• نمای رستوران فضای باز هتل سوزر

رستوران و بارهای هتل سوزر


نام رستوران

Hotel Sozer Restaurant&Bars

کشور

ناحیه

مرکز شهر

نرخ قیمت

معمولی

آدرس

Yat Limanı Karşısı, Kusadasi

فاصله تا فرودگاه

77 کیلومتر

فاصله تا دریا

2 کیلومتر

در رستوران این هتل انواع غذاهای سنتی ترکی و لذیذ فصل سرو می شود. بهترین غذاهای ترکی را در این رستوران می توانید پیدا کنید. رستوران این هتل غذا را به سبک بوفه سرو می کند (غذاهای ویژه ترکی). همچنین هتل دارای رستورانی است که غذای مخصوص روز داشته و یا به طور منوی انتخابی غذا سرو می کند. در این رستوران ها می توانید به طور نقدی یا با کارت اعتباری هزینه را پرداخت نمایید. همچنین در لابی بار، بار تراس یا گاردن بار (بار باغ)  این هتل می توانید رفع خستگی کنید.  


نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

چهل کار مفرح که در کوش آداسی باید انجام دهید

کوش آداسی شهری سر زنده و پر جنب و جوش است که برای هر کسی چیزهای جالب توجهی دارد. آیا به دنبال گشت و گذار و کشف مکان های جدید در طبیعت هستید؟ آیا قصد دارید در یکی از بی شمار سواحل زیبای این شهر به تفریح و استراحت بپردازید؟ کوش آداسی برای تمام این ها مکان مناسبی محسوب می شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی 40 کاری بپردازیم که باید در این شهر انجام دهید.

متن کامل مقاله

معرفی 9 غذای خیابانی وسوسه کننده ومحبوب در کشور هندوستان

اکنون در این سال ها نام هندوستان و عنوان غذای خیابانی با هم اجین شده اند. در هر شهر دست فروش هایی را می بینید که می خواهند به شما غذاهای محلی بفروشند. این دست فروش ها برای دهه ها و نسل ها به این شغل مشغول بوده اند و اگرچه هر شهر غذای خیابانی مخصوص خودش را دارد اما صرف غذاهایی که در زیر معرفی می کنیم را حتماً در لیست خود هنگام سفر به هندوستان قرار دهید. از شیرینی های پف کرده گرفته تا غذاهای چاشنی دار، شاید حتی این غذاهای وسوسه کننده باعث شود که به فکر سفر به هندوستان بیوفتید.

متن کامل مقاله

پنجاه حقیقت جذاب و سرگرم کننده در مورد مسکو

ما از اینکه گردشگر‌هایمان را تحت تاثیر قرار دهیم لذت می ‌بریم و همیشه با جست و جوهای بسیار سعی داریم تا حقایق جذابی و سرگرم کننده ای را به کاربرانمان ارائه کنیم. در این مطلب هم حقایقی فوق‌ العاده درباره مسکو را گردآوری کرده ایم. ما نمی توانیم تمام روسیه را پوشش دهیم، اما در اینجا می توانید 50 حقیقت جالب درباره مسکو را مطالعه کنید.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید