• بوفه سلف سرویس رستوران هتل
  • رستوران با چشم انداز دریا هتل ایمبت
  • رستوران با چشم انداز دریا هتل
  • رستوران فضای باز هتل ایمبت
  • نمای رستوران فضای باز هتل
  • نمای بار کاپیتان هتل ایمبت
  • برگزاری مراسم و جشن در هتل
  • سلف سرویس شیرینی هتل

رستوران های هتل ایمبت


نام رستوران

Imbat Hotel Restaurant

کشور

ناحیه

ساحلی

نرخ قیمت

لوکس

آدرس

Kadinlar Denizi Mevkii, 9401 Kuşadası/Aydın

فاصله تا مرکز شهر

3 کیلومتر

فاصله تا فرودگاه

75 کیلومتر

سرویس all inclusive شامل بوفه صبحانه، ناهار و شام به همراه نوشیدنی های محلی و برخی از نوشیدنی های خارجی 24 ساعته در محلی که برای آنها مشخص شده رایگان می باشد.
در رستوران اصلی این هتل شما می توانید از صبحانه لذیذ بوفه شامل املت، پنکیک و بسیاری موارد دیگر لذت ببرید. ساعت سرو صبحانه بین 07:30 و 10:00 می باشد. همچنین این فرصت را دارید تا صبحانه دیرهنگام خود را از ساعت 10:00 تا 11:00 در این رستوران میل کنید. ناهار نیز در این رستوران از ساعت 12:30 تا 14:00 سرو می شود. زمان سرو شام که به صورت بوفه ای از غذاهای بین االمللی، غذاهای سالم، غذاهای رژیمی و بوفه کودکان است، از ساعت 19:00 تا 21:00 می باشد. در این رستوران بین ساعات 00:00 و 01:00 پیش غذاهایی شامل سوپ روز، پاستا و سالاد موجود است.
اولین وعده غذا در رستوران آلاکارت (با منوی انتخابی) ایتالیایی بِلا لونا رایگان است ولی وعده های بعدی هزینه دارند. شما باید برای صرف غذا در این رستوران از پیش رزرو کنید. این رستوران از ساعت 19:30 تا 21:30 باز است. بِلا لونا عصرها بست است. 
لطفاً با شلوارک، لباس شنا، دمپایی و لباس های ساحلی وارد رستوران اصلی و رستوران آلاکارت نشوید.


نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

مقاصد برتر برای سفر در ماه اکتبر

پاییز، فصلی است که آن را به علت کوتاه تر شدن روزها و گرفتگی آسمان سرزنش می کنیم. اما همه این ها در حالی است که در همین زمان و در اروپای جنوبی، تابستان هنوز ادامه دارد! اکتبر آخرین فرصت برای لذت بردن از نور و گرمای خورشید در سواحل مدیترانه است، چراکه آب دریا هنوز هم مانند تابستان گرم و دلپذیر می باشد. شهرها خنک تر شده اند و مردم برای فصل جدید شور و اشتیاق دارند.

متن کامل مقاله

شش مکان دیدنی در ولز که احتمالاً از وجود آنها بی خبر بوده اید

دیدنی های کشور ولز با توجه به کوچک بودن وسعتش بسیار گسترده است. بسیاری از این مناظر زیبا و مکان های دیدنی در این کشور همچنان دست نخورده و کشف نشده باقی مانده اند. از سواحل سفید شنی گرفته تا روستاها و دره های دور افتاده در نقاط بکر، در اینجا شش مکان دیدنی در ولز را معرفی می کنیم که احتمالاً از وجود آن بی خبر بوده اید.

متن کامل مقاله

جشنواره عجیب گیاهخواری پوکت در سال 2017

جشنواره گیاهخواری پوکت و یا همان فستیوال 9 امپراطور خدایان، امسال از تاریخ بیستم ماه اکتبر تا روز شنبه بیست و هشتم این ماه برگزار خواهد شد. این جشنواره امسال تا حد زیادی محدود خواهد شد و بیشتر در معابد جشن گرفته می شود. به این ترتیب در جشنواره گیاهخواری پوکت 2017 هیچ رژه ای در کار نیست و به جز در معابد، در هیچ جایی از خیابان ها پرچمی برافراشته نخواهد شد. حتی خبری از ترقه و فشفشه هم نیست به جز در قسمتی از معابد آن هم به علت اینکه آتش بازی جزئی از این مراسم است.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید