• کشورها
  • شهرها
  • هتل ها
  • رستوران ها
  • مراکز دیدنی
  • مراکز خرید
  • سرگرمی ها
  • بازدیدهای اخیر
  • سراسر جهان


تایلند در حال کاهش محدودیت ها و مسافران در امید سفر به این کشور

  تاریخ ارسال : ۱۳۹۹/۳/۱۴   تعداد بازدید : 865   گروه مطلب : اخبار


تایلند در حال کاهش محدودیت ها و مسافران در امید سفر به این کشور

در حالی که جهان به دلیل همه گیری کووید 19 به تدریج دوباره باز می شود، این کشور نیز خود را آماده می کند تا مجددا به روی بازدید کنندگان بین المللی باز شود، مسافرانی که مایل به بازدید از تایلند هستند باید کمی صبر کنند.
فرودگاه بین المللی پوکت در حال حاضر تعطیل است و تا 30 ژوئن یک وضعیت اضطراری ملی و مقرراتی برای رفت و آمد شبانه در آن وجود دارد. برخی از مشاغل خرده فروشی، موزه ها و جاذبه های گردشگری قبلا برای بازدیدکنندگان داخلی باز شده اند و رستوران ها نیز با رعایت اقدامات فاصله گذاری اجتماعی سخت گیرانه، به مشتری ها اجازه صرف غذا می دهند. به نقل از اداره کل گردشگری تایلند (TAT)، هتل ها و تفرجگاه ها در برخی مناطق اجازه یافته اند بازدید کنندگان محلی را پذیرش کنند و سینماها، تئاترها، مراکز اسپا و باغ وحش ها نیز از جمله مشاغلی هستند که در تاریخ 1 ژوئن و در شرایط سخت می توانند دوباره بازگشایی شدند. 

تایلند در حال کاهش محدودیت ها و مسافران در امید سفر به این کشور

به گزارش اداره کل گردشگری تایلند، سفر در داخل کشور و همچنین سفر بین استانی نیز از سر گرفته می شود، اما مسافران باید طبق دستورالعمل های ایمنی و بهداشتی عمل کنند.


 تصاویری که با دیدنشان بلافاصله هوس سفر به تایلند خواهید کردیوتاساک سوپاسورن، رییس اداره کل گردشگری تایلند، به سی ان ان گفت: کشور به ارزیابی شیوع این ویروس پیش از بازگشایی گردشگری ادامه خواهد داد، ولی سریعترین زمان از سرگیری گردشگری ممکن است در سه ماهه آخر امسال محقق شود. وی همچنین خاطرنشان کرد: ممکن است گردشگری به طور یکباره برای شهروندان همه کشورها باز نشود.

تایلند در حال کاهش محدودیت ها و مسافران در امید سفر به این کشور

براساس گزارش بانکوک پست، آژانس های مسافرتی در داخل کشور طرفدار بازگشت گردشگران در ماه ژوئیه هستند.
آژانس های مسافرتی از دولت می خواهند تا در ماه ژوئیه این کشور را به روی گردشگران بین المللی کشورهایی که درگیر ویروس کرونا نیستند باز کند و به آن ها اجازه دهد بدون قرنطینه اجباری 14 روزه، به همراه الزاماتی مانند داشتن یک گواهی بهداشتی و ارائه یک تست سریع رایگان در هنگام ورود، از کشور بازدید کنند. 

تایلند در حال کاهش محدودیت ها و مسافران در امید سفر به این کشور

ویچیت پراکوبگسول، رئیس انجمن آژانس های مسافرتی تایلند (Atta) گفت: اگر دولت قادر به پیروی از این جدول زمانی و شرایط باشد و بتواند آزمایش سریع هنگام ورود را به صورت رایگان ارائه دهد، اعتماد به نفس در سفر تقویت می شود و امکان ورود 4 میلیون بازدید کننده چینی در سال جاری و در مجموع 16 میلیون مسافر بین المللی وجود دارد. 
آقای ویچیت همچنین اذعان کرد که در طی دو ماه اول بازگشایی، حداقل 100 هزار گردشگر بین المللی هر ماه از تایلند بازدید می کنند (از حدود 3 میلیون نفری که قبل از شیوع بیماری بازدید می کردند)، که 5 میلیارد بات در درآمد ماهانه ایجاد می کند.

تایلند در حال کاهش محدودیت ها و مسافران در امید سفر به این کشور


منبع: lonelyplanet

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
محبوبترین مراکز دیدنی
ایران گردی
محبوبترین دیدنی های ایران

مقاله های گردشگری

جالب ترین خانه های دور افتاده در وسط ناکجا آباد

تا به حال به بازدید از مکانی دور افتاده فکر کرده اید؟ خانه ای که بتوانید از شهر فرار کرده و غرق در آرامش شوید؟ این ده مکان که دارای طبیعت زیبا و آرامش کامل هستند ممکن است انتخاب خوبی باشند. بعضی از آن ها دیگر مسکونی نیستند و استفاده نمی شوند و فقط به عنوان جاذبه های گردشگری به کار می روند.

متن کامل مقاله

با 23 واقعیت جالب در مورد بازار بزرگ استانبول آشنا شوید

یکی از قدیمی ترین بازارهای جهان، بازار بزرگ، که در میان مردم محلی به عنوان کاپالی چارشی (بازار سرپوشیده) معروف است در استانبول ترکیه قرار دارد. هر روزه هزاران نفر از افراد محلی و مسافر به طور یکسان از این بازار که در قسمت قدیمی شهر واقع شده است، بازدید می کنند. از کالاهای چرمی و فرش های دستبافت گرفته تا جواهرات باستانی و ادویه های خارجی، اینجا برای همه چیزی وجود دارد.

متن کامل مقاله

با 13 مورد از برترین بناهای تاریخی شگفت انگیز آشنا شوید

آیا آرزو دارید که کوله پشتی خود را بردارید، به دل جاده بزنید و هرگز هم به پست سر خود نگاه نکنید؟ فقط تصور کنید وقتی در جاده هستید و از یک مکان عجیب و غریب به مکان دیگری سفر می کنید، دیدن برخی از تاریخی ترین بناهای یادبود جهان چگونه خواهد بود. کلمه هیجان انگیز برای توصیف آن کم است. درسته یا نه؟

متن کامل مقالهخبرنامه توریستگاه
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید