• نمای بار کاپیتان هتل ایمبت
  • رستوران با چشم انداز دریا هتل
  • نمای رستوران فضای باز هتل
  • رستوران فضای باز هتل ایمبت
  • برگزاری مراسم و جشن در هتل
  • رستوران با چشم انداز دریا هتل ایمبت
  • بوفه سلف سرویس رستوران هتل
  • سلف سرویس شیرینی هتل

رستوران های هتل ایمبت


نام رستوران

Imbat Hotel Restaurant

کشور

ناحیه

ساحلی

نرخ قیمت

لوکس

آدرس

Kadinlar Denizi Mevkii, 9401 Kuşadası/Aydın

فاصله تا مرکز شهر

3 کیلومتر

فاصله تا فرودگاه

75 کیلومتر

سرویس all inclusive شامل بوفه صبحانه، ناهار و شام به همراه نوشیدنی های محلی و برخی از نوشیدنی های خارجی 24 ساعته در محلی که برای آنها مشخص شده رایگان می باشد.
در رستوران اصلی این هتل شما می توانید از صبحانه لذیذ بوفه شامل املت، پنکیک و بسیاری موارد دیگر لذت ببرید. ساعت سرو صبحانه بین 07:30 و 10:00 می باشد. همچنین این فرصت را دارید تا صبحانه دیرهنگام خود را از ساعت 10:00 تا 11:00 در این رستوران میل کنید. ناهار نیز در این رستوران از ساعت 12:30 تا 14:00 سرو می شود. زمان سرو شام که به صورت بوفه ای از غذاهای بین االمللی، غذاهای سالم، غذاهای رژیمی و بوفه کودکان است، از ساعت 19:00 تا 21:00 می باشد. در این رستوران بین ساعات 00:00 و 01:00 پیش غذاهایی شامل سوپ روز، پاستا و سالاد موجود است.
اولین وعده غذا در رستوران آلاکارت (با منوی انتخابی) ایتالیایی بِلا لونا رایگان است ولی وعده های بعدی هزینه دارند. شما باید برای صرف غذا در این رستوران از پیش رزرو کنید. این رستوران از ساعت 19:30 تا 21:30 باز است. بِلا لونا عصرها بست است. 
لطفاً با شلوارک، لباس شنا، دمپایی و لباس های ساحلی وارد رستوران اصلی و رستوران آلاکارت نشوید.


نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

8 مورد از بهترین رستوران های فرودگاهی جهان

با 8 مورد از بهترین رستوران های فرودگاهی جهان از جمله رستوران لِ شِف در ژنو، رستوران بِراسِری فِلو در پاریس، رستوران دَنی گارسیا دِلی بار در اسپانیا و رستوران های دیگر به همراه عکس و توضیحات کامل در این مقاله آشنا خواهید شد.

متن کامل مقاله

15 حقیقت هیجان انگیز درباره پارک سِنترال (Central Park)

آیا می دانید که یکی از برترین مکان های فیلم برداری در جهان پارک سِنترال است؟ یا اینکه می توان از آن به عنوان نقطه عطفی در تاریخ ملی نام برد. این پارک دارای زیبایی های منحصر به فردی می باشد، زیبایی هایی که ارزش دیدن در زیر نورهای پر تلالو خورشید را دارد. در این مقاله حقایقی جالب در مورد این پارک ارائه می شود.

متن کامل مقاله

نکاتی موثر برای داشتن سفر حرفه ای با هواپیما

سفر به مکان های دور می تواند هیجان انگیز باشد، اما رسیدن به آن ساده اما کمی هم دشوار خواهد بود. حتی برای مسافرین فصلی و تفریحی نیز شاید انجام پروازهای طولانی سخت باشد، اما خوشبختانه کارهای کوچکی وجود دارند که انجام آنها این پروازهای طولانی را برایتان راحت تر خواهد کرد. با در نظر گرفتن نکات زیر سفر بعدی را مطمئن تر و راحت تر تجربه نمایید.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر