• نمای رستوران و بار هتل تئوس
  • رستوران رستوران و بارهای هتل تئوس شهر آنتالیا
  • رستوران هتل تئوس
  • رستوران رستوران و بارهای هتل تئوس شهر آنتالیا
  • رستوران هتل تئوس

رستوران و بارهای هتل تئوس


نام رستوران

Teos Hotel Restaurant&Bars

کشور

ناحیه

مرکز شهر

نرخ قیمت

ارزان

آدرس

Çağlayan Mahallesi 2050 Sokak No : 20 Muratpaşa / Antalya

فاصله تا فرودگاه

15 کیلومتر

هر روز صبح کارمندان هتل صبحانه را سرو می کنند و شما می توانيد درخواست سرو صبحانه را در اتاق خود داشته باشيد. روم سرويس (سفارش غذا و نوشيدنی در اتاق) ٢٤ ساعته در خدمت شماست. همچنين يک با در اين هتل وجود دارد که با انواع نوشيدنی ها از شما پذيرايی خواهد کرد. يک اسنک بار و منوی رژيمی در صورت درخواست و تعداد زيادی رستوران نیز در اطراف هتل موجود می باشد.

نقشه و موقعیت جغرافیایی


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

آشنایی با برترین سفرهای ماجراجویانه برای افرادی که تمایلی به ماجراجویی ندارند

از نظر علمی تمامی انسان ها علاقه دارند تا به یخ نوردی بروند، شبی را در قطب شمال در چادر سپری کنند و یا اینکه حتی به ورزش چتربازی بپردازند. اما در عمل هر کسی شجاعت و یا تمایلی به پرش از بلندترین ساختمان جهان به زمین را ندارد. پریدن از بلندترین ساختمان جهان حتی می تواند یک عمل وحشتناک باشد. اما آن دسته از مردمانی که تمایل کم تری به ماجراجویی دارند هم نباید حس تنهایی کنند.

متن کامل مقاله

پر بازدید ترین شهر های جهان در سال 2016

این هفته شرکت مسترکارت، دست به انتشار فهرستی از مقصدها و شهرهای مختلف جهان زد تا طی آن، تعداد 132 مورد از شهرهای پر بازدید جهان را رده بندی و معرفی کند. این تحقیق که اکنون در هفتمین سال از آغاز خود قرار دارد، بر اساس آمار بازدید کنندگان بین المللی که حداقل یک شب را در شهری سپری کرده باشند، پیش بینی می کند که در سال 2016 کدام کشورها در میان پر بازدید ترین ها قرار خواهند گرفت.

متن کامل مقاله

7 عنوان از برترین شهرها با مسیرهای آبی

شاید هیچ شهری به اندازه شهر ونیز، به داشتن آب راه ها یا همان کانال های آبی شهرت نداشته باشد. مسیرهای آبی این شهر زیبا، بی انتها و نمادین هستند اما حقیقت این است که ونیز قطعاً تنها شهری نیست که این ویژگی را دارا می باشد. در واقعیت باید گفت شهرهای دیگری هم وجود دارند که رقیب ونیز هستند.

ساعت به وقت محلی این شهر