• رستوران رستوران و بارهای هتل تئوس شهر آنتالیا
  • نمای رستوران و بار هتل تئوس
  • رستوران هتل تئوس
  • رستوران رستوران و بارهای هتل تئوس شهر آنتالیا
  • رستوران هتل تئوس

رستوران و بارهای هتل تئوس


نام رستوران

Teos Hotel Restaurant&Bars

کشور

ناحیه

مرکز شهر

نرخ قیمت

ارزان

آدرس

Çağlayan Mahallesi 2050 Sokak No : 20 Muratpaşa / Antalya

فاصله تا فرودگاه

15 کیلومتر

هر روز صبح کارمندان هتل صبحانه را سرو می کنند و شما می توانيد درخواست سرو صبحانه را در اتاق خود داشته باشيد. روم سرويس (سفارش غذا و نوشيدنی در اتاق) ٢٤ ساعته در خدمت شماست. همچنين يک با در اين هتل وجود دارد که با انواع نوشيدنی ها از شما پذيرايی خواهد کرد. يک اسنک بار و منوی رژيمی در صورت درخواست و تعداد زيادی رستوران نیز در اطراف هتل موجود می باشد.

نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

5 نکته مهم برای سپری کردن تعطیلاتی ارزان قیمت در تایلند

کشور تایلند دارای فرهنگ غنی، خیابان های پر از چراغانی و آسمان خراش ها، سواحل شنی سفید رنگ و دست نخورده که جامعه ای کوچک از ماهی ها را پناه داده اند، همگی به شکلی از گردشگرانی که از سرتاسر جهان برای تماشای آن می آیند پذیرایی می کنند. در ادامه نکات و ترفندهایی را جمع آوری کرده ایم که مسیر رفتن و سپری کردن تعطیلات در تایلند را با پرداخت هزینه کم تر میسر خواهد کرد.

متن کامل مقاله

8 مورد از بهترین رستوران های فرودگاهی جهان

با 8 مورد از بهترین رستوران های فرودگاهی جهان از جمله رستوران لِ شِف در ژنو، رستوران بِراسِری فِلو در پاریس، رستوران دَنی گارسیا دِلی بار در اسپانیا و رستوران های دیگر به همراه عکس و توضیحات کامل در این مقاله آشنا خواهید شد.

متن کامل مقاله

15 حقیقت هیجان انگیز درباره پارک سِنترال (Central Park)

آیا می دانید که یکی از برترین مکان های فیلم برداری در جهان پارک سِنترال است؟ یا اینکه می توان از آن به عنوان نقطه عطفی در تاریخ ملی نام برد. این پارک دارای زیبایی های منحصر به فردی می باشد، زیبایی هایی که ارزش دیدن در زیر نورهای پر تلالو خورشید را دارد. در این مقاله حقایقی جالب در مورد این پارک ارائه می شود.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر