•  سیلور بیچ شهر ترکیه کشور کوش آداسی
  •  سیلور بیچ شهر ترکیه کشور کوش آداسی
  •  سیلور بیچ شهر ترکیه کشور کوش آداسی
  •  سیلور بیچ شهر ترکیه کشور کوش آداسی

سیلور بیچ


نام مرکز دیدنی

Silver Beach

کشور

ناحیه

ساحلی

سيلور بيچ در منطقه اس اس كِی واقع شده است. اس اس كِی نام مجتمع تعطيلاتی بسيار قديمی رو به ساحل  برای كارمندان اداره تامين اجتماعی تركيه است. در مقابل ساحل يك كافه تريای خوب وجود دارد كه در آن می توان در طول روز غذاهای سبك و نوشيدنی و شب ها شام صرف كرد. امكانات موجود در ساحل شامل رختكن، كافه تريا، دوش، دستشويی، واليبال ساحلی، نيمكت های مخصوص حمام آفتاب و چتر، دارت و ورزش های آبی نظير جت اسكی، بنانا و رينگو می باشد. 


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

پر بازدید ترین شهر های جهان در سال 2016

این هفته شرکت مسترکارت، دست به انتشار فهرستی از مقصدها و شهرهای مختلف جهان زد تا طی آن، تعداد 132 مورد از شهرهای پر بازدید جهان را رده بندی و معرفی کند. این تحقیق که اکنون در هفتمین سال از آغاز خود قرار دارد، بر اساس آمار بازدید کنندگان بین المللی که حداقل یک شب را در شهری سپری کرده باشند، پیش بینی می کند که در سال 2016 کدام کشورها در میان پر بازدید ترین ها قرار خواهند گرفت.

متن کامل مقاله

7 عنوان از برترین شهرها با مسیرهای آبی

شاید هیچ شهری به اندازه شهر ونیز، به داشتن آب راه ها یا همان کانال های آبی شهرت نداشته باشد. مسیرهای آبی این شهر زیبا، بی انتها و نمادین هستند اما حقیقت این است که ونیز قطعاً تنها شهری نیست که این ویژگی را دارا می باشد. در واقعیت باید گفت شهرهای دیگری هم وجود دارند که رقیب ونیز هستند.

20 جزیره برتر جهان برای زندگی کردن

در این مطلب که به لطف تحقیقات انجام شده بر روی زندگی افرادی که مکان زندگی خود را تغییر داده، بررسی خرج و مخارج آنها و همچنین سفرهایی که تیم تحقیق کننده به فریبنده ترین جزایر جهان انجام داده بدست آمده است، 20 مورد از برترین جزایر جهان برای زندگی توسط تیم وب سایت آیلَندز (The Islands) معرفی شده اند.

ساعت به وقت محلی این شهر