• کشورها
  • شهرها
  • هتل ها
  • رستوران ها
  • مراکز دیدنی
  • مراکز خرید
  • سرگرمی ها
  • سراسر جهان

راهنمای سفر به پوکت

راهنمای سفر به پوکت

درباره شهر


پوکت نام یکی از استان های جنوبی تایلند است که در امتداد سواحل غربی تایلند در دریای آندامان آرمیده و 32 جزیره کوچک و بزرگترین جزیره تایلند یعنی جزیره پوکت را در دل خود جای داده. می توان از استان پوکت با مساحتی بالغ بر 576 کیلومتر مربعی (کمی کوچکتر از سنگاپور) به عنوان دومین استان کوچک تایلند نام برد که سرزمینی جادویی با تاریخی غنی و رنگارنگ می باشد.
اطلاعات بیشتر

وسایل حمل و نقل


خطوط اتوبوسرانی

تاکسی

تاکسی موتوری

مینی ون

قایق

حمل و نقل بین شهری

هوایی
فرودگاه بین المللی پوکت در شمال جزیره پوکت و در فاصله 32 کیلومتری تا مرکز شهر پوکت قرار گرفته است. این فرودگاه ایفاگر نقشی بسیار مهم در صنعت گردشگری تایلند می باشد زیرا پوکت جزو یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری تایلند به شمار می رود. می توان از این فرودگاه بعد از فرودگاه های بین‌المللی سوارنابومی و دن موئنگ (Don Mueang) در بانکوک به عنوان پرترددترین فرودگاه تایلند نام برد. در سال 2016 آمار ورودی و خروجی های این هواپیما 15.1 میلیون نفر اعلام شد، آماری با افزایش 17.8 درصدی نسبت به سال 2015.
این فرودگاه دارای دو ترمینال می باشد که از ترمینال 1 برای انجام پروازهای بین المللی و از ترمینال 2 برای انجام پروازهای داخلی استفاده می کنند. ترمینال ایکس با هدف انجام پروازهای چارتر در فوریه سال 2014 افتتاح گردید.
فرودگاه پوکت در سال 2016 تحت پروژه بازسازی و گسترش با بودجه ای بالغ بر 5.14 میلیارد بات قرار گرفت. این ترمینال بین المللی جدید دارای ظرفیت عبور 5 میلیون مسافر در طول سال می باشد. با اعمال این پروژه افزایش ظرفیت از 6.5 میلیون مسافر سالانه به 12.5 میلیون نفر در سال تغییر یافت. پیشنهاداتی مبنی بر کشیدن یک مسیر راه آهن از فرودگاه کرابی در سال 2012 ارائه شده است. 

دریایی
مسیر کشتیرانی پوکت از بندر راسادا (Rassada Pier) در پوکت به سمت جزیر فی فی (پی پی) می باشد. مسیری که از طریق آن می توان به سایر نقاط و مقاصد دسترسی پیدا کنید. مسیری که پیمودنش یک ساعت و نیم تا دو ساعت و نیم طول می کشد و استفاده از آن مستلزم پرداخت هزینه 600 و 1000 باتی برای مسیرهای یک طرفه و دوطرفه می باشد. با خرید تور از آژانس، از تخفیفاتی بهره مند می شوید و می توانید یک مسیر را به صورت رایگان طی کنید.
پیشنهاد می شود برای انتقال از بندر به شهر پوکت به جای تاکسی از سونگ تِئو (Songthaew) استفاده نمایید، وسایل نقلیه ای که با پرداخت تنها 10 بات شما را به شهر پوکت می رسانند. 
اگر موفق به مشاهده سونگ تِئو در کنار تابلوهای ایستگاه اتوبوس در خارج از ترمینال نشدید کافیست در امتداد دروازه خروجی بندر در امتداد بندر حرکت کنید و با رسیدن به اولین سه راهی به سمت چپ بپیچید و با پیمودن مسیری 600 متری در مسیری اصلی به ایستگاه وسایل نقلیه ارزان قیمت سونگ تِئو خواهید رسید. نقشه ای از تمام مسیرها دقیقا در خارج از ترمینال در نزدیکی ایستگاه اتوبوس واقع در مجتمع وجود دارد. زمان آخرین حرکت این وسایل نقلیه نیز در ساعت 19 اعلام شده است. 
همچنین از طریق برخی قایق های تندرو می توانید از پوکت به جزایر اطراف بروید. این قایق ها در مسیر پوکت به کو راچا (Ko Racha)  به مدت 45 دقیقه، فی فی به مدت یک ساعت و نیم، جزایر سیمیلان (Similan) به مدت سه ساعت و بقیه جزایر در حال حرکتند. برای تمام مسیرهای ذکر شده مسیر برگشت نیز در نظر گرفته شده.
علاقمندان می توانند قایق های تفریحی و قایق های معمولی را در تمام طول سال از پوکت در خلیج چالونگ اجاره کنند. اجاره این قایق ها از طریق شرکت های متعددی میسر است که با کمی تحقیق از چگونگی خدمت رسانی به آنها اطلاع پیدا خواهید کرد. 
هزینه استفاده از تورهای گردشگری با قایق های تندرو بین 1500 تا 2500 بات بسته به مقصد مورد نظر می باشد. بسیاری از شرکت ها، تورهای گردشگری با قایق جزیره فی فی را با محدودیت انتقال چمدان و بار به دلیل کمبود فضای کافی سازماندهی می کنند.
هزینه اجاره قایق های تندرو در مسیر پوکت به جزایر اطراف و بالعکس از 3000 تا 60000 بات می باشد که این قیمت ها بر اساس مقاصد و اندازه قایق ها متفاوت است. 
هزینه استفاده از این قایق ها از پوکت به جزیره کورال (Coral Island) 3000 تا 5000 بات، به جزیره راچایای (Racha Yai Island) 8000 تا 15000 بات، به جزیره فی فی 15000 تا 25000 بات، به جزیره پهانگ نگا از 15000 تا 25000، به کرابی 20000 تا 30000 بات و به سیمیلان از 30000 تا 60000 بات می باشد. قایق در مسیر آخر تنها در فاصله بین ماه های نوامبر تا آوریل حرکت می کند. همچنین اگر بخواهید از کائو لاک (Khao Lak) به سیمیلان بروید هزینه اش ارزانتر از حرکت از پوکت می باشند.
البته برای امتحان تجربیاتی خاص تر می توانید از پوکت با کشتی کروز دیدن نمایید. به عنوان مثال با کشتی کروز از سنگاپور به پوکت بروید. 

زمینی

راه آهن
در واقع هیچ خط ریلی مستقیمی به سمت این جزیره وجود ندارد و نزدیکترین ایستگاه به آن سورات تانی (Surat Thani) در فاصله 230 کیلومتری جزیره است. با این حال قطار بانکوک به سمت سنگاپور می تواند گزینه ای مناسب برای انتخاب باشد. در صورت انتخاب این مسیر باید در ایستگاه پون پین (Phin Phin) نزدیک ایستگاه اتوبوس سورات تانی پیاده شده و با پیمودن مسیری 5 ساعته از طریق اتوبوس به جزیره برسید. لطفا توجه داشته باشید تا از آمدن اتوبوس اطمینان پیدا نکردید و رسیدن اتوبوس به ایستگاه را ندیده اید از تهیه بلیط اجتناب کنید. 

اتوبوس
پوکت دارای دو ایستگاه اتوبوس می باشد که ایستگاه شماره 2 به عنوان ایستگاه جدید در شمال شهر و ایستگاه اول آن که قدیمی تر هم است در مرکز شهر در محل استقرار ایستگاه اتوبوس های فرودگاه قرار گرفته اند. از طریق ترمینال جدید یعنی شماره 2 به تمام اتوبوس ها با مقاصد دوردست و بسیاری از مینی بوس ها با مقاصد نزدیک دسترسی پیدا خواهید کرد. بسیاری از اتوبوس ها و مینی بوس های این ایستگاه به سمت مقاصد نزدیکی مانند پهانگ نگا، کرابی، چومپفون (Chumphon) و کائو لاک (Khao Lak) حرکت می کنند. 
می توان از اتوبوس های بی اس کا (BSK) به عنوان قابل اعتمادترین خطوط اتوبوس نام برد، اتوبوس هایی که می توانید از طریق آنها از پوکت به بانکوک سفر کنید، سفری 13 ساعته با پرداخت هزینه 650 تا 950 باتی.
در پوکت چندین شرکت اتوبوسرانی اختصاصی نظیر پوکت تراول تور (Phuket Travel Tour)، باس اکسپرس (Bus Express)، و پوکت تراول سرویس (Phuket Travel Service) نیز وجود دارد که بلیط بیشتر آنها نظیر باس اکسپرس و پوکت تراول را می توانید آنلاین رزرو کنید. یه دلیل محدودیت برنامه های اتوبوس ها در سرویس های دوردست پیشنهاد می شود که رزرو به صوت کامل با پرداخت هزینه صورت گیرد.
اتوبوس های دولتی نیز با تای تیکت مِیجِر (Thai Ticket Major) قرارداد دارند و امکان رزرو آنلاین آنها برای مسیرهای طولانی وجود دارد. توجه داشته باشید که استفاده از اکثر این اتوبوس ها مستلزم تهیه بلیط آنها از طریق دفاتر تای تیکت مِیجِر می باشند. این دفاتر معمولا در سینماهای اصلی مراکز خرید بزرگ یافت می شوند.
علاوه بر تمام موارد ذکر شده اتوبوس های قابل اعتماد شرکت خدمات مسافرتی فانتیپ (Phantip) نیز در دسترس می باشند. اتوبوس هایی که از مسیرهای مشخص شده نظیر پوکت به سورات تانی (Suratthani)، پوکت به کو سامویی (Koh Samui) و پوکت به کو پانانگ (Koh Phangan) حرکت می کنند. اتوبوس های این شرکت را می توان به صورت آنلاین در مسیرهای درخواستی رزرو نمود. سفر در مسیر پوکت به کو سامویی و بالعکس با این اتوبوس ها بین 450 تا 1300 بات می باشد که این هزینه ها بسته به کلاس انتخابی متفاوت است.
می توانید به راحتی تنها با پرداخت 10 بات بوسیله توک توک های بنفش خط 2 از ترمینال شماره 1 به ترمینال شماره 2 بروید. سه خط توک توک قانونمند دیگر نیز در سراسر پوکت وجود دارد که مسیر مابین هر دو ایستگاه اتوبوس را پوشش می دهند.
یک نقشه بسیار بزرگ و کارآمد دقیقا در خروجی ایستگاه های اتوبوس این شهر یافت می شوند که مسیرهای هر سه خطوط توک توک را در داخل شهر پوکت نمایش می دهند. آخرین سرویس این وسیله حمل و نقل ارزان قیمت با بلیط 10 باتی در ساعت 19 ایستگاه را ترک می کند. 
قبل از خروج از ترمینال اتوبوس پوکت دریافت نقشه رایگان شهر را از درگاه اطلاعات فراموش نکنید. نقشه ای بسیار جامع که شما را در یافتن مسیر یاری می کند. 
علاوه بر توک توک از تاکسی، تاکسی موتوری، تاکسی با تاکسی متر یا اتوبوس های درون شهری نیز می توان برای دسترسی به مقصد مورد نظر از هر دو ایستگاه اتوبوس استفاده نمود. هزینه استفاده از موتور سیکلت برای رسیدن به شهر پوکت 20 تا 100 بات و برای دستیابی به اکثر سواحل 100 تا 200 بات می باشد. 
دسترسی به ساحل پاتونگ از ترمینال اتوبوس شماره 1 به وسیله اتوبوس های محلی با پرداخت تنها 40 بات امکان پذیر خواهد بود. البته این اتوبوس ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع هوا نیستند و بسیار آرام حرکت می کنند. 
البته پیشنهاد می شود برای دستیابی به سواحل از طریق هر دو ایستگاه از توک توک و تاکسی های موتوری استفاده نکنید زیرا هزینه ای بسیار گزاف را در قبال رساندن شما به مقصد دریافت می کنند.

حمل و نقل درون شهری

اتوبوس
حمل و نقل عمومی در پوکت محدود به یک شبکه شعاعی است که پوکت را به بقیه شهرهای ساحلی مرتبط می سازد. اتوبوس های محلی مسیرهای متفاوتی را می پیمایند و مسافران را به هر جا که بخواهند می برند. اتوبوس های پوکت عمدتا ایستگاه خاصی ندارند و بنا به درخواست مسافرین توقف می کنند. پایانه این اتوبوس ها در جاده رانونگ (Ranong Road) در کنار بازار محلی واقع شده است. اتوبوس هایی که به سواحل اصلی می روند از طریق ترمینال اتوبوس شهر پوکت حرکت می کنند و خطوط اصلی آنها به پاتونگ، کاتا- کارون (Kata-Karon)، خلیج چالونگ (Chalong Bay)، راوای- نای هارن (Rawai-Nai Han)، کِیپ پانوآ (Cape Panwa) برای آکواریوم، مای کائو (Mai Khao) و سورین- کامِلا (Surin-Kamala) متصل می شوند. 
در هنگام رسیدن به پوکت ممکن است اتوبوس ها شما را به جای ترمینال اصلی در مکانی وسط شهر پیاده کنند. جاییکه سریعا دور و برتان از رانندگان توک توک و تاکسی پر می شود. این رانندگان با گفتن اینکه ساعت کاری اتوبوس های محلی تمام شده یا اینکه هیچ ایستگاه اتوبوسی در این نزدیکی ها نیست سعی در توجیه شما برای رساندتان به مقصد دارند. 
ایستگاه اتوبوس پوکت در نزدیکی بازار در شهر قدیمی قرار گرفته است. چنانچه در ترمینال شماره 1 پیاده شدید به سمت جاده پهانگ نگا (Phang Nga Rd.) در سمت راست حرکت کنید، از جاده فانگ نا به سمت پایین حرکت خود را ادامه دهید تا به پایان آن در خیابان (Yaowarat Rd.) برسید. سپس به سمت چپ بروید، در چند قدمی خود میدانب را می بینید. وقتی به میدان رسیدید به سمت راست بروید تا به جاده رانونگ (Ranong Rd.) برسید. در اجاده ای که پیمودن 100 تا 200 متر می توانید ایستگاه های اتوبوس محلی را در آن بیابید.

تاکسی و توک توک
چنانچه برای رفت و آمد در پوکت ترجیح می دهید از تاکسی استفاده نمایید بهتر است توک توک را انتخاب کنید. می توان از تاکسی ها و توک توک ها به عنوان بهترین و راحت ترین شیوه رفت و آمدر در پوکت نام برد. تاکسی های توک توک در پوکت مانند دیگر نقاط تایلند به دلیل زمین های پست و هموار این شهر سه چرخه نیست. در پوکت از مینی ون به عنوان توک توک استفاده می شود. مینی ون هایی که به رنگ قرمز روشن و زرد به چشم می خورند و رانندگان آنها بدون استفاده از تاکسی متر و به صورت غیر رسمی کار می کنند. معمولا این وسیله نقلیه رایج در مجاورت تمام مراکز خرید و جاذبه های شهر به چشم می خورد. اما کرایه آنها کمی گران است و پیشنهاد می شود قبل از سوار شدن با راننده در مورد کرایه به توافق برسید. البته از این موضوع که میزان کرایه برای یک نفر یا کل افرداد توافق شده، اطمینان حاصل نمایید. به طور کلی افراد محلی توک توک ها را مافیای تایلندی می نامند، وسیله ای که هر 1 کیلومتر استفاده از آن مستلزم پرداخت هزینه 200 باتی خواهد بود. 
می توان از تاکسی با تاکسی متر به عنوان گزینه ای بهتر، امن تر و ارزان تر از توک توک نام برد اما متاسفانه این وسایل نقلیه همیشه در دسترس نیستند و در طول فصول شلوغی رانندگان آنها تاکسی متر را نادیده می گیرند و در قبال کرایه هزینه ای گزاف را درخواست می نمایند. 
پیشنهاد می شود برای اطمینان بیشتر از طریق تلفن تاکسی مورد نظر را بگیرید، شماره این تاکسی ها در پذیرش هتل محل اقامتتان یا طبقه همکف فرودگاه در فاصله 150 متری از درب خروجی موجودند. همچنین برای کمک رسانی به سایر مسافرین می توانید شماره های تاکسی های مورد اطمینان را در وب سایت توریستگاه به اشتراک گذارید. 
در بسیاری از سواحل علائم توقف تاکسی نیز به چشم می خورد، برخی از این تاکسی های غیر رسمی اند و کرایه های بالایی را دریافت می کنند ولی به طور کلی از توک توک ارزان ترند و قیمت آنها از 500 بات تجاوز نمی کند. تاکسی هایی مجهز به سیستم تهویه مطبوع هوا و بسیار راحت.

تاکسی موتوری
از دیگر وسایل نقلیه پوکت می توان به تاکسی های موتوری اشاره کرد، موتور سیکلت هایی که با پرداخت حداقل کرایه ممکن شما را به مقصد می رسانند. رانندگان این موتور سیکلت ها قبل از سوار شدن ابتدا نوعی جلیقه شماره دار براق را بر تن مسافرین می پوشانند. لطفا توجه داشته باشید امنیت این وسایل نقلیه از توک توک ها پایین تر است و استفاده از آنها برای مسیرهای طولانی پیشنهاد نمی شود. 

قایق 
برای جزیره گردی می توانید از قایق استفاده کنید ولی حتما قبل از انجام سفر بر سر قیمت به توافق برسید که حدودا برای هر ساعت از 500 بات شروع و بیش از 1800 بات برای یک روز کامل نیست.

نقشه شهر

آب و هوا

جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸
شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸
یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸

مراکز دیدنی

مراکز خرید

سرگرمی ها

رستوران ها براساس قیمت فیلتر کنید

رستوران کیتی داک نودل

این رستوران به ارائه خوشمزه ترین نودل ها و لذیذترین گوشت اردک مفتخر است. رستورانی فوق العاده که ...

مشاهده در سایت

رستوران تایلندی و هندی های وی کاری

با انتخاب این رستوران به دنیایی متفاوت از عطر و طعم غذاهای هندی قدم گذارید و از صرف مجموعه ای متنوع ...

مشاهده در سایت

رستوران ایتالیایی سالوت

با انتخاب این رستوران به دنیایی متفاوت از عطر و طعم انواع غذاهای ایتالیایی قدم گذارید و از صرف ...

مشاهده در سایت

رستوران ل بروکلین پاتونگ

لِ بروکلین یک رستوران حلال فوق العاده است که در ارائه برگرهای خاص تبحر دارد. تمام غذاهای این ...

مشاهده در سایت

رستوران گرین تاماریند کیچن

این رستوران در نای هارن در امتداد بزرگراه 4233 در سوی کوک ماکم (Soi Khokmakham) قرار گرفته و با ...

مشاهده در سایت

رستوران کرنر

این رستوران با ظرفیت 50 نفر به ارائه برترین و با کیفیت ترین غذاهای بین المللی، تایلندی و آلمانی ...

مشاهده در سایت

رستوران کالیم ریم لی

می توان از کالیم ریم لی به عنوان رستورانی تقریبا شناخته شده نام برد که خوشمزه ترین غذاهای تایلندی و ...

مشاهده در سایت

کافه و رستوران وان چون

می توان از وان چون به عنوان یکی از بهترین رستوران های تایلندی در شهر پوکت نام برد، رستورانی که به ...

مشاهده در سایت

رستوران د آیم ایم ات آنداکرا

با انتخاب این رستوران به دنیایی متفاوت از عطر و طعم انواع غذاهای بین المللی و تایلندی قدم گذارید و ...

مشاهده در سایت

پول بار ماتاری

بعد از شنا و آب تنی در استخر در فضای فوق العاده این بار به استراحت و تمدد انرژی بپردازید و از صرف ...

مشاهده در سایت

لابی بار اند پول بار

این مکان روزانه از ساعت 10:00 تا 21:00 آماده خدمت رسانی به میهمانان می باشد.

مشاهده در سایت

رستوران بانبوری

رستوران بانبوری با طراحی زیبا و فضایی گرم و صمیمی از شما پذیرایی می کند. رستورانی که به ارائه ...

مشاهده در سایت

رستوران و بارهای هتل پاتونگ مرلین

این هتل شامل کافی شاپ کوکونات، سی ساید تراس، کافه دل مار، لابی لانج و بار سان ست می باشد.

مشاهده در سایت

آلوره کیچن

این رستوران در فضایی فوق العاده با ارائه مجموعه ای وسوسه انگیز از خوشمزه ترین غذاهای محلی و بین ...

مشاهده در سایت

اسکای بار

در فضای جادویی این بار بر روی صندلی های مخصوص حمام آفتاب در کنار استخر به استراحت و تمدد اعصاب ...

مشاهده در سایت

لابی لانج

لابی لانج این هتل در فضایی فوق العاده با آغوشی باز به میهمانان خوش آمدگویی می کند. مکانی فوق العاده ...

مشاهده در سایت

رویال کیچن

با انتخاب این رستوران به دنیایی متفاوت از عطر و طعم انواع غذاهای چینی قدم گذارید و در فضایی فوق ...

مشاهده در سایت

رستوران کازابلانکا

اگر به دنبال امتحان تجربه ای به یادماندنی از صرف باکیفیت ترین عربی، غذاهای حلال هندی و تایلندی ...

مشاهده در سایت

رستوران فونگ فا

برای امتحان تجربه ای بی بدیل از صرف غذاهای تایلندی به این رستوران بروید و خاطره ای به یادماندنی از ...

مشاهده در سایت

کافی شاپ کوکونات

کافی شاپ کوکونات در فضایی صمیمی و مملو از انرژی های مثبت با ارائه منوی آلاکارت (انتخابی) پذیرای ...

مشاهده در سایت

لابی لانج

لابی لانج دقیقاً در مجاورت لابی اصلی هتل قرار گرفته و با ارائه چشم اندازی تماشایی به باغ های ...

مشاهده در سایت

اسکای بار

می توان از اسکای بار به عنوان مرتفع ترین بار روی پشت بام پاتونگ نام برد، مکانی فوق العاده که در ...

مشاهده در سایت

رستوران سی فایر سالت

اگر از علاقمندان به غذاهای دریایی هستید به این رستوران بروید و از صرف تازه ترین غذاهای دریایی کبابی در فضای فوق العاده آن لذت ببرید.

مشاهده در سایت

رستوران لا سالا

روز زیبای خود را در این رستوران آغاز نمایید، جاییکه منوی بوفه صبحانه همراه با جایگاه های آشپزی زنده در انتظارتان است.

مشاهده در سایت

رستوران د تیری هاوس

چشم انداز این رستوران به حدی زیباست که با هیچ جا قابل مقایسه نیست. این رستوران از طریق یک راه پله مارپیچی در اطراف یک درخت انجیر قابل دسترسی است.

مشاهده در سایت

د تیستینگ روم

نمی توان از این مکان تنها به عنوان یک انبار نوشیدنی نام برد، زیرا علاوه بر نوشیدنی منویی بسیار گسترده از بهترین پنیرها و سوسیس و کالباس های فرانسوی که به صورت ریزبینانه و دقیق توسط سرآشپز گردآوری شده ...

مشاهده در سایت

بار اینفینیتی

در این بار کنار استخر با نوشیدن طعم های متنوع انواع کوکتل های میکس و شیک های سرشار از احساس نشاط و طراوت شود و از صرف انواع میان وعده های سبک مانند تازه ترین سالادها لذت ببرید.

مشاهده در سایت

داینینگ بای دیزاین

با انتخاب این برنامه فوق العاده تجربه ای به یاد ماندنی از یک شام رمانتیک در محیطی فوق العاده البته به انتخاب خودتان را امتحان نمایید.

مشاهده در سایت

رستوران آندامان کیچن

این رستوران بین المللی به ارائه وسوسه انگیزترین غذاهای بین المللی و تایلندی مفتخر است.

مشاهده در سایت

رستوران بیگ فیش

بیگ فیش رستورانی است افسانه ای که تمام علاقه مندی های غذاییتان را برآورده می کند. در فضای فوق العاده این رستوران از صرف انواع غذاهایی دریایی خوشمزه و غذاهای سنتی تایلندی همراه با سبزیجات تازه لذت ...

مشاهده در سایت

بار بیگ فیش

در فضای فوق العاده این بار از انجام انواع فعالیت های مهیج لذت ببرید و با صرف مجموعه ای گسترده از انواع میان وعده های سبک و نوشیدنی ها لذت خود را کامل نمایید.

مشاهده در سایت

د لانج

این لابی لانج با ارائه منویی گستردع از انواع غذاهای بین المللی و کوکتل ها از شما پذیرایی می کند.

مشاهده در سایت

رستوران اتمس

این رستوران به عنوان رستوران اصلی هتل با ارائه منویی خلاقانه از انواع نوشیدنی ها و غذاهای تهیه شده با توجه به دستورالعمل های طبخ سالم از شما پذیرایی می کند.

مشاهده در سایت

پانو

پانو مکانی بسیار مناسب برای استراحت و لذت بردن از صرف انواع میان وعده های سبک و تاپاس ها می باشد.

مشاهده در سایت

بار کنار استخر اچ تو او

این بار در کنار استخر قرار گرفته و با ارائه مجموعه ای از انواع نوشیدنی ها، اِسموتی ها، موکتل ها و بستنی های خانگی از شما پذیرایی می کند.

مشاهده در سایت

بار روی پشت بام دیوا

این بار بر روی پشت بام قرار گرفته و چشم اندازی جذاب و دیدنی به جزیره پوکت را ارائه می دهد. از صرف انواع گوشت های کبابی در فضای فوق العاده این بار لذت ببرید و با شرکت در برنامه های سرگرم کننده آن لذت ...

مشاهده در سایت

رستوران و بارهای هتل آنانتارا وکیشن کلاب مای کائو پوکت

این هتل به ارائه تمام علاقمندی های غذایی و متناسب با تمام علایق و سلیقه ها مفتخر است. از کافه ای منحصر به فرد با ارائه انواع غذاهای غربی و میان وعده های سبک تا فروشگاه نوشیدنی و رستوران روزانه با ...

مشاهده در سایت

رستوران توئیگز

از صرف صبحانه، ناهار و شام در فضای فوق العاده این رستوران لذت ببرید و خاطره ای لذت بخش را برای خود رقم زنید.

مشاهده در سایت

بار سینو

می توان از این لابی لانج به عنوان مکانی بسیار مناسب برای استراحت و لذت بردن از نوشیدن انواع قهوه و کوکتل ها و صرف میان وعده های سبک نام برد.

مشاهده در سایت

پول بار

اگر به دنبال امتحان تجربه ای جذاب و به یادماندنی از صرف غذا و استراحت در کنار استخر هستید این بار قطعاً انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود.

مشاهده در سایت

رستوران د گریل

با انتخاب این رستوران تجربه ای به یاد ماندنی از صرف تازه ترین غذاهای دریایی و بهترین غذاهای گوشتی را امتحان کنید و از صرف انواع غذاهای بین المللی و محلی در فضای فوق العاده و مملو از آرامشش لذت ببرید.

مشاهده در سایت

رستوران د ریتریت

می توان از ریتیرِیت به عنوان انتخابی مناسب برای علاقمندان به غذاهای تازه و سالم نام برد. این رستوران فوق العاده وعده صبحانه را به مهمانان مرکز سلامتی و میهمانان ویلا پول ارائه می دهد و با ارائه ...

مشاهده در سایت

نصیحت های سفر


آرزومندیم از سفر خود در شهر پوکت نهایت لذت را ببرید.

تیم مدیریت توریستگاه

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید