• رستوران فضای باز هتل ایمبت
  • نمای بار کاپیتان هتل ایمبت
  • رستوران با چشم انداز دریا هتل
  • رستوران با چشم انداز دریا هتل ایمبت
  • نمای رستوران فضای باز هتل
  • سلف سرویس شیرینی هتل
  • برگزاری مراسم و جشن در هتل
  • بوفه سلف سرویس رستوران هتل

رستوران های هتل ایمبت


نام رستوران

Imbat Hotel Restaurant

کشور

ناحیه

ساحلی

نرخ قیمت

لوکس

آدرس

Kadinlar Denizi Mevkii, 9401 Kuşadası/Aydın

فاصله تا مرکز شهر

3 کیلومتر

فاصله تا فرودگاه

75 کیلومتر

سرویس all inclusive شامل بوفه صبحانه، ناهار و شام به همراه نوشیدنی های محلی و برخی از نوشیدنی های خارجی 24 ساعته در محلی که برای آنها مشخص شده رایگان می باشد.
در رستوران اصلی این هتل شما می توانید از صبحانه لذیذ بوفه شامل املت، پنکیک و بسیاری موارد دیگر لذت ببرید. ساعت سرو صبحانه بین 07:30 و 10:00 می باشد. همچنین این فرصت را دارید تا صبحانه دیرهنگام خود را از ساعت 10:00 تا 11:00 در این رستوران میل کنید. ناهار نیز در این رستوران از ساعت 12:30 تا 14:00 سرو می شود. زمان سرو شام که به صورت بوفه ای از غذاهای بین االمللی، غذاهای سالم، غذاهای رژیمی و بوفه کودکان است، از ساعت 19:00 تا 21:00 می باشد. در این رستوران بین ساعات 00:00 و 01:00 پیش غذاهایی شامل سوپ روز، پاستا و سالاد موجود است.
اولین وعده غذا در رستوران آلاکارت (با منوی انتخابی) ایتالیایی بِلا لونا رایگان است ولی وعده های بعدی هزینه دارند. شما باید برای صرف غذا در این رستوران از پیش رزرو کنید. این رستوران از ساعت 19:30 تا 21:30 باز است. بِلا لونا عصرها بست است. 
لطفاً با شلوارک، لباس شنا، دمپایی و لباس های ساحلی وارد رستوران اصلی و رستوران آلاکارت نشوید.


نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

با 5 مقصد برتر برای مهاجران آمریکایی آشنا شوید

دلایل بسیاری برای مهاجرت به کشورهای دیگر وجود دارد. برای عده ای زندگی در یک کشور جدید می تواند هزینه کم تری داشته باشد، به ویژه اگر افراد قصد داشته باشند سرمایه دوران بازنشستگی خود را صرف چنین کاری کنند. یک نقل مکان درست برنامه ریزی شده برای اشخاصی که در دوران بازنشستگی خود به سر می برند، می تواند شرایط زندگی بهتر و چه بسا هزینه های درمان و بهداشتی مقرون به صرفه تری را در بر داشته باشد.

متن کامل مقاله

آشنایی با 10 راهروی هوایی هولناک در سرتاسر جهان

گردشگرانی که از تماشای چشم اندازهای دیدنی لذت می برند، با رفتن به یکی از راه روهای هوایی که نمونه های مختلفی از آنها در سرتاسر جهان وجود دارد خیلی راحت می توانند به هدف اصلی خود برسند. برفراز این مسیرها، تا جایی که چشم کار می کند می توان دورنماهای خیره کننده ای از کوه ها، اقیانوس ها و جنگل های سر سبز را دید. این مطلب به بررسی اجمالی شگفت انگیزترین و وحشتناک ترین راه روهای هوایی جهان می پردازد.

متن کامل مقاله

7 آثار باستانی که برخی معتقدند توسط فرازمینی ها ساخته شده اند!!!

سیاره زمین جایگاه آثار دیدنی بسیار جذاب باقی مانده از دوران گذشته و سازه هایی با تکنولوژی ساخت بسیار پیشرفته ایست که سنگینی و بزرگی بیش از حدشان قابلیت های بی نظیرشان را مشهود می کند. این نقاط ممکن است توسط موجودات فرازمینی ساخته شده باشند، اما این بدان معنا نیست که آنها در خارج از این جهان هستند.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر