•  لیدیز بیچ شهر ترکیه کشور کوش آداسی
  •  لیدیز بیچ شهر ترکیه کشور کوش آداسی
  •  لیدیز بیچ شهر ترکیه کشور کوش آداسی
  •  لیدیز بیچ شهر ترکیه کشور کوش آداسی
  •  لیدیز بیچ شهر ترکیه کشور کوش آداسی

لیدیز بیچ


نام مرکز دیدنی

Ladies Beach

کشور

ناحیه

ساحلی

ليديز بيچ كه در تركی به اسم كادينلار دِنيزی شناخته می شود يكی از محبوب ترين و زيباترين سواحل كوشاداسی است. اين اسم در زمانی به اين ساحل داده شده است كه فقط مخصوص بانوان بود اما امروزه همه می توانند از آن استفاده كنند. اين ساحل با صفی از دختان كاج تفريگاهی پر از مغازه ها، بارها، كافه ها، رستوران ها و هتل ها مانند اقامتگاه خود ساحل می باشد. ليديز بيچ نه تنها به خاطر نزديك بودنش به مركز كوش آداسی بلكه به علت تميزی، آب كم عمق، يك كيلومتر ساحل شنی و امكانات موجود نظير ورزش های آبی، دستشويی ها، رختكن ها، چترها و نيمكت های مخصوص حمام آفتابش يكی از پر طرفدارترين سواحل آن محدوده است. غريق نجات ها از ساعت ٨ صبح تا ٧ عصر در محل حضور دارند. در ليديز بيچ رستوران های متعددی از غذاهای تركی تا چينی و حتی يك رستوران واقعی هندی وجود دارد. غروب خورشيد را نبايد در ليديز بيچ از دست داد. مينی بوس های (دولموش) ليديز بيچ هر چند دقيقه يكبار از مركز كوشاداسی مستيم به سمت ساحل حركت می كنند. همچنين از مركز كوشاداسی تا ساحل پياده  ١٥ دقيقه راه است. 

نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

7 آثار باستانی که برخی معتقدند توسط فرازمینی ها ساخته شده اند!!!

سیاره زمین جایگاه آثار دیدنی بسیار جذاب باقی مانده از دوران گذشته و سازه هایی با تکنولوژی ساخت بسیار پیشرفته ایست که سنگینی و بزرگی بیش از حدشان قابلیت های بی نظیرشان را مشهود می کند. این نقاط ممکن است توسط موجودات فرازمینی ساخته شده باشند، اما این بدان معنا نیست که آنها در خارج از این جهان هستند.

متن کامل مقاله

آشنایی با برترین سفرهای ماجراجویانه برای افرادی که تمایلی به ماجراجویی ندارند

از نظر علمی تمامی انسان ها علاقه دارند تا به یخ نوردی بروند، شبی را در قطب شمال در چادر سپری کنند و یا اینکه حتی به ورزش چتربازی بپردازند. اما در عمل هر کسی شجاعت و یا تمایلی به پرش از بلندترین ساختمان جهان به زمین را ندارد. پریدن از بلندترین ساختمان جهان حتی می تواند یک عمل وحشتناک باشد. اما آن دسته از مردمانی که تمایل کم تری به ماجراجویی دارند هم نباید حس تنهایی کنند.

متن کامل مقاله

پر بازدید ترین شهر های جهان در سال 2016

این هفته شرکت مسترکارت، دست به انتشار فهرستی از مقصدها و شهرهای مختلف جهان زد تا طی آن، تعداد 132 مورد از شهرهای پر بازدید جهان را رده بندی و معرفی کند. این تحقیق که اکنون در هفتمین سال از آغاز خود قرار دارد، بر اساس آمار بازدید کنندگان بین المللی که حداقل یک شب را در شهری سپری کرده باشند، پیش بینی می کند که در سال 2016 کدام کشورها در میان پر بازدید ترین ها قرار خواهند گرفت.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر