• سرگرمی سان ست بیچ شهر امارات متحده عربی کشور دبی
  • سرگرمی سان ست بیچ شهر امارات متحده عربی کشور دبی
  • سرگرمی سان ست بیچ شهر امارات متحده عربی کشور دبی
  • سرگرمی سان ست بیچ شهر امارات متحده عربی کشور دبی
  • سرگرمی سان ست بیچ شهر امارات متحده عربی کشور دبی
  • سرگرمی سان ست بیچ شهر امارات متحده عربی کشور دبی
  • سرگرمی سان ست بیچ شهر امارات متحده عربی کشور دبی

سان ست بیچ


نام سرگرمی

Sunset Beach

شهر

ناحیه

ساحلی

زمان باز بودن

هر روز به صورت 24 ساعته

نرخ قیمت

رایگان

آدرس

Umm Suqeim 3, Dubai, UAE

این ساحل که رو به زیبایی حیرت انگیز و با ابهت برج العرب واقع شده است، از شما برای تماشای امواج جادویی و برخودشان با ساحل دعوت به عمل می آورد. ساحل سان سِت در کنار هتل جمیرا بیچ قرار دارد و امکانات کمی نظیر رختکن و محوطه بازی برای کسانی که به ساحل می آیند را ارائه می دهد. این ساحل به علت امکان موج سواری در آن بسیار مشهور بوده و به صورت رایگان پذیرای شماست. اغلب هتل های کنار دریا مجهز به ساحل اختصاصی بوده و شما می بایست برای استفاده از ساحل آن هتل ها در بیشتر موارد هزینه پرداخت کنید، درصورتیکه ورود به این ساحل رایگان است. باتوجه به اینکه در این ساحل سرویس بهداشتی و رستورانی موجود نیست با این حال دوش های متعدد و یک بازار کوچک در محوطه ساحل و یک پمپ بنزین در جاده اصلی به چشم می خورند. همچنین یک زمین والیبال ساحلی در سمت دیگر جاده موجود است. به منظور راحتی هر چه بیشتر پیشنهاد می شود که غذا و نوشیدنی خود را به همراه بیاورید. همچنین در طول هفته ورود به پارک فقط برای بانوان و کودکان مقدور می باشد و درب های این ساحل در طول آخرهفته ها بسیار شلوغ است، پس بهتر است که صبح زود به این مکان بروید. 

نکته: دریای دبی اغلب آرام است ولی حتی حرفه ای ترین شناگران نیز به واسطه جزر و مد و جریان های بسیار قوی غرق شده اند. پس لطفاً مراقب باشید. 

راه های دسترسی: ساحل سان سِت از دان تان دبی چیزی در حدود 16 کیلومتر فاصله دارد و با وسایل حمل و نقل عمومی به راحتی قابل دسترس می باشد. نزدیکترین ایستگاه مترو نیز فِرست گالف بَنک بر روی خط قرمز است.


نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

شانزده ساحل دور افتاده با طبیعت فوق العاده زیبا در اروپا

دیدنی های شهرهای اروپایی به قدری زیاد است که دست کم گرفتن زیبایی های طبیعی این شهرها به موضوعی عادی تبدیل شده است. حتی وقتی سواحل زیبای این قاره به زمینی پر از چترها و لباس های شنای رنگارنگ تبدیل شده، دیگر چشم پوشی کردن از زیبایی های طبیعی خود ساحل اصلاً کار سختی نیست. اگر مایل باشید می توانید با یکم همت بیشتر، به جای قرار گرفتن در میان سیلی از جمعیت، رفتن به یکی از نقاط دور افتاده زیر را به تنهایی تجربه کنید...

متن کامل مقاله

بهترین کشورها برای تجربه یک سفر فرهنگی

گرچه دلایل بسیار زیادی از جمله کاوش در زیبایی های طبیعی، تجربه غذاهای جدید و امتحان ماجراجویی های نفس گیر برای سفر کردن وجود دارد اما به عنوان یکی از محبوب ترین دلایل و اهداف سفر می توان به تجربه و آشنایی با فرهنگ های مختلف اشاره کرد. مشخصه ای منحصر به فرد برای هر کشور.

متن کامل مقاله

شگفت انگیزترین و باورنکردنی ترین شهرهای اسپانیا

می توان از اسپانیا به دلیل داشتن مردم میهمان نواز و خونگرم، مناظر زیبا و برنامه های شب زنده داری سرگرم کننده به عنوان یکی از محبوب ترین کشورهای دنیا نام برد. شهرهای بزرگ بارسلونا و مادرید تنها گوشه ای کوچک از زیبایی های این کشور را به تصویر می کشند، پس اگر می خواهید با شیوه زندگی مردم این کشور و تمام زیبایی های آن آشنا شوید می بایست دامنه سفرتان را کمی گسترش دهید. در این مقاله شگفت انگیزترین مکان هایی که در طول سفرتان می توانید از آنها بازدید کنید معرفی و ارائه می شود.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید