• رستوران فضای باز هتل اسکی ماسال
  • رستوران اصلی هتل اسکی ماسال

رستوران اسکی ماسال


نام رستوران

Eski Masal Hotel Restaurant

کشور

منطقه

کالیچی

نوع غذا

رستوران ترکی

زمان باز بودن

صبحانه از ساعت 8 تا 10:30, صبحانه دیر هنگام از ساعت 10:30 تا 11

نرخ قیمت

معمولی

آدرس

Barbaros Mh. Mescit Sk.(Kaleiçi) No:25 Muratpaşa / ANTALYA

فاصله تا فرودگاه

20 کیلومتر

فاصله تا دریا

6 کیلومتر

تغذیه قسمتی از هنر زندگی است. رستوران اسکی ماسال مفتخر به ارائه نه تنها غذاهای سنتی بلکه اغلب غذاهای غیر معمول، غیر منتظره و عجیب و غریب که مشکل پسندترین افراد آنها را دوست خواهند داشت، است. شما همیشه در این رستوران چیز جدید و متفاوت را خواهید یافت. رستوران اسکی ماسال امیدوار است که صرف صبحانه در حیاط دنج سنتی ترکی که با گلها و آب احاطه شده اند، یا بعد از ظهری خوشایند در کنار شومینه به همراه نوشیدنی ای مطبوع از مجموعه ای عالی که برای شما آماده شده است، برای همیشه در ذهن و خاطرتان بماند.
میز صبحانه که در قیمت اتاق محاسبه شده است از ساعت 8 تا 10:30 صبح برپاست و صبحانه دیر هنگام نیز از ساعت 10:30 تا 11 صبح سرو می شود.  


نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

معرفی 22 غذای خیابانی کوآلالامپور برای عاشقان غذا

غذاهای دوست داشتنی بسیاری در کوآلالامپور وجود دارد که امتحان طعم های بی نظیر همه آنها حداقل چند روز زمان نیاز دارد. در این مقاله این غذاهای وسوسه انگیز معرفی خواهند شد.

متن کامل مقاله

ترسناک ترین و هیجان انگیز ترین تجربه های قطار سواری در دنیا

با توجه به نظر کارشناسان ترسناک ترین و هیجان انگیزترین سفرهای قطاری را می توانید در سرویس قطارهای توریستی تِرِنا لاس نوبس (Tren a las Nubes) که به معنی قطار در ابرها می باش و در سال 1932 در آرژانتین تکمیل شد، تجربه کنید.

متن کامل مقاله

ده عنوان از نمادین ترین ساختمان های سرتاسر جهان

شکوه زمینی پر از سرسبزی، کوهستان های مزین به برف، گل های در حال شکوفا شدن و جریان روان آب پاک رودخانه ها، همگی تعاریفی از یک منظره زیبا هستند. با وجود اینکه تمامی این زیبایی ها مواردی اند که طبیعت به ما عطا کرده، اما انسان نیز در ساخته سازه هایی که تبدیل به منظره های دیدنی می شوند هم شراکت دارد. در ادامه لیستی 10 موردی از نمادین ترین ساختمان های سرتاسر جهان را مطالعه خواهید کرد.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر