• نمای بار کنار استخر روباز هتل
  • نمایی از بوفه کیک و شیرینی
  • بوفه سلف سرویس رستوران اصلی
  • رستوران هتل سنتیدو مارینا سوئیتز
  • رستوران در فضای باز هتل

رستوران و بارهای هتل سنتیدو مارینا سوئیتز


نام رستوران

Sentido Marina Suites Restaurant&Bars

کشور

ناحیه

مرکز شهر

نرخ قیمت

معمولی

آدرس

Atatürk Blv, Turkey , Kusadasi, 09400 Kusadasi/Aydin

فاصله تا فرودگاه

70 کیلومتر

فاصله تا دریا

0.2 کیلومتر

رستوران به سبک بوفه این هتل صبحانه ای کامل ارائه می دهد. همچنین غذاهای محلی و بین المللی به سبک بوفه در وعده های غذایی اصلی سرو می شوند. درحالی که در رستوران بوفه باز این هتل از غذاهای لذیذ لذت می برید علاوه بر ظرافت های آشپزی و نمای زیبای غذاها می توانید از تماشای قایق های بادبانی در بندر نیز لذت برید، همچنین می توانید از میوه های تازه و انواع نوشیدنی های خوشمزه نیز در لابی بار و پول بار (بار استخر) بنوشيد. 


نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

زیباترین و رویایی ترین جزایر جنوب اقیانوس آرام

آب های نیلگون، درختان نخل، سواحل آرام و روزهای آفتابی چیزهایی هستند که با فکر کردن به جزایر جنوب اقیانوس آرام به ذهنتان خطور می کند. برخی از زیباترین جزایر دنیا در این منطقه زیبا قرار دارند اما هر کدام از آنها چیزهای مختلفی برای عرضه خواهند داشت.

چهل کار مفرح که در کوش آداسی باید انجام دهید

کوش آداسی شهری سر زنده و پر جنب و جوش است که برای هر کسی چیزهای جالب توجهی دارد. آیا به دنبال گشت و گذار و کشف مکان های جدید در طبیعت هستید؟ آیا قصد دارید در یکی از بی شمار سواحل زیبای این شهر به تفریح و استراحت بپردازید؟ کوش آداسی برای تمام این ها مکان مناسبی محسوب می شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی 40 کاری بپردازیم که باید در این شهر انجام دهید.

متن کامل مقاله

معرفی 9 غذای خیابانی وسوسه کننده ومحبوب در کشور هندوستان

اکنون در این سال ها نام هندوستان و عنوان غذای خیابانی با هم اجین شده اند. در هر شهر دست فروش هایی را می بینید که می خواهند به شما غذاهای محلی بفروشند. این دست فروش ها برای دهه ها و نسل ها به این شغل مشغول بوده اند و اگرچه هر شهر غذای خیابانی مخصوص خودش را دارد اما صرف غذاهایی که در زیر معرفی می کنیم را حتماً در لیست خود هنگام سفر به هندوستان قرار دهید. از شیرینی های پف کرده گرفته تا غذاهای چاشنی دار، شاید حتی این غذاهای وسوسه کننده باعث شود که به فکر سفر به هندوستان بیوفتید.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید