زبان مختلف با استفاده از سایت pressreader.com در طول اقامت در این هتل مهیاست.
2 بار ماساژ 30 دقیقه پشت، گردن و شانه در اسپای شووکُئِی تنها با یک بار پرداخت هر از ساعت 10 صبح تا 3 بعدازظهر قابل استفاده است.
اولویت در استفاده از خدمات پیشخدمت.  

اتاق های میهمان
در این اتاق ها می توانید از چشم انداز دریای عرب آزور یا جزایر پالم و افق آسمان دبی لذت ببرید. این اتاق های 45 تا 47 مترمربعی که دارای تخت کینگ (دونفره بزرگ) یا دو تخت کوئین (یک نفره بزرگ)، مینی بار، تلویزیون با کانال های ماهواره ای یا کابلی، خدمات اتاق 24 ساعته و اینترنت بیسیم هستند و راحتی بی نظیری را برای شما فراهم می کند. 90 درصد اتاق های دلوکس امکان اتصال به یکدیگر را داشته وکودکان می توانند از یک جلسه رایگان در کلوب کودکان یا کلاب راش لذت ببرند.

امپریال کلاب
این اتاق ها مناسب کسانی است که به دنبال تجمل و راحتی بیشتر به همراه مزایایی به ارزش بیش از 3000 درهم در روز هستنند. همچنین میهمانان این اتاق ها می توانند به صورت رایگان از امکانات امپریال کلاب لانج استفاده کنند.

سوئیت های کلاب
تمام سوئیت های کلاب دارای حمام با وان بیضی مستقل در وسط حمام، دوش بدون اختلاف سطح و روشویی مخصوص آقایان و بانوان است و در آنها می توانید از چشم اندازهای پالم و افق آسمان دبی یا خلیج فارس لذت ببرید. همچنین همه آنها دارای بالکن، تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای و کابلی، سشوار، لوازم بهداشتی رایگان، اتو، اینترنت بیسیم و خدمات 24 ساعته اتاق هستند. در سوئیت های کلاب خدمات رایگانی مانند ترانسفر برگشت به فرودگاه،  اینترنت پرسرعت، محوطه ای مخصوص برای کارهای تحویل و تخلیه اتاق، 2 بار ماساژ 30 دقیقه پشت، گردن و شانه در اسپای شووکُئِی تنها با یک بار پرداخت، استفاده رایگان از امکانات سونای خشک و بخار و استخر با موترهای جت در اسپای شووکُئِی، یک جلسه رایگان 30 دقیقه ای اختصاصی بدنسازی در هر اقامت، دسترسی رایگان به پارک آبی آکوآونچر و آکواریوم لاست چمبِرز، نرخ های انحصاری برای اجاره کلبه های استخر، ساحل و آکوآونچر، دسترسی کامل به امکانات و خدمات امپریال کلاب و اولویت در رزرو رستوران ها ارائه می گردد. همه سوئیت ها به دو صورت یک خوابه و دو خوابه موجود هستند و حداکثر ظرفیت سوئیت های یک اتاق خوابه 4 بزرگسال و 1 کودک و حداکثر ظرفیت سوئیت های دو اتاق خوابه 6 بزرگسال و یک کودک است. در اتاق خواب مستر یک تخت کینگ (دونفره بزرگ) برای 2 بزرگسال و یک گهواره برای نوزاد قرار دارد و در اتاق نشیمن 2 تخت اضافی برای کودکان یا 1 تخت اضافی برای 1 بزرگسال وجود دارد. همچنین در سوئیت های دو خوابه در اتاق خواب دوم دو تخت خواب کوئین (یک نفره بزرگ) برای 2 کودک و یا 2 بزرگسال موجود است.

سوئیت های سیگنچر
اگر شما از آن دسته اشخاص هستید که بهترین را می خواهید، هیچ چیز قابل مقایسه با سوئیت های سیگنچر این هتل نخواهید یافت. همه سوئیت ها دارای بالکن، تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای و کابلی، سشوار، لوازم بهداشتی رایگان، اتو و خدمات 24 ساعته اتاق هستند. تمامی میهمانان سوئیت های سیگنچر هتل آتلانتیس می توانند از خدمات رایگان برگشت به فرودگاه بین المللی دبی، خدمات پیشخدمت خصوصی 24 ساعته، تسویه حساب برای تخلیه در سوئیت، اینترنت بیسیم رایگان، 2 بار بازدید رایگان از دلفین ها، 2 بار ماساژ رایگان سر، پشت و شانه در هر اقامت، 2 جلسه رایگان 30 دقیقه ای اختصاصی بدنسازی در هر اقامت، استفاده رایگان از امکانات سونای خشک و بخار و استخر با موترهای جت در اسپای شووکُئِی، استفاده رایگان از کلبه های اختصاصی استخر، ساحل و آکوآونچر، خدمات رایگان پخش فیلم داخل اتاق در صورت درخواست، دسترسی کامل به امکانات و خدمات امپریال کلاب و دسترسی نا محدود به پارک آبی آکوآونچر و آکواریوم لاست چمبِرز استفاده کنند.

 • اتاق پالم بیچ دلوکس

  اتاق پالم بیچ دلوکس

  در این اتاق ها می توانید از چشم اندازهای زیبای ساحل بکر پالم و افق آسمان دبی لذت ببرید. در این اتاق ها وان های عمیق و دوش بدون اختلاف سطح موجود است. حداکثر ظرفیت اتاق ها 2 بزرگسال و دو کودک یا 3 بزرگسال و یک کودک می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس

  اتاق دلوکس

  این اتاق ها که با الهام از اقیانوس و دکوراسیون عربی طراحی شده است چشم اندازهای بی نظیر دریای عرب یا پالم را دارد. همچنین دارای بالکن و حمام با وان و دوش بدون اختلاف سطح مجزا هستند. حداکثر ظرفیت اتاق ها 2 بزرگسال و دو کودک یا 3 بزرگسال و یک کودک می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق اوشن دلوکس

  اتاق اوشن دلوکس

  در این اتاق ها می توانید از چشم انداز دریا که درست در کنار اتاق قرار دارد لذت ببرید. حمام های این اتاق ها با الهام از اقیانوس و مرمر قهوه ای طراحی شده اند و مجهز به وان و دوش بدون اختلاف سطح مجزا هستند. حداکثر ظرفیت اتاق ها 2 بزرگسال و دو کودک یا 3 بزرگسال و یک کودک می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق امپریال کلاب

  اتاق امپریال کلاب

  متراژ این اتاق ها 45 تا 47 متر مربع است و چشم انداز با شکوه دریای عرب، پالم و یا پارک آبی را دارند. همچنین مجهز به یک تخت خواب دو نفره بزرگ و یا دو تخت خواب یک نفره، بالکن، تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای و کابلی، حمام، سشوار، وان و دوش بدون اختلاف سطح مجزا، لوازم بهداشتی رایگان، اتو، اینترنت بیسیم و خدمات 24 ساعته اتاق هستند. حداکثر ظرفیت اتاق ها 2 بزرگسال و دو کودک یا 3 بزرگسال و یک کودک می باشد.   

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت اگزکیوتیو کلاب

  سوئیت اگزکیوتیو کلاب

  این سوئیت های 101 مترمربعی دارای یک یا دو اتاق خواب، بالکن اختصاصی با میز و صندلی و چشم انداز خلیج فارس و اتاق نشیمن با دکوراسیون زیبا، میز غذاخوری و فضای کار هستند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت رگال کلاب

  سوئیت رگال کلاب

  این سوئیت های 164 متر مربعی دارای یک یا دو اتاق خواب، سالنی با اثاثیه زیبا با پارچه های باشکوه به رنگ های گرم عربی و بالکن اختصاصی با میز و صندلی و چشم انداز خلیج فارس دارد. سوئیت های رگال کلاب درب هایی دارد که اتاق خواب را از اتاق نشیمن جدا می سازد و حریم خصوصی کاملی برای شما فراهم می کند. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت تراس کلاب

  سوئیت تراس کلاب

  این سوئیت های 94 مترمربعی دارای یک یا دو اتاق خواب، سالنی با میز غذاخوری و میز کار مجزا دارد که راحتی بی نظری برای شما فراهم می کند. سوئیت تراس کلاب تراسی بزرگ با صندلی های مخصوص آفتاب گرفتن و میز غذاخوری دارند که مکانی ایده آل برای حمام آفتاب یا غذاخوردن در فضای باز می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت آندر واتر

  سوئیت آندر واتر

  این سوئیت های 165 مترمربعی در 3 طبقه قرار گرفته اند و با چشم اندازهای بی نظیر زیر آب که متشکل از ویرانه های شهر گمشده آتلانتیس و 65 هزار گونه دریایی و پنجره های بلند از کف تا سقف رو به تالاب اَمبسدور است شما را شگفت زده خواهد کرد. سالن این سوئیت پنجره های بلند از کف تا سقف دارد و طراحی فضای داخلی آن بسیار زیباست. میز غذاخوری با امکان پذیرایی از حداکثر شش نفر در این سوئیت ها قرار دارد. حمام سوئیت های آندِرواتر یا زیر آب پنجره های بلندی با چشم انداز تالاب اَمبسدور را دارد که نهایت آرامش را برای شما فراهم می کند. حداکثر ظرفیت این اتاق ها 2 بزرگسال همراه با دو کودک یا 3 بزرگسال همراه با یک کودک است. در اتاق خواب مستر یک تخت کینگ (دو نفره بزرگ) قرار دارد و در اتاق های مرتبط 2 تخت کوئین (یک نفره بزرگ) برای اقامت 3 بزرگسال یا 2 بزرگسال و 2 کودک قرار گرفته است. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پرزیدنشال

  سوئیت پرزیدنشال

  این سوئیت های 220 مترمربعی با چشم انداز پالم، ساحل زیبای آتلانتیس و خلیج فارس، سالن های مجلل و دفترکار مکان ایده آلی برای استراحت، انجام امور تجاری و ارتباطات اجتماعی است. سوئیت پرزیدنشال محوطه غذاخوری بسیار رسمی برای پذیرایی از حداکثر هشت میهمان و یک فضای نشیمن جداگانه دارد. حمام سوئیت با وان بسیار بزرگ در مرکز حمام و روشویی های مجزا برای بانوان و آقایان در هر طرف زیبایی کلاسیکی به محیط می بخشد. در اتاق خواب مستر یک تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) برای اقامت 2 بزرگسال و در اتاق خواب مرتبط 2 تخت کوئین (یک نفره بزرگ) برای اقامت 3 بزرگسال و یا 2 بزرگسال و 2 کودک قرار دارد. حداکثر ظرفیت این سوئیت ها 3 بزرگسال یا 2 بزرگسال و 2 کودک می باشد. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت گرند آتلانتیس

  سوئیت گرند آتلانتیس

  این سوئیت 429 مترمربعی 5 بالکن و یک تراس بزرگ دارد که چشم انداز خلیج فارس و پالم را از سه طرف سوئیت برای شما فراهم می کند. سالن سوئیت گرند آتلانتیس با رنگ های طلایی و توجه خاصی به جزئیات طراحی شده است و در اتاق غذاخوری اختصاصی امکان پذیرایی از حداکثر 10 میهمان وجود دارد. در حمام اتاق خواب مستر وان مجزا برای خانم ها و آقایان قرار دارد و در آن می توانید از چشم اندازهای بی نظیر و دکوراسیون زیبا لذت ببرید. به علاوه هر سوئیت یک اتاق خواب میهمان دارد. حداکثر ظرفیت این سوئیت 4 بزرگسال همراه با 3 بزرگسال یا 2 بزرگسال و 2 کودک است. در هر یک از دو اتاق خواب مستر یک تخت کینگ (دونفره بزرگ) و یک گهواره نوزاد و در اتاق خواب مرتبط 2 تخت کوئین (یک نفره بزرگ) قرار دارد. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت رویال بریج

  سوئیت رویال بریج

  این سوئیت 924 مترمربعی با آسانسور اختصاصی، تیمی از پیشخدمت های شخصی و سرآشپزها، 3 اتاق خواب مجلل با ترکیبی از دکوراسیون سبک عربی و تجملات مدرن به همراه 3 حمام، سالنیزیبا، اتاق غذاخوری با ظرفیت 16 نفر و چشم اندازهای خلیج فارس و پالم مکانی ایده آل برای اقامت است. سوئیت رویال بریج ورودی و آسانسور دارای نگهبان مخصوص به خود را دارد. در سوئیت رویال بریج می توانید از کتابخانه شخصی، بازی ها و مرکز رسانه و اتاق ماساژ استفاده کنید. همچنین میهمانان این سوئیت در رزرو رستوران ها و استفاده از خدمات پیشخدمت اولویت دارند. تمام اتاق خواب های این سوئیت حمام اختصاصی خود را دارند که طراحی مجلل با وان قرار گرفته در مرکز حمام و دوش های مجزا آن را کامل می کند. اتاق مستر دارای حمام اختصاصی مجزا برای بانوان و آقایان می باشد. حداکثر ظرفیت این سوئیت 6 بزرگسال و 3 کودک است. در هر کدام از اتاق خواب های مستر اول و دوم یک تخت کینگ (دونفره بزرگ) برای دو بزرگسال و یک گهواره برای نوزاد قرار دارد و در اتاق خواب سوم، 2 تخت کوئین (یک نفره بزرگ) برای 2 بزرگسال به همراه 3 کودک قرار دارد.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

 • 0 1

  قیمت تور از شیراز به دبی چقدر است ؟

  • 1 1

   سلام، با عرض پوزش هنوز تورهای شیراز به دبی در سایت توریستگاه به راه نیفتاده است. ان شالاه در ماه های آینده شروع می شود

 • 0 2

  slm park abish bara kacari k to hotelan majanie

  • 0 1

   سلام ماهان جان، بله همینطور هست. ممنون از اطلاعتون

 • 0 0

  سلام اتاق امپریال دلفین ها و پارک های آبیش و غذا و ترانسفر و آکواریوم و غیره رایگان لطفا قیمت سویت سینگچر با امپریال خیلی متفاوت هست چقدر تفاوت قیمت دارن

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

معرفی 15 کشور تاریخی برای بازدید در جهان

خود را در سفری به خیابان‌ های باستانی رم تصور کنید، جایی که داستان‌ های گلادیاتورها و کولوسئوم باشکوه در انتظار شماست! حضور الهام‌ بخش اهرام مصر را احساس کنید و از شگفتی‌ های مهندسی که امتحان خود را در گذر زمان پس داده‌ اند حیرت زده شوید. در این مقاله، ما به بررسی 15 کشور تاریخی برای بازدید در جهان خواهیم پرداخت.

با 10 اکتشاف مهم باستان شناسی در ترکیه آشنا شوید

منطقه ای که اکنون به نام ترکیه شناخته می شود یکی از غنی ترین مکان های خاورمیانه برای سفرهای باستان شناسی و تاریخی است. امروزه برخی از مهم ترین اکتشافات باستان شناسی تاریخ در این کشور انجام شده است که در صدر فهرست قرار دارند.

متن کامل مقاله

این 10 کشور پتانسیل تبدیل شدن به مقاصد مهم گردشگری سال 2024 را دارند

چه در مورد پایداری وسواس داشته باشید و به دنبال برخی از زیباترین مقاصد اکوتوریسمی برای بازدید در کارائیب باشید و چه از علاقه‌ مندان به تاریخ باشید که به دنبال مکان‌ های باستان‌ شناسی جدید هستند، مکان‌ های زیبای متعددی در سراسر جهان برای کاوش وجود دارد، از جمله مقاصدی که پیش‌ بینی می‌ شود در میان پربازدیدترین های جهان در سال 2024 باشند.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید