• رستوران رو بازهتل پودینگ مارینا رزیدنس
  • نمای رستوران سرپوشیده هتل
  • رستوران سرپوشیده هتل پودینگ مارینا رزیدنس
  • نمایی از رستوران روباز هتل

رستوران و بارهای هتل پودینگ مارینا رزیدنس


نام رستوران

Puding Marina Residence Hotel Restaurant&Bars

کشور

منطقه

کالیچی

ناحیه

مرکز شهر

نرخ قیمت

معمولی

آدرس

Mermerli S. N.15 07100, Kaleiçi/ANTALYA

اين هتل با دو رستوران پذیرای میهمانان خود می باشد. يکی از اين رستوران ها منوی روزانه از دريای مديترانه دارد که منوی آن بر پايه شانس ماهی گيران محلی است.همچنين می توانيد در اين رستوران درخواست غذای رژيمی نیز داشته باشيد. رستوران ديگر که نام آن پاتيو است، غذاهايی خوشمزه از تمام دريای مديترانه را سرو می کند. همچنین کالاماری يونانی، جگر چرب غاز فرانسوی، پاستای خانگی ايتاليايی و ساچ کِورمای ترکی برخی از غذاهای این رستوران است. طعم اين غذا ها در رستوران پاتيو تجربه فراموش نشدنی را در دهانتان باقی خواهد گذاشت.
همچنين برای کسانی که می خواهند ماه عسلشان را در اين اقامتگاه سپری کنند صبحانه در اتاقشان سرو می شود. پودينگ مارينا خلوت و راحتی بيشتری را به اين دسته از عزيزان ارائه می دهد.


نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

9 مکان جادویی در شهر اِدینبرو که طرفداران هری پاتر حتماً باید ببینند

این مقاله برای آشنایی با 9 مکان جادویی در اِدینبرو که طرفداران هری پاتر حتماً باید از آنها دیدن کنند از جمله کوچه دایاگون، کافه اسپون، مدرسه جورچ هرییت و مکان های دیگر به همراه عکس و توضیحات کامل می باشد.

متن کامل مقاله

آشنایی با سرد ترین شهر جهان، یاکوتسک در کشور روسیه

در این مقاله شما را با سرد ترین شهر جهان، یاکوتسک در کشور روسیه به همراه عکس های جالب و توضیحاتی در باره این شهر و دلیل زندگی مردم در آن آشنا خواهیم کرد

متن کامل مقاله

معرفی 22 غذای خیابانی کوآلالامپور برای عاشقان غذا

غذاهای دوست داشتنی بسیاری در کوآلالامپور وجود دارد که امتحان طعم های بی نظیر همه آنها حداقل چند روز زمان نیاز دارد. در این مقاله این غذاهای وسوسه انگیز معرفی خواهند شد.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر