• ییلاق اولسبلنگاه - شهر ماسال
 • ماسال - شهر ماسال
 • ییلاق اولسبلنگاه - شهر ماسال
 • ماسال - شهر ماسال
 • ییلاق اولسبلنگاه - شهر ماسال
 • ماسال - شهر ماسال
 • ییلاق اولسبلنگاه - شهر ماسال

کاربر گرامی !

شما تور طبیعت گردی از مبدأ تهران به ماسال ییلاق اولسبلنگاه و با اتوبوس 30 نفره (VIP) از روز 1397/03/24 تا 1397/03/25 انتخاب کرده اید.

52

به شما برای این انتخاب تبریک می گوییم. فقط چند دقیقه زمان می برد تا رزرو خود را تکمیل کنید.

قیمت برای هر نفر بالغ

تنها با پرداخت 50 درصد از مبلغ، تور را رزرو کنید.


امکان رزرو این تور به علت تکمیل ظرفیت یا انقضا وجود ندارد
سفر در یک نگاه
مقصد
زمان حرکت بیست و چهارم خرداد - ساعت 05:00
زمان برگشت بیست و پنجم خرداد - ساعت 24:00
تعداد روز 2
وسیله نقلیه اصلی اتوبوس 30 نفره (VIP)
محل حرکت خ فاطمی، مقابل پارکینگ هتل لاله
وسیله نقلیه محلی ---
محل اقامت اقامتگاه بوم گردی(کلبه چوبی), اتوبوس(VIP سی نفره)
بیمه
نوع تور طبیعت گردی, فرهنگی و تاریخی
نوع فعالیت پیاده روی متوسط, روستا گردی

محل اقامت و خدمات تور
روز صبحانه میان وعده ناهار عصرانه شام محل اقامت
1 - اقامتگاه بوم گردی(کلبه چوبی)
2 - - - اتوبوس(VIP سی نفره)


برنامه های سفر
برنامه روز 1 صبح هنگام تهران را به مقصد ماسال ترک میکنیم، صبحانه را در مسیر قزوین میل میکنیم، پس از رسیدن به ییلاقات ماسال نهار را میل خواهیم کرد، پس از تحویل اتاق ها وقت مناسبی برای استراحت خواهیم داشت، به سمت ییلاق اولسبلنگاه میرویم تا راهپیمایی 2 الی 3 ساعته داشته باشیم، در صورت عدم تمایل استفاده از طبیعت زیبای ییلاق هم میتواند جذاب باشد، به سمت کلبه برمیگردیم (کلبه چوبی)؛ مسافت طی شده از تهران تا ماسال به میزان 400 کیلومتر و به مدت زمان 5:30 ساعت در حالت عادی خواهد بود. اقامت در کلبه های چوبی به صورت گروهی انجام میگیرد.
برنامه روز 2 بعد از صرف صبحانه در محل اقامت به سمت ییلاق اولسبلنگاه حرکت میکنیم، جنگل پیمایی در منطقه خواهیم داشت تا مسیری 3 ساعته پیمایش کنیم، به محل اقامت برمیگردیم صرف ناهار در محل اقامت، به سوی فومن و در ادامه منجیل برای خرید سوغاتی حرکت میکنیم، شامگاه به تهران میرسیم. مسافت طی شده از ماسال تا تهران به میزان 400 کیلومتر و به مدت زمان 5:30 ساعت در حالت عادی خواهد بود. ساعت 23 تهران هستیم.

جذابیت های سفر

ماسال شهری در استان گیلان ایران که در کنار کوه‌های تالش واقع شده‌است. معنی کلمه ماسال کوه وار یا کنار کوه یا دارای کوه است که از کلماتی مانند مسال، مازال و… گرفته شده‌است. شهر ماسال در کنار رودخانه خالکایی واقع، که این رودخانه از قله مرتفع شاه‌معلم سرچشمه می‌گیرد پس از طی ۴۰ کیلومتر از درون شهر ماسال گذر می‌نماید.


روستای اولسبلنگاه، از جاذبه‌های شناخته‌شده‌ی استان گیلان، ییلاقی خوش‌ منظره و تابستان نشین با خانه‌های چوبی است که بوی تازگی و طراوت طبیعتش همگان را مسخ می‌کند. معمولا بازدیدکنندگان اردیبهشت تا اوخر تابستان رافصل مناسبی برای سفر به این ییلاق می‌دانند؛ این در حالی‌ است که این منطقه پاییزی رویایی و فراموش نشدنی‌ دارد.تجهیزات مورد نیاز در سفر

این تور را با بهترین قیمت از رزرو کنید


توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید