تاریخ های دیگر همین تور را ببینید

 • تالش - شهر رشت
 • ییلاق سوباتان - شهر رشت
 • ییلاق سوباتان - شهر رشت
 • ییلاق سوباتان - شهر رشت
 • ییلاق سوباتان - شهر رشت
 • دریاچه نئور - شهر اردبیل
 • تالش - شهر رشت
 • تالش - شهر رشت
 • دریاچه نئور - شهر اردبیل
 • دریاچه نئور - شهر اردبیل
 • دریاچه نئور - شهر اردبیل

کاربر گرامی !

شما تور طبیعت گردی از مبدأ تهران به ییلاق سوباتان تالش دریاچه نئور و با اتوبوس 30 نفره (VIP) از روز 1397/03/13 تا 1397/03/16 انتخاب کرده اید.

185

به شما برای این انتخاب تبریک می گوییم. فقط چند دقیقه زمان می برد تا رزرو خود را تکمیل کنید.

شرکت مسافرتی آفتاب کلوت


قیمت برای هر نفر بالغ رزرو کنید

تنها با پرداخت 50 درصد از مبلغ، تور را رزرو کنید.


بزرگسال کودک نوزاد

803,000 تومان

فقط چند دقیقه زمان می برد تا رزرو خود را تکمیل کنید
سفر در یک نگاه
مقصد
زمان حرکت سیزدهم خرداد - ساعت 22:00
زمان برگشت شانزدهم خرداد - ساعت 24:00
تعداد روز 4
وسیله نقلیه اصلی اتوبوس 30 نفره (VIP)
محل حرکت خ فاطمی، مقابل پارکینگ هتل لاله
وسیله نقلیه محلی نیسان وانت
محل اقامت اتوبوس(VIP سی نفره), خانه محلی(کمپ کلوت سوباتان), خانه محلی(کمپ کلوت سوباتان), اتوبوس
بیمه
نوع تور طبیعت گردی, فرهنگی و تاریخی
نوع فعالیت پیاده روی متوسط, کوه پیمایی, دامنه گردی

محل اقامت و خدمات تور
روز صبحانه میان وعده ناهار عصرانه شام محل اقامت
1 - - - - - اتوبوس(VIP سی نفره)
2 - - خانه محلی(کمپ کلوت سوباتان)
3 - خانه محلی(کمپ کلوت سوباتان)
4 - - - اتوبوس

چارپا امداد و محیط زیست حمل کوله با نیسان از کنار دریاچه نئور تا ییلاق سوباتان


برنامه های سفر
برنامه روز 1 شب هنگام از تهران به سمت دریاچه نئور حرکت میکنیم. مسافت طی شده از تهران تا دریاچه نئور به میزان 570 کیلومتر و به مدت زمان 7 ساعت خواهد بود.
برنامه روز 2 با رسیدن به دریاچه نئور صبحانه را میل میکنیم و سپس از کنار دریاچه نئور آماده راه پيمايي می شویم، گشت در بین مراتع سرسبز،گلزارها ي وحشي و آلاچيق هاي عشاير تالش از زیبایی های روز دوم سفر می باشد، مقداری از مسیر را با وسایل نقلیه محلی طی میکنیم، پس از یک راهپیمایی بلند مدت برای استراحت در ییلاق سوباتان اقامت میکنیم(کمپ کلوت سوباتان )؛ مدت زمان راهپیمایی در این روز 6 الی 7 ساعت می باشد.
برنامه روز 3 پس از صرف صبحانه در دامان طبیعت برای یک راهپیمایی با جذابیت های فراوان آماده میشویم، دامنه گردي، ديدار ازروستاي ييلاقي سوباتان و طبيعت سرسبز ارتفاعات تالش از برنامه های روز سوم سفر میباشد، ناهار را گرم در دل طبیعت میل میکنیم و سپس برای اقامت درسوباتان به محل اسکان برمیگردیم ( کمپ کلوت سوباتان)؛ مدت زمان راهپیمایی در این روز 4 ساعت می باشد (اختیاری)
برنامه روز 4 پس از صرف صبحانه با وسایل نقلیه محلی به سمت تالش برمیگردیم، پس از صرف ناهار با کوله باری از خاطرات به سمت تهران برمیگردیم .نیسان سواری از ییلاق تا رسیدن به کیش دیبی به مدت 1.30 ساعت مسافت طی شده از تالش تا تهران به میزان 500 کلومتر و به میزان 6 ساعت در حالت عادی خواهد بود. ساعت 23 تهران هستیم.

جذابیت های سفر

ییلاق سوباتان یکی از مناطق ییلاقی کشور است که در ۲۲ کیلومتری ضلع غربی شهر لیسار از توابع شهرستان تالش در استان سرسبز گیلان و ۳۶ کیلومتری شمال غرب شهر تالش و ۲۱ کیلومتری جنوب شرقی دریاچه نئور واقع شده‌است که از شرق به جنگلهای انبوه تالش (لیسار)، از غرب به ییلاقات اردبیل و دریاچه زیبای نئور، از شمال به رود خانه خروشان لیسار و ییلاقات خطبه سرا و از جنوب به مناطق ییلاقی آسبومار جوکندان متصل است.


دریاچه نئور دریاچه‌ای ما بین شهرستان تالش و شهر اردبیل و شهر خلخال در استان اردبیل واقع است.ریشه اسم نئور کلمه‌ای مغولی است. در زبان مغولی به دریاچه نوور می گویند و در ترکی آذربایجانی به دریاچه کوچکی که رودخانه‌ای به آن نمی ریزد نئور گفته می‌شود. در جمهوری آذربایجان سه دریاچه با نامهای آجی نئور (در شهرستان شکی) نئور (شهرستان قاخ) و نئور (شهرستان قبله) وجود دارد.


بخش جنوبی سرزمین تالِش در استان گیلان و اردبیل در شمال ایران واقع است. این منطقه از سمت شمال به جمهوری آذربایجان، از سمت جنوب و جنوب‌شرق به شهرستان فومن، از سمت شرق به دریای خزر و از سمت غرب به استان اردبیل محدود شده‌است. تالش از چهار شهرستان آستارا، طوالش، رضوانشهر و ماسال[۱] و قسمت‌هایی از شهرستان‌های شفت، فومن و صومعه سرا در گیلان و شهر عنبران در اردبیل تشکیل شده‌است.تجهیزات مورد نیاز در سفر

این تور را با بهترین قیمت از رزرو کنید


توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید