• روستای جهان نما -  شهر کرد کوی
  • روستای جهان نما -  شهر کرد کوی
  • روستای جهان نما -  شهر کرد کوی
  • روستای جهان نما -  شهر کرد کوی

کاربر گرامی !

شما تور طبیعت گردی از مبدأ تهران به روستای جهان نما با اتوبوس 30 نفره (VIP) از روز 1397/03/13 تا 1397/03/15 انتخاب کرده اید.

3

به شما برای این انتخاب تبریک می گوییم. فقط چند دقیقه زمان می برد تا رزرو خود را تکمیل کنید.

قیمت برای هر نفر بالغ

تنها با پرداخت 50 درصد از مبلغ، تور را رزرو کنید.


امکان رزرو این تور به علت تکمیل ظرفیت یا انقضا وجود ندارد
سفر در یک نگاه
مقصد
زمان حرکت سیزدهم خرداد - ساعت 22:00
زمان برگشت پانزدهم خرداد - ساعت 24:00
تعداد روز 3
وسیله نقلیه اصلی اتوبوس 30 نفره (VIP)
محل حرکت خ فاطمی، مقابل پارکینگ هتل لاله
وسیله نقلیه محلی نیسان وانت
محل اقامت اتوبوس(VIP سی نفره), خانه محلی, اتوبوس
بیمه
نوع تور طبیعت گردی
نوع فعالیت پیاده روی متوسط, جنگل پیمایی

محل اقامت و خدمات تور
روز صبحانه میان وعده ناهار عصرانه شام محل اقامت
1 - - - - - اتوبوس(VIP سی نفره)
2 - خانه محلی
3 - - - اتوبوس


برنامه های سفر
برنامه روز 1 عصر هنگام از تهران به سمت کردکوی حرکت میکنیم. مقدار مسافت طی شده از تهران تا کردکوی به میزان 380 کیلومتر و به مدت زمان تقریبی 6 ساعت در حالت عادی جاده خواهد بود.
برنامه روز 2 با رسیدن به کردکوی صبحانه را در رستوران مهمان کلوت خواهید بود، با وسایل نقلیه محلی به سمت ییلاق جهان نما حرکت خواهیم کرد، برای صرف نهار به منطقه ییلاقی جهان نما میرسیم، نهار را در اقامتگاه محلی مهمان کلوت خواهید بود، عصر هنگام وقت کافی برای راهپیمایی جنگلی در منطقه خواهیم داشت، تا تخت میرزا راهپیمایی خواهیم داشت، شامگاه برای استراحت به ییلاق برمیگردیم (اقامتگاه محلی) مقدار مسافت طی شده از کردکوی تا ییلاق جهان نما به میزان 45 کیلومتر و به مدت زمان تقریبی 2:30 ساعت با وسایل نقلیه محلی خواهد بود. مدت زمان راهپیمایی به میزان 4 ساعت و به صورت اختیاری خواهد بود.
برنامه روز 3 پس از صرف صبحانه راهپیمایی کوتاهی تا منطقه چکل سر خواهیم داشت تا در ارتفاعات از دشت گرگان دیدار داشته باشیم، پس از صرف نهار به سمت رادکان حرکت میکنیم، در میان راه از میل راهنمای رادکان دیدار خواهیم داشت تا با معماری قرن پنجم بیشتر آشنا شویم، با وسایل نقلیه محلی به سمت کردکوی ادامه مسیر میدهیم تا پس از رسیدن به کردکوی به سمت تهران برگردیم.

جذابیت های سفر

در دامنه کوهی زیبا به نام جهان نما این روستای ییلاقی قرار دارد. این کوه ارتفاعی برابر با ۳۰۸۶ متر داردو این روستا یکی از منطق طبیعی حیات وحش ایران است که در حوالی شهر گرگان قرار گرفته است. این روستا ۸۵ کیلومتر از گرگان و ۶۰ کیلومتر از جنوب کردکوی فاصله دارد.تجهیزات مورد نیاز در سفر

این تور را با بهترین قیمت از رزرو کنید


توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید