• نمای رستوران فضای باز هتل سوزر

رستوران و بارهای هتل سوزر


نام رستوران

Hotel Sozer Restaurant&Bars

کشور

ناحیه

مرکز شهر

نرخ قیمت

معمولی

آدرس

Yat Limanı Karşısı, Kusadasi

فاصله تا فرودگاه

77 کیلومتر

فاصله تا دریا

2 کیلومتر

در رستوران این هتل انواع غذاهای سنتی ترکی و لذیذ فصل سرو می شود. بهترین غذاهای ترکی را در این رستوران می توانید پیدا کنید. رستوران این هتل غذا را به سبک بوفه سرو می کند (غذاهای ویژه ترکی). همچنین هتل دارای رستورانی است که غذای مخصوص روز داشته و یا به طور منوی انتخابی غذا سرو می کند. در این رستوران ها می توانید به طور نقدی یا با کارت اعتباری هزینه را پرداخت نمایید. همچنین در لابی بار، بار تراس یا گاردن بار (بار باغ)  این هتل می توانید رفع خستگی کنید.  


نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

پر بازدید ترین شهر های جهان در سال 2016

این هفته شرکت مسترکارت، دست به انتشار فهرستی از مقصدها و شهرهای مختلف جهان زد تا طی آن، تعداد 132 مورد از شهرهای پر بازدید جهان را رده بندی و معرفی کند. این تحقیق که اکنون در هفتمین سال از آغاز خود قرار دارد، بر اساس آمار بازدید کنندگان بین المللی که حداقل یک شب را در شهری سپری کرده باشند، پیش بینی می کند که در سال 2016 کدام کشورها در میان پر بازدید ترین ها قرار خواهند گرفت.

متن کامل مقاله

7 عنوان از برترین شهرها با مسیرهای آبی

شاید هیچ شهری به اندازه شهر ونیز، به داشتن آب راه ها یا همان کانال های آبی شهرت نداشته باشد. مسیرهای آبی این شهر زیبا، بی انتها و نمادین هستند اما حقیقت این است که ونیز قطعاً تنها شهری نیست که این ویژگی را دارا می باشد. در واقعیت باید گفت شهرهای دیگری هم وجود دارند که رقیب ونیز هستند.

20 جزیره برتر جهان برای زندگی کردن

در این مطلب که به لطف تحقیقات انجام شده بر روی زندگی افرادی که مکان زندگی خود را تغییر داده، بررسی خرج و مخارج آنها و همچنین سفرهایی که تیم تحقیق کننده به فریبنده ترین جزایر جهان انجام داده بدست آمده است، 20 مورد از برترین جزایر جهان برای زندگی توسط تیم وب سایت آیلَندز (The Islands) معرفی شده اند.

ساعت به وقت محلی این شهر