• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • سرگرمی مزرعه ارکیده پوکت شهر تایلند کشور پوکت
 • سرگرمی مزرعه ارکیده پوکت شهر تایلند کشور پوکت
 • سرگرمی مزرعه ارکیده پوکت شهر تایلند کشور پوکت
 • سرگرمی مزرعه ارکیده پوکت شهر تایلند کشور پوکت
 • سرگرمی مزرعه ارکیده پوکت شهر تایلند کشور پوکت
 • سرگرمی مزرعه ارکیده پوکت شهر تایلند کشور پوکت
 • سرگرمی مزرعه ارکیده پوکت شهر تایلند کشور پوکت
 • سرگرمی مزرعه ارکیده پوکت شهر تایلند کشور پوکت
 • سرگرمی مزرعه ارکیده پوکت شهر تایلند کشور پوکت
 • سرگرمی مزرعه ارکیده پوکت شهر تایلند کشور پوکت
 • سرگرمی مزرعه ارکیده پوکت شهر تایلند کشور پوکت
 • سرگرمی مزرعه ارکیده پوکت شهر تایلند کشور پوکت


مزرعه ارکیده پوکت

نام سرگرمی

Phuket Orchid Farm

نوع سرگرمی

پارک و باغ

شهر

ساعت بازدید

روزانه از ساعت 9 تا 21 بازدید از باغ ارکیده و دهکده فرهنگی

نرخ قیمت ورودی

معمولی

متوسط قیمت بلیط

400 بات

آدرس

Rawai, Amphoe Mueang Phuket, Changwat Phuket 83100, Thailand

این مزرعه در جایگاه یک معدن قلع سابق قرار گرفته و دارای 4 رستوران، یک زمین بازی برای کودکان در هر سنی، فروشگاه های صنایع دستی و آثار هنری می باشد. همچنین نمایش هنری دو بار در روز در ساعت 11 و 17:30 در این مکان اجرا می شود. نمایشی که فرصت طلایی تماشای اجرای هنرهای رزمی تایلندی و رقص زیبایی را برای بازدیدکنندگان فراهم می آورد. در این مزرعه همچنین یک گلخانه هیجان انگیز به چشم می خورد، مکانی که محل پرورش گونه هایی نادر و کم یاب از ارکیده های عجیب و غریب است. بازدید از  فضای 1600 متر مربعی یک یا دو ساعت طول خواهد کشید. در این مکان جادویی انواع مختلفی از انواع ارکیده ها برای دیدن، بوئیدن و عکس گرفتن موجودند.

خرید گل از باغ ارکیده پوکت
اگر جذب گونه خاصی از گل های این باغ شدید، این موضوع را با کارکنان آن در میان گذارید تا از احتمال خرید آن و بردنش به خانه مطلع شوید. لطفا توجه داشته باشید که تمام گونه های موجود در باغ برای فروش موجود نیست. اما اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید و گونه قابل دسترسی را بپسندید می توانید با پرداخت 300 بات یک جعبه کوچک و 500 بات برای جعبه ای بزرگتر گل مورد علاقه تان را با خود به خانه ببرید. همچنین گل های بسیار کوچکی نیز در این باغ یافت می شوند که می توان آنها را با پرداخت تنها 10 بات خریداری نمود. از آنجاییکه در مورد آوردن گل یا گیاه از تایلند به برخی کشورها علی الخصوص استرالیا سخت گیری های به عمل می آید از این رو تمام این گلدان ها دارای برچسب اطمینان و قرنطینه می باشند تا خریداران در هنگام عبور از گمرک با مشکلی مواجه نشوند. 

دهکده تایلندی پوکت
کافیست فقط یک قدم از باغ ارکیده بیرون گذارید تا بتوانید زیبایی های دهکده تایلندی پوکت را کاوش نمایید. یعنی در واقع با یک تیر دو نشان بزنید و علاوه بر قدم زدن در باغ ارکیده از کاوش در زیبایی های دهکده تایلندی پوکت لذت ببرید. در این مکان یک نمایش 45 دقیقه ای فرهنگی در دو نوبت در طول روز در ساعت 13 و 15:30 ارائه می شود. اجراهایی که برنامه رقص تایلندی، بوکس موآی تای، مبارزه با شمشیر و نمایش عروسی را در برمی گیرد. اما اگر زمان کافی برای تماشای تمام این برنامه ها را ندارید برنامه رقص تایلندی می تواند موثرترین و غنی ترین آنها برای آشنایی با فرهنگ تایلندی است. رقصی که توسط رقصندگانی که لباس های تایلندی محلی بر تن دارند، اجرا می شود. زیبایی این لباس ها در کنار موسیقی سنتی دو چندان می شود، اجرایی نفس گیر که تجربه ای بسیار خاطره انگیزی را برای بازدیدکنندگان رقم می زند. 

فیل ها در روستای تایلندی پوکت
تنها گل و رقص در این مرکز فرهنگی به چشم نمی خورد بلکه در این مکان فرصت آشنایی با فرهنگ تایلندی برای بازدیدکنندگان فراهم می شود. می توان از فیل به عنوان نماد تایلند و حیوان ملی این کشور نام برد، از این رو در اطراف این مرکز فرهنگی امکانات لازم برای انجام فعالیت مهیج فیل سواری یافت می شود. علاقمندان علاوه بر فیل سواری می توانند از تماشای نمایش هایی که با مهارت ها و توانایی های این حیوان نجیب ارائه می شود، لذت ببرند. البته انجام این تمرینات برای سال های طولانی در تایلند ممنوع بود. همچنین یک مرکز صنایع دستی در این مرکز فرهنگی یافت می شود، جاییکه بازدیدکنندگان می توانند صنایع دستی سرزمین تایلند نظیر زیورآلات، سفال و چترهای رنگ شده را مشاهده نمایند یا در ساخت آنها مشارکت کنند. 

هزینه: بزرگسالان 400 بات و کودکان 3 تا 12 سال 200 بات

دسترسی: باغ ارکیده و مرکز فرهنگی در مجاورت یکدیگر در شمال شهر پوکت و در کنار جاده (Thepkasattri) قرار گرفته است. 


نقشه و موقعیت جغرافیایی

مشاهده دیدنی های اطراف روی نقشه

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر

تفریحات نزدیک به مزرعه ارکیده پوکت

دیدنی های نزدیک به مزرعه ارکیده پوکت

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

مقاله های گردشگری

قدیمی ترین موزه جهان بیش از 500 سال قدمت دارد

امروز، نگاهی به موزه ای خواهیم داشت که معتقدیم قدیمی ترین موزه در جهان است. این اولین موزه ای نیست که وجود داشته، اما قدیمی ترین موزه ای است که هنوز هم می توانید به آن دسترسی داشته باشید یا از آن بازدید کنید. این تمایز مهم است و دلیل آن را در بخش بعدی خواهید فهمید. در حال حاضر، بیایید قدیمی ترین موزه جهان را بهتر بشناسیم.

چرا این پایتخت مد روز اروپا رکوردهای گردشگری تمام دوران را می شکند

در حالی که نمی توان انکار کرد که جزایر و شهرهای تفریحی این کشور یکی از بزرگترین محرک های هجوم بی سابقه گردشگران در فصل گذشته بوده اند، روندهای بلندمدت نشان می دهد که قهرمان گردشگری یونان در حال حاضر جایی جز پایتخت خیره کننده آن نیست. بیایید نگاهی عمیق‌ تر به این موضوع بیندازیم که چرا گردشگران بیش از هر زمان دیگری به این پایتخت محبوب اروپا هجوم می‌ آورند.

متن کامل مقاله

با 15 تا از بهترین مکان ها برای رصد آسمان شب در جهان آشنا شوید

انجمن بین‌ المللی آسمان تاریک (IDA) که در سال 1988 تاسیس شد، بیش از 200 مکان را معرفی کرده که شامل محیط‌ های شهری، پارک‌ های ملی و پناهگاه های طبیعی هستند که تاریک‌ ترین و پر ستاره‌ ترین آسمان سیاره را ارائه می‌ دهند. از یوتا تا نامیبیا، در اینجا با برخی از بهترین مکان‌ های جهان برای رصد ستارگان آشنا شوید.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید