• رستوران فضای باز هتل ایمبت
  • رستوران با چشم انداز دریا هتل
  • نمای رستوران فضای باز هتل
  • سلف سرویس شیرینی هتل
  • رستوران با چشم انداز دریا هتل ایمبت
  • نمای بار کاپیتان هتل ایمبت
  • بوفه سلف سرویس رستوران هتل
  • برگزاری مراسم و جشن در هتل

رستوران های هتل ایمبت


نام رستوران

Imbat Hotel Restaurant

کشور

ناحیه

ساحلی

نرخ قیمت

لوکس

آدرس

Kadinlar Denizi Mevkii, 9401 Kuşadası/Aydın

فاصله تا مرکز شهر

3 کیلومتر

فاصله تا فرودگاه

75 کیلومتر

سرویس all inclusive شامل بوفه صبحانه، ناهار و شام به همراه نوشیدنی های محلی و برخی از نوشیدنی های خارجی 24 ساعته در محلی که برای آنها مشخص شده رایگان می باشد.
در رستوران اصلی این هتل شما می توانید از صبحانه لذیذ بوفه شامل املت، پنکیک و بسیاری موارد دیگر لذت ببرید. ساعت سرو صبحانه بین 07:30 و 10:00 می باشد. همچنین این فرصت را دارید تا صبحانه دیرهنگام خود را از ساعت 10:00 تا 11:00 در این رستوران میل کنید. ناهار نیز در این رستوران از ساعت 12:30 تا 14:00 سرو می شود. زمان سرو شام که به صورت بوفه ای از غذاهای بین االمللی، غذاهای سالم، غذاهای رژیمی و بوفه کودکان است، از ساعت 19:00 تا 21:00 می باشد. در این رستوران بین ساعات 00:00 و 01:00 پیش غذاهایی شامل سوپ روز، پاستا و سالاد موجود است.
اولین وعده غذا در رستوران آلاکارت (با منوی انتخابی) ایتالیایی بِلا لونا رایگان است ولی وعده های بعدی هزینه دارند. شما باید برای صرف غذا در این رستوران از پیش رزرو کنید. این رستوران از ساعت 19:30 تا 21:30 باز است. بِلا لونا عصرها بست است. 
لطفاً با شلوارک، لباس شنا، دمپایی و لباس های ساحلی وارد رستوران اصلی و رستوران آلاکارت نشوید.


نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

عجایب کشور ژاپن: آشنایی با سه باغ عظیم در ژاپن

کشور ژاپن منزلگاهی برای تعداد زیادی از پارک ها، باغ ها و دیگر نمونه ها از فضاهای سرسبز می باشد. باغ های ژاپن منحصراً به داشتن محیطی آرامش بخش و مناظر زیبایشان زبان زد خاص و عام هستند. از تمام باغ هایی که در این کشور وجود دارند، تنها سه مورد هستند که جایگاه مشهورترین ها را از آن خود کرده اند. این باغ ها به نام "سه باغ بزرگ کشور ژاپن" شناخته می شوند. در این مطلب نگاه نزدیک تری به هر کدام از آنها خواهیم داشت.

متن کامل مقاله

حقایقی جذاب و خواندنی درباره تایلند

سواحل جذاب و دیدنی، هزینه های پایین، کاخ های باشکوه و معابد خیره کننده تنها چیزهایی نیستند که در تایلند خواهید دید و شگفتی های این شهر دیدنی به این موارد ختم نمی شوند.در این مقاله حقایقی جذاب و جالب در مورد این سرزمین رویایی از فیل سفید تا پادشاهی تایلند ارائه خواهد شد.

متن کامل مقاله

چهارده مخفیگاه رویایی، دنج و عاشقانه در اسکاتلند

فصل زمستان است، پس چرا خواب زمستانی خود را در کلبه ای گرم و نرم با جکوزی و سونا که هر چقدر می خواهید تا رسیدن بهار نوشیدنی بنوشید، آغاز نمی کنید؟

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر