• کشورها
  • شهرها
  • هتل ها
  • رستوران ها
  • مراکز دیدنی
  • مراکز خرید
  • سرگرمی ها
  • بازدیدهای اخیر
  • سراسر جهان


قبرس هزینه اقامت، خوراک و داروی گردشگرانی که در آنجا به کرونا مبتلا شوند را می پردازد

  تاریخ ارسال : ۱۳۹۹/۳/۲۱   تعداد بازدید : 747   گروه مطلب : اخبار


هزینه اقامت، خوراک و داروی گردشگران قبرس

 قبرس قول داده است هزینه های گردشگرانی را که در هنگام بازدید از این کشور به کووید-19 مبتلا می شوند را تامین کند.
• مقامات این جزیره مدیترانه شرقی گفته اند که در صورت مثبت بودن آزمایش ویروس کرونا برای هر گردشگر، می توانند هزینه هر نوع اقامت، غذا و داروی مورد استفاده بیماران و خانواده های آن ها را بپردازند.
• بازدید کنندگان باید هزینه بازگشت به خانه خود را بپردازند.
• قبرس تاکنون تنها 17 مرگ در اثر ویروس کرونا را ثبت کرده است و قرار است از 9 ژوئن (19 خرداد) پذیرای گردشگران باشد.

هزینه اقامت، خوراک و داروی گردشگران قبرس

در آخرین اقدام برای احیای صنعت گردشگری آسیب دیده اروپا، مقامات بیان کردند هر بازدید کننده ای که تست مثبت برای این ویروس داشته باشد، هزینه های اسکان، غذا و دارویی که توسط بیماران و خانواده های آن ها استفاده می شود را می پردازند.


 تست رایگان کرونا بعد از باز گشایی مجدد جزایر مادیرا در ماه ژانویهبازدیدکنندگان تنها باید هزینه پرواز به مقصد کشور خود و انتقال آن ها به فرودگاه را بپردازند.
این پیشنهاد در حالی صورت گرفت که قبرس برای باز کردن مرزهای خود از 9 ژوئن به روی گردشگران از مقاصد "امنی" مانند آلمان و یونان آماده می شود.

هزینه اقامت، خوراک و داروی گردشگران قبرس

همچنین یک بیمارستان برای گردشگرانی که به این ویروس مبتلا می شوند در نظر گرفته می شود، در حالی که چندین "هتل قرنطینه" برای خانواده های آن ها نیز اختصاص می یابد.
طبق گفته دانشگاه جان هاپکینز در ایالات متحده، قبرس تاکنون با مرگ 17 نفر و کمتر از 1000 مورد ابتلای تاییدشده، بدترین دوران ویروس کرونا را پشت سر گذاشته است.
بنا بر گزارش ها، ساواس پردیوس معاون وزیر گردشگری بیان کرده است که گردشگران بریتانیایی می توانند از ماه ژوئیه اجازه ورود به قبرس را داشته باشند.

هزینه اقامت، خوراک و داروی گردشگران قبرس

در جای دیگر اروپا نخست وزیر هلند، مارک روته بیان کرد که دولت وی امیدوار است هفته آینده درباره اجازه دادن به شهروندان این کشور برای گذراندن تعطیلات تابستان امسال در خارج از کشور، توضیحات بیشتری بدهد.
به گفته مایکا سالمینن، رئیس ارشد بهداشت و درمان فنلاند، از زمان بازگشایی مدارس در اواسط ماه مه، این کشور تا کنون هیچ شواهدی در مورد گسترش ویروس کرونا را مشاهده نکرده است.
در همین حال، فرانسه قرار است در این آخر هفته یک برنامه داوطلبانه ردیابی و جلوگیری از گسترش ویروس را پس از تصویب آن توسط قانونگذاران، ارائه کند.

هزینه اقامت، خوراک و داروی گردشگران قبرس


منبع: insider 

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
محبوبترین مراکز دیدنی
ایران گردی
محبوبترین دیدنی های ایران

مقاله های گردشگری

جالب ترین خانه های دور افتاده در وسط ناکجا آباد

تا به حال به بازدید از مکانی دور افتاده فکر کرده اید؟ خانه ای که بتوانید از شهر فرار کرده و غرق در آرامش شوید؟ این ده مکان که دارای طبیعت زیبا و آرامش کامل هستند ممکن است انتخاب خوبی باشند. بعضی از آن ها دیگر مسکونی نیستند و استفاده نمی شوند و فقط به عنوان جاذبه های گردشگری به کار می روند.

متن کامل مقاله

با 23 واقعیت جالب در مورد بازار بزرگ استانبول آشنا شوید

یکی از قدیمی ترین بازارهای جهان، بازار بزرگ، که در میان مردم محلی به عنوان کاپالی چارشی (بازار سرپوشیده) معروف است در استانبول ترکیه قرار دارد. هر روزه هزاران نفر از افراد محلی و مسافر به طور یکسان از این بازار که در قسمت قدیمی شهر واقع شده است، بازدید می کنند. از کالاهای چرمی و فرش های دستبافت گرفته تا جواهرات باستانی و ادویه های خارجی، اینجا برای همه چیزی وجود دارد.

متن کامل مقاله

با 13 مورد از برترین بناهای تاریخی شگفت انگیز آشنا شوید

آیا آرزو دارید که کوله پشتی خود را بردارید، به دل جاده بزنید و هرگز هم به پست سر خود نگاه نکنید؟ فقط تصور کنید وقتی در جاده هستید و از یک مکان عجیب و غریب به مکان دیگری سفر می کنید، دیدن برخی از تاریخی ترین بناهای یادبود جهان چگونه خواهد بود. کلمه هیجان انگیز برای توصیف آن کم است. درسته یا نه؟

متن کامل مقالهخبرنامه توریستگاه
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید