• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ اتاق استاندارد
 • محوطه نشیمن سوئیت پرزیدنشال
 • نمای تخت بزرگ سوئیت جونیور
 • اتاق فمیلی هتل لاوسوس
 • نمای تخت بزرگ سوئیت کینگ
 • اتاق استاندارد تریپل هتل لاوسوس
 • نمای تخت بزرگ سوئیت پرزیدنشال
 • اتاق استاندارد سینگل هتل لاوسوس

اتاق ها

 • اتاق استاندارد

  اتاق استاندارد

  این اتاق های 20 مترمربعی دبل (دو نفره) که دارای یک تخت دونفره یا دو تخت توئین و حمام همراه با دوش می باشند و از چشم اندازی رو به شهر برخوردار می باشد. اتاق ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، تلویزیون صفحه تخت همراه با کانال های ماهواره ای می باشند. در هر اتاق یک گاوصندوق به اندازه لپ تاپ جای گرفته است. امکان تهیه چای و قهوه بصورت رایگان نیز وجود دارد. از دیگر امکانات اتاق ها می توان از سشوار، سیستم ضدحریق، سیستم گرمایشی، کفپوش چوبی یا پارکت، خط مستقیم تلفن، کلید الکترونیکی، پنجره های دوجداره، حوله لباسی حمام، لوازم بهداشتی، گنجه، میز کار، روم سرویس (امکان سفارش نوشیدنی و غذا از داخل اتاق) 24 ساعته و ساعت زنگدار یا خدمات بیدارباش نام برد. ظرفیت این اتاق ها 2 شخص بالغ را دارند. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق استاندارد تریپل (سه نفره)

  اتاق استاندارد تریپل (سه نفره)

  این اتاق های 26 مترمربعی دارای یک تخت دونفره و یک تخت یکنفره می باشند. اتاق ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، تلویزیون صفحه تخت همراه با کانال های ماهواره ای می باشند. در هر اتاق یک گاوصندوق به اندازه لپ تاپ جای گرفته است. امکان تهیه چای و قهوه بصورت رایگان نیز وجود دارد. از دیگر امکانات اتاق ها می توان از سشوار، سیستم ضدحریق، سیستم گرمایشی، کفپوش چوبی یا پارکت، خط مستقیم تلفن، کلید الکترونیکی، پنجره های دوجداره، حوله لباسی حمام، لوازم بهداشتی، گنجه، میز کار، روم سرویس (امکان سفارش نوشیدنی و غذا از داخل اتاق) 24 ساعته و ساعت زنگدار یا خدمات بیدارباش نام برد. این اتاق ها با مبلمان سبک عثمانی اعلایی تزئین شده و ظرفیت سه شخص بالغ را دارند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق فمیلی (خانوادگی)

  اتاق فمیلی (خانوادگی)

  این اتاق ها در واقع از دو اتاق مرتبط به هم از طریق یک در تشکیل شده اند که یک اتاق دارای یک تخت دونفره و دیگری دارای یک مبل راحتی قابل تبدیل به یک تخت یکنفره می باشد. این اتاق ها مجهز به دو حمامند که یکی دارای دوش و دیگری دارای وان است. اتاق ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، تلویزیون صفحه تخت همراه با کانال های ماهواره ای و یک فضای نشیمن می باشند. در هر اتاق یک گاوصندوق به اندازه لپ تاپ جای گرفته است. امکان تهیه چای و قهوه بصورت رایگان نیز وجود دارد. از دیگر امکانات اتاق ها می توان از سشوار، سیستم ضدحریق، سیستم گرمایشی، کفپوش چوبی یا پارکت، خط مستقیم تلفن، کلید الکترونیکی، پنجره های دوجداره، حوله لباسی حمام، لوازم بهداشتی، گنجه، میز کار، روم سرویس (امکان سفارش نوشیدنی و غذا از داخل اتاق) 24 ساعته و ساعت زنگدار یا خدمات بیدارباش نام برد. ظرفیت اتاق ها 3 شخص بالغ و یک کودک تا سن 6 سال می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت جونیور

  سوئیت جونیور

  این سوئیت های 26 مترمربعی که دارای یک تخت سایز کینگ (دو نفره بزرگ)، کاناپه های تخت خواب شو و حمام همراه با وان می باشند، از چشم انداز پانورامیک (سراسری) شگفت انگیزی بسمت تنگه بسفرس، مسجد بلو (آبی)، ایاصوفیه و دریای مرمره برخوردارند. سوئیت ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، تلویزیون صفحه تخت همراه با کانال های ماهواره ای و یک فضای نشیمن می باشند. در هر سوئیت یک گاوصندوق به اندازه لپ تاپ جای گرفته است. امکان تهیه چای و قهوه بصورت رایگان نیز وجود دارد. از دیگر امکانات اتاق ها می توان از سشوار، سیستم ضدحریق، سیستم گرمایشی، کفپوش چوبی یا پارکت، خط مستقیم تلفن، کلید الکترونیکی، پنجره های دوجداره، حوله لباسی حمام، لوازم بهداشتی، گنجه، میز کار، روم سرویس (امکان سفارش نوشیدنی و غذا از داخل اتاق) 24 ساعته و ساعت زنگدار یا خدمات بیدارباش نام برد. سوئیت بسفرس در بالاترین طبقه واقع شده و ظرفیت دو شخص بالغ و یک کودک تا سن 12 سال را دارد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت کینگ

  سوئیت کینگ

  این سوئیت های 30 مترمربعی که دارای یک تخت سایز کینگ (دو نفره بزرگ)، کاناپه های تخت خواب شو و حمام همراه با دوش می باشند، از چشم انداز پانورامیک (سراسری) شگفت انگیزی بسمت تنگه بسفروس، مسجد بلو (آبی)، ایاصوفیه و دریای مرمره برخوردارند. سوئیت ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، تلویزیون صفحه تخت همراه با کانال های ماهواره ای و یک فضای نشیمن می باشند. در هر سوئیت یک گاوصندوق به اندازه لپ تاپ جای گرفته است. امکان تهیه چای و قهوه بصورت رایگان نیز وجود دارد. از دیگر امکانات اتاق ها می توان از سشوار، سیستم ضدحریق، سیستم گرمایشی، کفپوش چوبی یا پارکت، خط مستقیم تلفن، کلید الکترونیکی، پنجره های دوجداره، حوله لباسی حمام، لوازم بهداشتی، گنجه، میز کار، روم سرویس (امکان سفارش نوشیدنی و غذا از داخل اتاق) 24 ساعته و ساعت زنگدار یا خدمات بیدارباش نام برد. سوئیت دریم در بالاترین طبقه واقع شده و ظرفیت سه شخص بالغ و یک کودک تا سن 6 سال را دارد. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پرزیدنشال

  سوئیت پرزیدنشال

  این سوئیت های 34 مترمربعی که دارای یک تخت سایز کینگ (دو نفره بزرگ)، کاناپه های تخت خواب شو و حمام همراه با وان می باشند، از چشم انداز پانورامیک (سراسری) شگفت انگیزی بسمت تنگه بسفرس، مسجد بلو (آبی)، ایاصوفیه و دریای مرمره برخوردار می باشند. سوئیت ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، تلویزیون صفحه تخت همراه با کانال های ماهواره ای و یک فضای نشیمن می باشند. در هر سوئیت یک گاوصندوق به اندازه لپ تاپ جای گرفته است. امکان تهیه چای و قهوه بصورت رایگان نیز وجود دارد. از دیگر امکانات اتاق ها می توان از سشوار، سیستم ضدحریق، سیستم گرمایشی، کفپوش چوبی یا پارکت، خط مستقیم تلفن، کلید الکترونیکی، پنجره های دوجداره، حوله لباسی حمام، لوازم بهداشتی، گنجه، میز کار، روم سرویس (امکان سفارش نوشیدنی و غذا از داخل اتاق) 24 ساعته و ساعت زنگدار یا خدمات بیدارباش نام برد. سوئیت سلطان احمِت در طبقه چهارم واقع شده و ظرفیت سه شخص بالغ و یک کودک تا سن 6 سال را دارد. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  این اتاق های 12 مترمربعی دبل (دو نفره) که دارای یک تخت تک نفره و حمام همراه با دوش می باشند و از چشم اندازی رو به شهر برخوردار می باشد. اتاق ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، تلویزیون صفحه تخت همراه با کانال های ماهواره ای می باشند. در هر اتاق یک گاوصندوق به اندازه لپ تاپ جای گرفته است. امکان تهیه چای و قهوه بصورت رایگان نیز وجود دارد. از دیگر امکانات اتاق ها می توان از سشوار، سیستم ضدحریق، سیستم گرمایشی، کفپوش چوبی یا پارکت، خط مستقیم تلفن، کلید الکترونیکی، پنجره های دوجداره، حوله لباسی حمام، لوازم بهداشتی، گنجه، میز کار، روم سرویس (امکان سفارش نوشیدنی و غذا از داخل اتاق) 24 ساعته و ساعت زنگدار یا خدمات بیدارباش نام برد. ظرفیت این اتاق ها 2 شخص بالغ را دارند. 

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

پانزده سنت آشپزی برتر یونسکو در سراسر جهان

احتمالا در مورد بسیاری از میراث جهانی یونسکو مانند گذرگاه ساحلی جاینت (Giant’s Causeway) در ایرلند شمالی، سد بزرگ مرجانی (Great Barrier Reef) استرالیا و تاج محل در هند اطلاعاتی دارید، اما آیا می دانید یونسکو سنت های آشپزی را نیز به رسمیت می شناسد؟ این سازمان غذا و نوشیدنی فرهنگ های مختلف در سراسر جهان را ارج می نهد.

متن کامل مقاله

فوچا شهری برای علاقه مندان به طبیعت و آب زلال در ساحل دریای اژه ترکیه

فوچا (Foça) یک شهر کوچک زیبا، در 70 کیلومتری شمال ازمیر در دریای اژه است. جمعیت آن حدود 30 هزار نفر می باشد اما در تابستان با حضور گردشگران داخلی و خارجی که به دلیل زیبایی های طبیعی، آب های شفاف و تمیز، آبشارهای کوچک و آب و هوای خوب به این منطقه می آیند، جمعیت آن تا 70 هزار نفر هم می رسد. برخی از خلیج های فوچا با داشتن آب های پاک منطقه ای در دریاهای مدیترانه و اژه، نشان پرچم آبی گرفته اند.

متن کامل مقاله

پانزده مسیر پیاده روی مجازی که می توانید از درون خانه آن ها را کشف کنید

احتمالا افسردگی دوران قرنطینه تا الان شروع شده است و دوست دارید پیاده روی کنید ولی در خانه گیر کرده اید. خبر خوب این است که در سراسر دنیا مسیرهای پیاده روی وجود دارد که می توانید بدون بیرون رفتن از خانه، آن ها را تجربه کنید. البته هوای تازه ای وجود ندارد، ولی یک سفر مجازی به این مقصد بهترین گزینه است.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید