• نمای رستوران فضای باز هتل سوزر

رستوران و بارهای هتل سوزر


نام رستوران

Hotel Sozer Restaurant&Bars

کشور

ناحیه

مرکز شهر

نرخ قیمت

معمولی

آدرس

Yat Limanı Karşısı, Kusadasi

فاصله تا فرودگاه

77 کیلومتر

فاصله تا دریا

2 کیلومتر

در رستوران این هتل انواع غذاهای سنتی ترکی و لذیذ فصل سرو می شود. بهترین غذاهای ترکی را در این رستوران می توانید پیدا کنید. رستوران این هتل غذا را به سبک بوفه سرو می کند (غذاهای ویژه ترکی). همچنین هتل دارای رستورانی است که غذای مخصوص روز داشته و یا به طور منوی انتخابی غذا سرو می کند. در این رستوران ها می توانید به طور نقدی یا با کارت اعتباری هزینه را پرداخت نمایید. همچنین در لابی بار، بار تراس یا گاردن بار (بار باغ)  این هتل می توانید رفع خستگی کنید.  


نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

مکان های بی نظیری که به علت تغییرات آب و هوایی اخیر در خطر ویرانی قرار دارند

انتظار می رود که تاثیر تغییرات آب و هوایی بر بسیاری از مقاصد محبوب تعطیلات در چند دهه اخیر باعث ویرانی آنها برای همیشه شود، پس قبل از اینکه خیلی دیر شود به این مکان مراجعه و از آنها بازدید کنید زیرا ممکن است در آینده دیگر هرگز این فرصت برایتان فراهم نشود.

متن کامل مقاله

9 مکان جادویی در شهر اِدینبرو که طرفداران هری پاتر حتماً باید ببینند

این مقاله برای آشنایی با 9 مکان جادویی در اِدینبرو که طرفداران هری پاتر حتماً باید از آنها دیدن کنند از جمله کوچه دایاگون، کافه اسپون، مدرسه جورچ هرییت و مکان های دیگر به همراه عکس و توضیحات کامل می باشد.

متن کامل مقاله

آشنایی با سرد ترین شهر جهان، یاکوتسک در کشور روسیه

در این مقاله شما را با سرد ترین شهر جهان، یاکوتسک در کشور روسیه به همراه عکس های جالب و توضیحاتی در باره این شهر و دلیل زندگی مردم در آن آشنا خواهیم کرد

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر