• دریاچه نئور - شهر طوالش
 • ییلاق سوباتان - شهر طوالش
 • دریاچه نئور - شهر طوالش
 • دریاچه نئور - شهر طوالش
 • ییلاق سوباتان - شهر طوالش
 • ییلاق سوباتان - شهر طوالش
 • تالش - شهر طوالش
 • تالش - شهر طوالش
 • ییلاق سوباتان - شهر طوالش
 • تالش - شهر طوالش
 • دریاچه نئور - شهر طوالش

کاربر گرامی !

شما تور طبیعت گردی از مبدأ تهران به ییلاق سوباتان تالش دریاچه نئور و با اتوبوس 30 نفره (VIP) از روز 1397/03/14 تا 1397/03/17 انتخاب کرده اید.

30

به شما برای این انتخاب تبریک می گوییم. فقط چند دقیقه زمان می برد تا رزرو خود را تکمیل کنید.

قیمت برای هر نفر بالغ

تنها با پرداخت 50 درصد از مبلغ، تور را رزرو کنید.


امکان رزرو این تور به علت تکمیل ظرفیت یا انقضا وجود ندارد
سفر در یک نگاه
مقصد
زمان حرکت چهاردهم خرداد - ساعت 05:00
زمان برگشت هفدهم خرداد - ساعت 24:00
تعداد روز 4
وسیله نقلیه اصلی اتوبوس 30 نفره (VIP)
محل حرکت خ فاطمی، مقابل پارکینگ هتل لاله
وسیله نقلیه محلی نیسان وانت
محل اقامت کمپ(کمپ دریاچه نئور), کمپ(کمپ سوباتان), کمپ(کمپ سوباتان), اتوبوس(VIP)
بیمه
نوع تور طبیعت گردی, فرهنگی و تاریخی
نوع فعالیت پیاده روی متوسط, دامنه گردی

محل اقامت و خدمات تور
روز صبحانه میان وعده ناهار عصرانه شام محل اقامت
1 - کمپ(کمپ دریاچه نئور)
2 - - کمپ(کمپ سوباتان)
3 - کمپ(کمپ سوباتان)
4 - - - اتوبوس(VIP)


برنامه های سفر
برنامه روز 1 صبح هنگام تهران را به مقصد دریاچه نئور ترک میکنیم، صبحانه را در مسیر راه مهمان کلوت خواهید بود، پس از رسیدن به دریاچه نئور نهار را در طبیعت زیبای منطقه میل میکنیم، عصر هنگام وقت مناسب برای گشت و گذار در طبیعت اطراف دریاچه خواهد بود، راهپیمایی اختیاری به میزان 2 ساعت در اطراف دریاچه خواهیم داشت، شام را در کمپ مهمان کلوت خواهید بود (کمپ دریاچه نئور)؛ مسافت تهران تا دریاچه نئور 570 کیلومتر و به مدت زمان 7 ساعت در حالت عادی خواهد بود.
برنامه روز 2 پس از صرف صبحانه در کمپ به سمت ییلاق سوباتان حرکت خواهیم کرد، گذر از دشت های پر گل و مراتع سرسبز منطقه زیبایی های این سفر را چند برابر خواهد کرد، نهار را در طبیعت میل میکنیم، میزان راهپیمایی روز دوم سفرمان نزدیک به 7 ساعت خواهد بود، با رسیدن به یییلاق سوباتان به کمپ محل اقامتمان خواهیم رفت تا شب را در چادر به استراحت بپردازیم، شام را در کمپ سوباتان میل میکنیم (کمپ سوباتان)؛ مدت زمان راهپیمایی در این روز نزدیک به 7 ساعت خواهد بود.
برنامه روز 3 پس از صرف صبحانه در دامان طبیعت برای یک راهپیمایی با جذابیت های فراوان آماده میشویم، دامنه گردي، ديدار ازروستاي ييلاقي سوباتان و طبيعت سرسبز ارتفاعات تالش از برنامه های روز سوم سفر میباشد، از بازار روستای سوباتان هم بازدید خواهیم کرد، ناهار را گرم در دل طبیعت میل میکنیم و سپس برای اقامت درسوباتان به محل اسکان برمیگردیم ( کمپ سوباتان)؛ مدت زمان راهپیمایی در این روز 4 ساعت می باشد (اختیاری)
برنامه روز 4 پس از صرف صبحانه با وسایل نقلیه محلی به سمت تالش برمیگردیم، قسمتی از مسیر را با نیسان خواهیم بود و قسمتی دیگر را با مینی بوس های محلی ادامه مسیر خواهیم داد ، پس از صرف ناهار در تالش با کوله باری از خاطرات به سمت تهران برمیگردیم، شامگاه تهران خواهیم بود. نیسان سواری از ییلاق تا رسیدن به تالش به مدت 1.30 ساعت مسافت تالش به تهران تقریبا به میزان 500 کیلومتر و به مدت 6:30 ساعت در حالت عادی خواهد بود. ساعت 23 تهران هستیم.

جذابیت های سفر

ییلاق سوباتان یکی از مناطق ییلاقی کشور است که در ۲۲ کیلومتری ضلع غربی شهر لیسار از توابع شهرستان تالش در استان سرسبز گیلان و ۳۶ کیلومتری شمال غرب شهر تالش و ۲۱ کیلومتری جنوب شرقی دریاچه نئور واقع شده‌است که از شرق به جنگلهای انبوه تالش (لیسار)، از غرب به ییلاقات اردبیل و دریاچه زیبای نئور، از شمال به رود خانه خروشان لیسار و ییلاقات خطبه سرا و از جنوب به مناطق ییلاقی آسبومار جوکندان متصل است.


می توان از شهر اردبیل به عنوان سرزمینی جذاب با آب و هوایی دلنواز، طبیعتی دوست داشتنی و جاذبه هایی شگفت انگیز نام برد. مقصدی دوست داشتنی برای علاقمندان و عاشقان طبیعت. دریاچه نئور جزو آن دسته از جاذبه های این منطقه است که بازدید از آن را به هیچ وجه نباید از دست داد.


بخش جنوبی سرزمین تالِش در استان گیلان و اردبیل در شمال ایران واقع است. این منطقه از سمت شمال به جمهوری آذربایجان، از سمت جنوب و جنوب‌شرق به شهرستان فومن، از سمت شرق به دریای خزر و از سمت غرب به استان اردبیل محدود شده‌است. تالش از چهار شهرستان آستارا، طوالش، رضوانشهر و ماسال[۱] و قسمت‌هایی از شهرستان‌های شفت، فومن و صومعه سرا در گیلان و شهر عنبران در اردبیل تشکیل شده‌است.تجهیزات مورد نیاز در سفر

این تور را با بهترین قیمت از رزرو کنید


توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید