• ایوان کافه هتل ریچموند افسوس ریزورت
  • میز غذا خوری در فضای باز هتل
  • نمای زیبای بار سان ست در کنار استخر
  • محوطه فضای باز رستوران افس
  • نمای رستوران ترکی و ایتالیایی اژژین
  • رستوران آرتمیس هتل ریچموند افسوس ریزورت
  • محوطه سرپوشیده رستوران اصلی هتل
  • بار ساحلی هتل ریچموند افسوس ریزورت
  • بار ریچ هتل ریچموند افسوس ریزورت

رستوران افس


نام رستوران

Efes Restaurant

کشور

ناحیه

ساحلی

نوع غذا

بوفه سلف سرویس

زمان باز بودن

در فصل زمستان (از دوشنبه تا یکشنبه) از ساعت 7:00 صبح تا 9:30 شب, در تابستان (از دوشنبه تا یکشنبه) از ساعت 7:00 صبح تا 01:00 صبح

نرخ قیمت

لوکس

آدرس

Pamucak Mevkii 35920, Selçuk / Izmir

فاصله تا فرودگاه

70 کیلومتر

این رستوران که باب میل همه سلیقه ها است همه روزه با غذاهای لذیذ و به صورت بوفه باز آماده پذیرایی از میهمانان می باشد. ساعات سرویس دهی در فصل زمستان (از دوشنبه تا یکشنبه) به ترتیب برای بوفه صبحانه از ساعت 7:00 صبح تا 10:00 صبح و بوفه شام از ساعت 7:00 عصر تا 9.30 شب می باشد. ساعات سرویس دهی در فصل تابستان (از دوشنبه تا یکشنبه) نیز به ترتیب برای بوفه صبحانه از ساعت 7:00 صبح تا 10:00 صبح، بوفه صبحانه دیروقت از ساعت 10:00 صبح تا 10:30 صبح، بوفه ناهار از ساعت 12:30 بعد ازظهر تا 2.30 بعد از ظهر، بوفه شاماز ساعت 7:30 عصر تا 9:30 عصر و بوفه شب از ساعت 12:00 نیمه شب تا 01:00 صبح است.


نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

آشنایی با برترین سفرهای ماجراجویانه برای افرادی که تمایلی به ماجراجویی ندارند

از نظر علمی تمامی انسان ها علاقه دارند تا به یخ نوردی بروند، شبی را در قطب شمال در چادر سپری کنند و یا اینکه حتی به ورزش چتربازی بپردازند. اما در عمل هر کسی شجاعت و یا تمایلی به پرش از بلندترین ساختمان جهان به زمین را ندارد. پریدن از بلندترین ساختمان جهان حتی می تواند یک عمل وحشتناک باشد. اما آن دسته از مردمانی که تمایل کم تری به ماجراجویی دارند هم نباید حس تنهایی کنند.

متن کامل مقاله

پر بازدید ترین شهر های جهان در سال 2016

این هفته شرکت مسترکارت، دست به انتشار فهرستی از مقصدها و شهرهای مختلف جهان زد تا طی آن، تعداد 132 مورد از شهرهای پر بازدید جهان را رده بندی و معرفی کند. این تحقیق که اکنون در هفتمین سال از آغاز خود قرار دارد، بر اساس آمار بازدید کنندگان بین المللی که حداقل یک شب را در شهری سپری کرده باشند، پیش بینی می کند که در سال 2016 کدام کشورها در میان پر بازدید ترین ها قرار خواهند گرفت.

متن کامل مقاله

7 عنوان از برترین شهرها با مسیرهای آبی

شاید هیچ شهری به اندازه شهر ونیز، به داشتن آب راه ها یا همان کانال های آبی شهرت نداشته باشد. مسیرهای آبی این شهر زیبا، بی انتها و نمادین هستند اما حقیقت این است که ونیز قطعاً تنها شهری نیست که این ویژگی را دارا می باشد. در واقعیت باید گفت شهرهای دیگری هم وجود دارند که رقیب ونیز هستند.

ساعت به وقت محلی این شهر