• نمای رستوران فضای باز هتل سوزر

رستوران و بارهای هتل سوزر


نام رستوران

Hotel Sozer Restaurant&Bars

کشور

ناحیه

مرکز شهر

نرخ قیمت

معمولی

آدرس

Yat Limanı Karşısı, Kusadasi

فاصله تا فرودگاه

77 کیلومتر

فاصله تا دریا

2 کیلومتر

در رستوران این هتل انواع غذاهای سنتی ترکی و لذیذ فصل سرو می شود. بهترین غذاهای ترکی را در این رستوران می توانید پیدا کنید. رستوران این هتل غذا را به سبک بوفه سرو می کند (غذاهای ویژه ترکی). همچنین هتل دارای رستورانی است که غذای مخصوص روز داشته و یا به طور منوی انتخابی غذا سرو می کند. در این رستوران ها می توانید به طور نقدی یا با کارت اعتباری هزینه را پرداخت نمایید. همچنین در لابی بار، بار تراس یا گاردن بار (بار باغ)  این هتل می توانید رفع خستگی کنید.  


نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

نکاتی موثر برای داشتن سفر حرفه ای با هواپیما

سفر به مکان های دور می تواند هیجان انگیز باشد، اما رسیدن به آن ساده اما کمی هم دشوار خواهد بود. حتی برای مسافرین فصلی و تفریحی نیز شاید انجام پروازهای طولانی سخت باشد، اما خوشبختانه کارهای کوچکی وجود دارند که انجام آنها این پروازهای طولانی را برایتان راحت تر خواهد کرد. با در نظر گرفتن نکات زیر سفر بعدی را مطمئن تر و راحت تر تجربه نمایید.

متن کامل مقاله

6 مکان تماشایی برای علاقمندان سفر با کشتی

در این مقاله با 6 مکان تماشایی برای علاقمندان سفر با کشتی که عبارتند از کشور مالت، شهر آتن، جزیره میکونوس، شهر افسوس، شهر هراکلیون و شهر کوچک کوتاکولون به همراه عکس های زیبا و توضیحات کامل آشنا شوید.

متن کامل مقاله

10 مقصد شگفت انگیز برای سفر در ماه ژانویه

حال با نزدیک شدن به پایان تعطیلات، زمان تمدد اعصاب در محیطی آرام و به دور از هرج و مرج می باشد. در بسیاری از مکان های دنیا ماه اول سال یکی از کندترین و کم طرفدارترین دوره های سفر است، مسئله ای که تاثیر مستقیم بر روی قیمت پروازها و معاملات دارند و مسافرین می توانند پروازهای ارزان تر، معاملاتی بهتر را انتخاب نمایند و در فصلی خلوت تر سفر کنند. با مطالعه این مقاله می توانید مقصدی بسیار مناسب با توجه به تمام تمایلات درونی و علایقتان پیدا کنید.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر