• رستوران رستوران و بارهای هتل تئوس شهر آنتالیا
  • رستوران هتل تئوس
  • رستوران هتل تئوس
  • رستوران رستوران و بارهای هتل تئوس شهر آنتالیا
  • نمای رستوران و بار هتل تئوس

رستوران و بارهای هتل تئوس


نام رستوران

Teos Hotel Restaurant&Bars

کشور

ناحیه

مرکز شهر

نرخ قیمت

ارزان

آدرس

Çağlayan Mahallesi 2050 Sokak No : 20 Muratpaşa / Antalya

فاصله تا فرودگاه

15 کیلومتر

هر روز صبح کارمندان هتل صبحانه را سرو می کنند و شما می توانيد درخواست سرو صبحانه را در اتاق خود داشته باشيد. روم سرويس (سفارش غذا و نوشيدنی در اتاق) ٢٤ ساعته در خدمت شماست. همچنين يک با در اين هتل وجود دارد که با انواع نوشيدنی ها از شما پذيرايی خواهد کرد. يک اسنک بار و منوی رژيمی در صورت درخواست و تعداد زيادی رستوران نیز در اطراف هتل موجود می باشد.

نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

چهل کار مفرح که در کوش آداسی باید انجام دهید

کوش آداسی شهری سر زنده و پر جنب و جوش است که برای هر کسی چیزهای جالب توجهی دارد. آیا به دنبال گشت و گذار و کشف مکان های جدید در طبیعت هستید؟ آیا قصد دارید در یکی از بی شمار سواحل زیبای این شهر به تفریح و استراحت بپردازید؟ کوش آداسی برای تمام این ها مکان مناسبی محسوب می شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی 40 کاری بپردازیم که باید در این شهر انجام دهید.

معرفی 9 غذای خیابانی وسوسه کننده ومحبوب در کشور هندوستان

اکنون در این سال ها نام هندوستان و عنوان غذای خیابانی با هم اجین شده اند. در هر شهر دست فروش هایی را می بینید که می خواهند به شما غذاهای محلی بفروشند. این دست فروش ها برای دهه ها و نسل ها به این شغل مشغول بوده اند و اگرچه هر شهر غذای خیابانی مخصوص خودش را دارد اما صرف غذاهایی که در زیر معرفی می کنیم را حتماً در لیست خود هنگام سفر به هندوستان قرار دهید. از شیرینی های پف کرده گرفته تا غذاهای چاشنی دار، شاید حتی این غذاهای وسوسه کننده باعث شود که به فکر سفر به هندوستان بیوفتید.

متن کامل مقاله

پنجاه حقیقت جذاب و سرگرم کننده در مورد مسکو

ما از اینکه گردشگر‌هایمان را تحت تاثیر قرار دهیم لذت می ‌بریم و همیشه با جست و جوهای بسیار سعی داریم تا حقایق جذابی و سرگرم کننده ای را به کاربرانمان ارائه کنیم. در این مطلب هم حقایقی فوق‌ العاده درباره مسکو را گردآوری کرده ایم. ما نمی توانیم تمام روسیه را پوشش دهیم، اما در اینجا می توانید 50 حقیقت جالب درباره مسکو را مطالعه کنید.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید