• دریاچه نئور - شهر طوالش
 • تالش - شهر طوالش
 • ییلاق سوباتان - شهر طوالش
 • تالش - شهر طوالش
 • دریاچه نئور - شهر طوالش
 • ییلاق سوباتان - شهر طوالش
 • ییلاق سوباتان - شهر طوالش
 • دریاچه نئور - شهر طوالش
 • ییلاق سوباتان - شهر طوالش
 • تالش - شهر طوالش
 • دریاچه نئور - شهر طوالش

کاربر گرامی !

شما تور طبیعت گردی از مبدأ تهران به ییلاق سوباتان تالش دریاچه نئور و با اتوبوس 30 نفره (VIP) از روز 1397/03/13 تا 1397/03/16 انتخاب کرده اید.

271

به شما برای این انتخاب تبریک می گوییم. فقط چند دقیقه زمان می برد تا رزرو خود را تکمیل کنید.

قیمت برای هر نفر بالغ

تنها با پرداخت 50 درصد از مبلغ، تور را رزرو کنید.


امکان رزرو این تور به علت تکمیل ظرفیت یا انقضا وجود ندارد
سفر در یک نگاه
مقصد
زمان حرکت سیزدهم خرداد - ساعت 22:00
زمان برگشت شانزدهم خرداد - ساعت 24:00
تعداد روز 4
وسیله نقلیه اصلی اتوبوس 30 نفره (VIP)
محل حرکت خ فاطمی، مقابل پارکینگ هتل لاله
وسیله نقلیه محلی نیسان وانت
محل اقامت اتوبوس(VIP سی نفره), خانه محلی( ییلاق سوباتان), خانه محلی( ییلاق سوباتان), اتوبوس
بیمه
نوع تور طبیعت گردی, فرهنگی و تاریخی
نوع فعالیت پیاده روی متوسط, کوه پیمایی, دامنه گردی

محل اقامت و خدمات تور
روز صبحانه میان وعده ناهار عصرانه شام محل اقامت
1 - - - - - اتوبوس(VIP سی نفره)
2 - - خانه محلی( ییلاق سوباتان)
3 - خانه محلی( ییلاق سوباتان)
4 - - - اتوبوس

چارپا امداد و محیط زیست حمل کوله با نیسان از کنار دریاچه نئور تا ییلاق سوباتان


برنامه های سفر
برنامه روز 1 شب هنگام از تهران به سمت دریاچه نئور حرکت میکنیم. مسافت طی شده از تهران تا دریاچه نئور به میزان 570 کیلومتر و به مدت زمان 7 ساعت خواهد بود.
برنامه روز 2 با رسیدن به دریاچه نئور صبحانه را میل میکنیم و سپس از کنار دریاچه نئور آماده راه پيمايي می شویم، گشت در بین مراتع سرسبز،گلزارها ي وحشي و آلاچيق هاي عشاير تالش از زیبایی های روز دوم سفر می باشد، مقداری از مسیر را با وسایل نقلیه محلی(نیسان) طی میکنیم، پس از یک راهپیمایی بلند مدت و صرف نهار برای استراحت در ییلاق سوباتان اقامت میکنیم(اقامت در خانه محلی)؛ مدت زمان راهپیمایی در این روز 6 الی 7 ساعت می باشد.
برنامه روز 3 پس از صرف صبحانه در دامان طبیعت برای یک راهپیمایی با جذابیت های فراوان آماده میشویم، دامنه گردي، ديدار ازروستاي ييلاقي سوباتان و طبيعت سرسبز ارتفاعات تالش از برنامه های روز سوم سفر میباشد، ناهار را میل میکنیم و سپس برای اقامت درسوباتان به محل اسکان برمیگردیم ( اقامت در خانه محلی)؛ مدت زمان راهپیمایی در این روز 4 ساعت می باشد (اختیاری)
برنامه روز 4 پس از صرف صبحانه با وسایل نقلیه محلی به سمت تالش برمیگردیم، پس از صرف ناهار با کوله باری از خاطرات به سمت تهران برمیگردیم . از ییلاق تا رسیدن به کیش دیبی نیسان سواری به مدت 1.30 و مینی بوس 1ساعت است. مسافت طی شده از تالش تا تهران به میزان 500 کلومتر و به میزان 6 ساعت در حالت عادی خواهد بود.

جذابیت های سفر

ییلاق سوباتان یکی از مناطق ییلاقی کشور است که در ۲۲ کیلومتری ضلع غربی شهر لیسار از توابع شهرستان تالش در استان سرسبز گیلان و ۳۶ کیلومتری شمال غرب شهر تالش و ۲۱ کیلومتری جنوب شرقی دریاچه نئور واقع شده‌است که از شرق به جنگلهای انبوه تالش (لیسار)، از غرب به ییلاقات اردبیل و دریاچه زیبای نئور، از شمال به رود خانه خروشان لیسار و ییلاقات خطبه سرا و از جنوب به مناطق ییلاقی آسبومار جوکندان متصل است.


می توان از شهر اردبیل به عنوان سرزمینی جذاب با آب و هوایی دلنواز، طبیعتی دوست داشتنی و جاذبه هایی شگفت انگیز نام برد. مقصدی دوست داشتنی برای علاقمندان و عاشقان طبیعت. دریاچه نئور جزو آن دسته از جاذبه های این منطقه است که بازدید از آن را به هیچ وجه نباید از دست داد.


بخش جنوبی سرزمین تالِش در استان گیلان و اردبیل در شمال ایران واقع است. این منطقه از سمت شمال به جمهوری آذربایجان، از سمت جنوب و جنوب‌شرق به شهرستان فومن، از سمت شرق به دریای خزر و از سمت غرب به استان اردبیل محدود شده‌است. تالش از چهار شهرستان آستارا، طوالش، رضوانشهر و ماسال[۱] و قسمت‌هایی از شهرستان‌های شفت، فومن و صومعه سرا در گیلان و شهر عنبران در اردبیل تشکیل شده‌است.تجهیزات مورد نیاز در سفر

این تور را با بهترین قیمت از رزرو کنید


توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید