• رستوران هتل تئوس
  • رستوران رستوران و بارهای هتل تئوس شهر آنتالیا
  • نمای رستوران و بار هتل تئوس
  • رستوران هتل تئوس
  • رستوران رستوران و بارهای هتل تئوس شهر آنتالیا

رستوران و بارهای هتل تئوس


نام رستوران

Teos Hotel Restaurant&Bars

کشور

ناحیه

مرکز شهر

نرخ قیمت

ارزان

آدرس

Çağlayan Mahallesi 2050 Sokak No : 20 Muratpaşa / Antalya

فاصله تا فرودگاه

15 کیلومتر

هر روز صبح کارمندان هتل صبحانه را سرو می کنند و شما می توانيد درخواست سرو صبحانه را در اتاق خود داشته باشيد. روم سرويس (سفارش غذا و نوشيدنی در اتاق) ٢٤ ساعته در خدمت شماست. همچنين يک با در اين هتل وجود دارد که با انواع نوشيدنی ها از شما پذيرايی خواهد کرد. يک اسنک بار و منوی رژيمی در صورت درخواست و تعداد زيادی رستوران نیز در اطراف هتل موجود می باشد.

نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

شگفت انگیزترین و باورنکردنی ترین شهرهای اسپانیا

می توان از اسپانیا به دلیل داشتن مردم میهمان نواز و خونگرم، مناظر زیبا و برنامه های شب زنده داری سرگرم کننده به عنوان یکی از محبوب ترین کشورهای دنیا نام برد. شهرهای بزرگ بارسلونا و مادرید تنها گوشه ای کوچک از زیبایی های این کشور را به تصویر می کشند، پس اگر می خواهید با شیوه زندگی مردم این کشور و تمام زیبایی های آن آشنا شوید می بایست دامنه سفرتان را کمی گسترش دهید. در این مقاله شگفت انگیزترین مکان هایی که در طول سفرتان می توانید از آنها بازدید کنید معرفی و ارائه می شود.

سفری رویایی به گذشته و آینده از میان تاریخچه ژاپن

ژاپن کشوری است که خیلی ها رویای سفر به آن را دارند، همین دلیل خوبی شد تا وبلاگی را به راه بیندازم و بدین صورت، از دیدگاه خودم، حس و حال و زیبایی های موجود در آن کشور را به ثبت برسانم.صادقانه باید بگویم که اصلاً انتظار چیزی که قرار بود با آن روبه رو شوم را نداشتم، البته خیلی هیجان زده بودم از اینکه قرار بود کشوری را تماشا کنم که انیمه را به دنیا عرضه کرد.

متن کامل مقاله

مکان های شگفت انگیز برای دیدن شکوفه های جادویی گیلاس در جهان

فصل شکوفه های گیلاس گرچه کوتاه است و فقط دو هفته طول می کشد اما بسیاری از مردم ماه ها برای رسیدن این ماه جادویی و دیدن این شکوفه های زیبا و ظریف برنامه ریزی می کنند. برای دیدن تمام زیبایی های این شکوفه های اعجاب انگیز می بایست برنامه ریزی ها را در زمانی انجام داد که شکوفه ها به صورت تمام گل باشند. در این مقاله مقاصدی معرفی خواهد شد که شاید به ذهنتان هم نرسد که شکوفه هایی جادویی در آنها در انتظارتان خواهد بود.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید