• رستوران در فضای باز هتل
  • بوفه سلف سرویس رستوران اصلی
  • نمای بار کنار استخر روباز هتل
  • نمایی از بوفه کیک و شیرینی
  • رستوران هتل سنتیدو مارینا سوئیتز

رستوران و بارهای هتل سنتیدو مارینا سوئیتز


نام رستوران

Sentido Marina Suites Restaurant&Bars

کشور

ناحیه

مرکز شهر

نرخ قیمت

معمولی

آدرس

Atatürk Blv, Turkey , Kusadasi, 09400 Kusadasi/Aydin

فاصله تا فرودگاه

70 کیلومتر

فاصله تا دریا

0.2 کیلومتر

رستوران به سبک بوفه این هتل صبحانه ای کامل ارائه می دهد. همچنین غذاهای محلی و بین المللی به سبک بوفه در وعده های غذایی اصلی سرو می شوند. درحالی که در رستوران بوفه باز این هتل از غذاهای لذیذ لذت می برید علاوه بر ظرافت های آشپزی و نمای زیبای غذاها می توانید از تماشای قایق های بادبانی در بندر نیز لذت برید، همچنین می توانید از میوه های تازه و انواع نوشیدنی های خوشمزه نیز در لابی بار و پول بار (بار استخر) بنوشيد. 


نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

با 5 مقصد برتر برای مهاجران آمریکایی آشنا شوید

دلایل بسیاری برای مهاجرت به کشورهای دیگر وجود دارد. برای عده ای زندگی در یک کشور جدید می تواند هزینه کم تری داشته باشد، به ویژه اگر افراد قصد داشته باشند سرمایه دوران بازنشستگی خود را صرف چنین کاری کنند. یک نقل مکان درست برنامه ریزی شده برای اشخاصی که در دوران بازنشستگی خود به سر می برند، می تواند شرایط زندگی بهتر و چه بسا هزینه های درمان و بهداشتی مقرون به صرفه تری را در بر داشته باشد.

متن کامل مقاله

آشنایی با 10 راهروی هوایی هولناک در سرتاسر جهان

گردشگرانی که از تماشای چشم اندازهای دیدنی لذت می برند، با رفتن به یکی از راه روهای هوایی که نمونه های مختلفی از آنها در سرتاسر جهان وجود دارد خیلی راحت می توانند به هدف اصلی خود برسند. برفراز این مسیرها، تا جایی که چشم کار می کند می توان دورنماهای خیره کننده ای از کوه ها، اقیانوس ها و جنگل های سر سبز را دید. این مطلب به بررسی اجمالی شگفت انگیزترین و وحشتناک ترین راه روهای هوایی جهان می پردازد.

متن کامل مقاله

7 آثار باستانی که برخی معتقدند توسط فرازمینی ها ساخته شده اند!!!

سیاره زمین جایگاه آثار دیدنی بسیار جذاب باقی مانده از دوران گذشته و سازه هایی با تکنولوژی ساخت بسیار پیشرفته ایست که سنگینی و بزرگی بیش از حدشان قابلیت های بی نظیرشان را مشهود می کند. این نقاط ممکن است توسط موجودات فرازمینی ساخته شده باشند، اما این بدان معنا نیست که آنها در خارج از این جهان هستند.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر