• سرگرمی سان ست بیچ شهر امارات متحده عربی کشور دبی
  • سرگرمی سان ست بیچ شهر امارات متحده عربی کشور دبی
  • سرگرمی سان ست بیچ شهر امارات متحده عربی کشور دبی
  • سرگرمی سان ست بیچ شهر امارات متحده عربی کشور دبی
  • سرگرمی سان ست بیچ شهر امارات متحده عربی کشور دبی
  • سرگرمی سان ست بیچ شهر امارات متحده عربی کشور دبی
  • سرگرمی سان ست بیچ شهر امارات متحده عربی کشور دبی

سان ست بیچ


نام سرگرمی

Sunset Beach

شهر

ناحیه

ساحلی

زمان باز بودن

هر روز به صورت 24 ساعته

نرخ قیمت

رایگان

آدرس

Umm Suqeim 3, Dubai, UAE

این ساحل که رو به زیبایی حیرت انگیز و با ابهت برج العرب واقع شده است، از شما برای تماشای امواج جادویی و برخودشان با ساحل دعوت به عمل می آورد. ساحل سان سِت در کنار هتل جمیرا بیچ قرار دارد و امکانات کمی نظیر رختکن و محوطه بازی برای کسانی که به ساحل می آیند را ارائه می دهد. این ساحل به علت امکان موج سواری در آن بسیار مشهور بوده و به صورت رایگان پذیرای شماست. اغلب هتل های کنار دریا مجهز به ساحل اختصاصی بوده و شما می بایست برای استفاده از ساحل آن هتل ها در بیشتر موارد هزینه پرداخت کنید، درصورتیکه ورود به این ساحل رایگان است. باتوجه به اینکه در این ساحل سرویس بهداشتی و رستورانی موجود نیست با این حال دوش های متعدد و یک بازار کوچک در محوطه ساحل و یک پمپ بنزین در جاده اصلی به چشم می خورند. همچنین یک زمین والیبال ساحلی در سمت دیگر جاده موجود است. به منظور راحتی هر چه بیشتر پیشنهاد می شود که غذا و نوشیدنی خود را به همراه بیاورید. همچنین در طول هفته ورود به پارک فقط برای بانوان و کودکان مقدور می باشد و درب های این ساحل در طول آخرهفته ها بسیار شلوغ است، پس بهتر است که صبح زود به این مکان بروید. 

نکته: دریای دبی اغلب آرام است ولی حتی حرفه ای ترین شناگران نیز به واسطه جزر و مد و جریان های بسیار قوی غرق شده اند. پس لطفاً مراقب باشید. 

راه های دسترسی: ساحل سان سِت از دان تان دبی چیزی در حدود 16 کیلومتر فاصله دارد و با وسایل حمل و نقل عمومی به راحتی قابل دسترس می باشد. نزدیکترین ایستگاه مترو نیز فِرست گالف بَنک بر روی خط قرمز است.


نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

چهل کار مفرح که در کوش آداسی باید انجام دهید

کوش آداسی شهری سر زنده و پر جنب و جوش است که برای هر کسی چیزهای جالب توجهی دارد. آیا به دنبال گشت و گذار و کشف مکان های جدید در طبیعت هستید؟ آیا قصد دارید در یکی از بی شمار سواحل زیبای این شهر به تفریح و استراحت بپردازید؟ کوش آداسی برای تمام این ها مکان مناسبی محسوب می شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی 40 کاری بپردازیم که باید در این شهر انجام دهید.

متن کامل مقاله

معرفی 9 غذای خیابانی وسوسه کننده ومحبوب در کشور هندوستان

اکنون در این سال ها نام هندوستان و عنوان غذای خیابانی با هم اجین شده اند. در هر شهر دست فروش هایی را می بینید که می خواهند به شما غذاهای محلی بفروشند. این دست فروش ها برای دهه ها و نسل ها به این شغل مشغول بوده اند و اگرچه هر شهر غذای خیابانی مخصوص خودش را دارد اما صرف غذاهایی که در زیر معرفی می کنیم را حتماً در لیست خود هنگام سفر به هندوستان قرار دهید. از شیرینی های پف کرده گرفته تا غذاهای چاشنی دار، شاید حتی این غذاهای وسوسه کننده باعث شود که به فکر سفر به هندوستان بیوفتید.

متن کامل مقاله

پنجاه حقیقت جذاب و سرگرم کننده در مورد مسکو

ما از اینکه گردشگر‌هایمان را تحت تاثیر قرار دهیم لذت می ‌بریم و همیشه با جست و جوهای بسیار سعی داریم تا حقایق جذابی و سرگرم کننده ای را به کاربرانمان ارائه کنیم. در این مطلب هم حقایقی فوق‌ العاده درباره مسکو را گردآوری کرده ایم. ما نمی توانیم تمام روسیه را پوشش دهیم، اما در اینجا می توانید 50 حقیقت جالب درباره مسکو را مطالعه کنید.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید